120
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +3
120 ppt ?

O jakich randkach marzą kobiety? (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: O jakich randkach marzą kobiety?

Napisał(a): gość -

bez fury i kasy nie masz po co jechac;p
najlepsza randka jest taka ktora szybko sie konczy w lozku, kasy nie zdarzysz wydac a jak kobieta zaspokojona to bedzie przy twoim boku dlugo bez znaczenia ile masz pieniedzy no chyba ze trafisz na typową materialistkę a o to nie trudno
INTERIA.PL

Napisał(a): gaga53 -

Ja na pierwszej randce dostałam od swojego faceta czekoladki, bukiecik frezji i poszliśmy na spacer do parku a potem na kawę i ciacho. Większość kobiet to romantyczki i lubią drobne miłe gesty, nie koniecznie musisz podjeżdżać limuzyną. Najważniejsze, że będziesz domyty, trzeźwy i nie wyskoczysz z krótkimi spodenkami, hawajską koszulą albo dresem. Dla mnie ważna jest umiejętność rozmowy bo tylko w ten sposób możemy poznać drugą osobę. Powodzenia

Napisał(a): lvlaciej -

soczi Kiedyś ja uwodziłem , ja musiałem być zabawny , ja wydawałem
pieniądze , ja musiałem za wszystko przepraszać .
Jak ja nie nakręcałem tego bączka to nie działało .
Jak nakręcałem , to działało .

Aż w końcu mnie olśniło .
Nikt się nie stara o mnie , nikt mnie nie uwodzi i nikt nie chce
mnie rozbawić .
Pomimo że zawsze z kimś byłem , zawsze czułem się boleśnie samotny .
Zrozumiałem - jak zaspakajałem ludzkie pragnienia byłem potrzebny
ale jak nie to ludzie mieli mnie głęboko w d .

Teraz nie zaspakajam niczyich pragnień i mam ludzi głęboko
w d .
Bardzo dobrze określone. Tak dobrze, że pierwszy raz postanowiłem odpisać na post. Mam podobne myślenie nt. ludzi, bo są dla mnie ,,niczym ważnym''... Pozdrowienia dla Ciebie i kumających.

Reklama

Tak naprawdę, jak wpadniesz w oko, to nie będzie przeszkadzała hawajska koszula, metro ,ani nic innego, po prostu musisz trafić na swoją .... aha i jeszcze jedno, nie okłamuj dziewczyny, bo to i tak wyjdzie, szybciej niż będzie ci się wydawało, wiem, co pisze, byłam ostatnio na kilku randkach i naprawdę nie wiem, co faceci chcą osiągnąć kłamstwem na samym starcie :(

Napisał(a): Gość -

Cuba58 Tak naprawdę to nie jest moja pierwsza randka w życiu, ale pierwsza, na której mi zależy. Do tej pory chyba źle na nich wypadałem i czas to zmienić. Kiedyś ubrałem spodenki i koszulę w hawajskie wzory- dziewczyna powiedziała, że ona na cyrk się dzisiaj nie umawiała. Raz się opiłem, no i byłem za odważny... przegrałem sprawę. Kiedyś wymyśliłem, że zaproponuje dziewczynie, żeby to ona zdecydowała, gdzie spędzimy wieczór – też błąd. trzy nauczki już mam. Na co jeszcze powinienem uważać? Wiecie jakie są te wymarzone dla kobiet randki? Ja chyba nie umiem trafić
Po prostu pozostań sobą,ubierz się jak zwykle się ubierasz,rozmawiaj jak zwykle rozmawiasz,NIE GRAJ kogoś kim nie jesteś, nie rozumiem tego całego zamieszania z robieniem wrażenia.. nie nalegaj na seks,wspólnie ustalcie gdzie wyjść,my kobiety lubimy dostawać kwiaty :)

Reklama

Cuba58 Tak naprawdę to nie jest moja pierwsza randka w życiu, ale pierwsza, na której mi zależy. Do tej pory chyba źle na nich wypadałem i czas to zmienić. Kiedyś ubrałem spodenki i koszulę w hawajskie wzory- dziewczyna powiedziała, że ona na cyrk się dzisiaj nie umawiała. Raz się opiłem, no i byłem za odważny... przegrałem sprawę. Kiedyś wymyśliłem, że zaproponuje dziewczynie, żeby to ona zdecydowała, gdzie spędzimy wieczór – też błąd. trzy nauczki już mam. Na co jeszcze powinienem uważać? Wiecie jakie są te wymarzone dla kobiet randki? Ja chyba nie umiem trafić
Możesz wierzyć lub nie, wcale mi nie imponuje facet co się chwili swoim autem..
Mężczyzna zbiera u mnie punkty kulturą osobista, ciepłem, serdecznością i szczerością.

Dobry temat !!! Właśnie na portalu randkowym Dyskoteka poznałem miłą dziewczynę. W sobotę jestem umówiony na pierwsze spotkaniu w realu :D. Mam nadzieję że dobrze wypadnę i nie zaliczę wpadki. Poczytam jeszcze coś więcej na ten temat :)

Reklama

gość
karinanati Jak facet podjeżdża po kobietę fajnym autkiem, kupuje kwiaty i zabiera do fajnej restauracji, słucha tylko jej, nie przeklina, jest zadbany.
Tak,bo jeśli przyjeżdża na spotkanie metrem i bez kwiatów to z góry jest na straconej pozycji.

(sarkazm)
Bejbik.
Przypomniala mi sie zabawna sytuacja jak mnie kiedys zapytano czy to czy facet ma auto czy nie ma dla mnie znaczenie, odpowiedzialam wtedy:
"Dla mnie wystarczy ze fatec przyjedzie tramwajem..."
na co uslyszalam odpowiedz:
- "ty wiesz co to znaczy wlasnego tramwaju sie dorobic" ;]

Zapamietalam to do konca zycia :P

Kobieta marzy o randce romantycznej. O komplementach. Kolacja to przy świecach zapachowych, romantycznej muzyce w tle. Nie lubi facetów nachalnych. Jeżeli jest to już ta randka na której ma dojść do zbliżenia, to kobieta musi się do niej dostroić przez kilka godzin. Na pewno lubi przypadkowe dotknięcia, oglądnąć film komedię romantyczną niż iść na mecz. Nie ma sztywnych reguł, ale kobieta wyczuwa, kiedy jej obecność jest czymś wyjątkowym. Musi czuć, że poza seksem doceniasz inne rzeczy w niej. Musi czuć się tą jedną jedyną.

bądż sobą i nie dostrajaj się do czyiś wymagań
« Wróć do tematów
Do góry strony: O jakich randkach marzą kobiety?