120
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +3
120 ppt ?

O jakich randkach marzą kobiety? (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

O jakich randkach marzą kobiety?

Napisał(a): Gość -

Tak naprawdę to nie jest moja pierwsza randka w życiu, ale pierwsza, na której mi zależy. Do tej pory chyba źle na nich wypadałem i czas to zmienić. Kiedyś ubrałem spodenki i koszulę w hawajskie wzory- dziewczyna powiedziała, że ona na cyrk się dzisiaj nie umawiała. Raz się opiłem, no i byłem za odważny... przegrałem sprawę. Kiedyś wymyśliłem, że zaproponuje dziewczynie, żeby to ona zdecydowała, gdzie spędzimy wieczór – też błąd. trzy nauczki już mam. Na co jeszcze powinienem uważać? Wiecie jakie są te wymarzone dla kobiet randki? Ja chyba nie umiem trafić
INTERIA.PL

Re: O jakich randkach marzą kobiety?

Napisał(a): gość -

karinanati Jak facet podjeżdża po kobietę fajnym autkiem, kupuje kwiaty i zabiera do fajnej restauracji, słucha tylko jej, nie przeklina, jest zadbany.
Tak,bo jeśli przyjeżdża na spotkanie metrem i bez kwiatów to z góry jest na straconej pozycji.

(sarkazm)
Bejbik.

Reklama

gość
karinanati Jak facet podjeżdża po kobietę fajnym autkiem, kupuje kwiaty i zabiera do fajnej restauracji, słucha tylko jej, nie przeklina, jest zadbany.
Tak,bo jeśli przyjeżdża na spotkanie metrem i bez kwiatów to z góry jest na straconej pozycji.

(sarkazm)
Bejbik.
opisałam marzenie.

Napisał(a): soczi -

Poruszyłeś bardzo ciekawy jak dla mnie temat .
Powiedz mi , dlaczego to Ty musisz spełnić jakieś kryteria i
wpasować się w jakąś rolę?
A kobiecie to się spodoba albo nie spodoba .
Tylko ty się starasz , tylko Ty nie możesz zrobić błędu , Ty ponosisz
gorycz porażki .

Dlaczego nikt nie stara się o Ciebie , dlaczego nikt nie stara się
wpasować w Twój gust i zrobić coś dla Ciebie?

Wiadomo , na randkę najlepiej pojechać mercem w białej koszuli
i z bukietem kwiatów .
Tylko czy odpowiada ci taka rola żywiciela i kobiety pasożyta
która ocenia cie przez pryzmat wizerunku i pozorów .
A jak przyjdziesz w dziurawych butach i bez kwiatów , to już jesteś
dla kogoś be?

Trochę to jest z mojego życiorysu .
Teraz już tego nie robię co Ty .
Pójdę na randkę ale w dziurawych butach i jako bezdomny żeby
sprawdzić z kim mam do czynienia .

Reklama

Napisał(a): soczi -

Kiedyś ja uwodziłem , ja musiałem być zabawny , ja wydawałem
pieniądze , ja musiałem za wszystko przepraszać .
Jak ja nie nakręcałem tego bączka to nie działało .
Jak nakręcałem , to działało .

Aż w końcu mnie olśniło .
Nikt się nie stara o mnie , nikt mnie nie uwodzi i nikt nie chce
mnie rozbawić .
Pomimo że zawsze z kimś byłem , zawsze czułem się boleśnie samotny .
Zrozumiałem - jak zaspakajałem ludzkie pragnienia byłem potrzebny
ale jak nie to ludzie mieli mnie głęboko w d .

Teraz nie zaspakajam niczyich pragnień i mam ludzi głęboko
w d .

Napisał(a): xenia11 -

wszystko zależy od kobiety, a by trafić należy najpierw ją poznać.
jeśli umawiasz się z kimś na 1 czy 2 randkę jeszcze jej dobrze nie znasz to lepiej wybrać coś uniwersalnego i nie nachalnego- kino, kawa i ciastko, lody, spacer, rower;) a po tym już wiesz czego się spodziewać.
Tu już pojawiły się propozycje "podjeżdża samochodem, daje kwiaty, zabiera na romantyczną kolację do restauracji" i wiesz co? jak dla mnie to opis randki tragedii... tzn może trochę przesadzam, i nie powiem jak raz za ile wyrwę się z mężem na kolacje to jest to ok, ale ja sto razy wolę bardziej "szalone" i mniej romantyczne randki, i uwierz że lepiej bawiłam się gdy chłopak przyjeżdżał po mnie motocyklem i zbierał na kręgle i piwo , lub gdy zapraszał mnie na wycieczkę, gokarty, do parku linowego ...
najlepsza zasada jest więc dla mnie taka- wybierz coś co raczej nikogo nie odstraszy ale będzie neutralne i stworzy Ci możliwość rozmowy i obserwacji, a dopiero na 2-3 randce zrób co jest dla tej kobiety bo wszystko zależy od osoby którą na pierwszej czy czasem 2 randce powinieneś poznać rozmawiając i obserwując, bo idąc w "wymarzoną randkę" na sam początek pewnie znowu przegrasz- bo dla mnie romantyczna kolacja i restauracja to nieco naciągany banał a dla innej pani tor gokartowy czy wypad w góry to obraza randkowego majestatu:))

Reklama

soczi Kiedyś ja uwodziłem , ja musiałem być zabawny , ja wydawałem

mnie rozbawić .
ale jak nie to ludzie mieli mnie głęboko w d .

w d .
Mam nadzieję, ze twoja samotność nie jest już bolesna. ;o)

Wypowiem się, pomimo że jestem facetem. Według mnie najlepiej jest na pierwsze 2 - 3 randki pójść na piwo lub na kawę. Nie jest to drogi wydatek, bo postawisz 2 piwa albo 2 kawy i będzie OK. Nie przyjeżdżałbym samochodem, chyba że nie zamierzasz nic pić. Ja na 2-3 początkowych spotkaniach jestem trochę zestresowany, więc wolę sobie "chlapnąć" ze 2-3 piwka na odwagę, potem na kolejnych spotkaniach już nie muszę :) Na tych pierwszych spotkaniach poznasz lepiej dziewczynę i dowiesz się co lubi, a w zależności od tego czego się dowiesz ustalasz taktykę na kolejne randki. Nie dawałbym też dziewczynie zbyt często bukietów, a tylko od czasu do czasu. Po pierwsze stanie się to oklepane, a po drugie gdy przyzwyczaisz ją do otrzymywania kwiatów kilkanaście razy w miesiącu, to albo będziesz tracił sporo kasy, albo jeśli ograniczysz się w dawaniu kwiatów to dziewczyna może to odebrać, że przestajesz się starać.

Napisał(a): wiosna2 -

soczi Kiedyś ja uwodziłem , ja musiałem być zabawny , ja wydawałem

mnie rozbawić .
ale jak nie to ludzie mieli mnie głęboko w d . >>Pojemną masz tą dope...:)))

w d .

Niech sobie marza co chca. To jest pytanie szczeniaka, niedoroslego, ktory niczego nie rozumie z zycia. Prawie wszyscy tacy jestesmy na poczatku. - Randka powinna byc prawdziwie mila dla obydwojga i na to nie ma jednego przepisu i nie ma co dumac nad tym, czego oczekuja dziewczyny. Bo co - wszystkie marza o tym samym???
Staram sie byc mily i uwazny, sluchac itd. I nie przesadzajmy, bo jesli okazuje sie, ze ona papla jak najeta - niech spada, na wiecej nie mam ochoty.
I nie wariujmy - my tez cos chcemy i mamy swoje idealy oraz nawyki. Jesli chce sie za wszelka cene spodobac dziewczynie - nic z tego dobrego nie bedzie, bo w tle bedzie udawanie i klamstwo.
« Wróć do tematów
Do góry strony: O jakich randkach marzą kobiety?