570
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi551
  • Ocen na +0
570 ppt ?

O obrazach świętych w Kościele (552)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

O obrazach świętych w Kościele

Napisał(a): Gość -

Panie Jezu - pytają Ciebie ludzie - jaki jest Twój stosunek do obrazów Świętych.

Pan Jezus:
"Wizerunki Moje, Mojej Matki i innych Świętych z Nieba są ŚWIĘTOŚCIĄ.
Po to ukazuję się, aby ludzie na Mnie patrzyli i widzieli do Kogo mówią. Mojej córce Faustynie też poleciłem namalować Mój wizerunek.
Patrzcie ludzie w nasze Oblicza i uświęcajcie się.
Jezus."
INTERIA.PL

Re: O obrazach świętych w Kościele

Napisał(a): Gość -

Kiedy pytają mnie ludzie,czy Rysiu może dać mi namiary,aby i mi się coś ukazało,bo problem mam Rychu tego rodzaju,szukam pięknego aktu kobiety i ni jak nie mogę znaleźć,może, poleć mnie swojemu kumplowi,aby mi coś objawił i mi pomógł,jeden wizerunek dostaniesz gratis .Mógłbyś patrzeć nie tylko na oblicze,ale i na takie tam tidi ridi.
Hadrian Marynus od Paschalisa.

Reklama

Re: O obrazach świętych w Kościele

Napisał(a): Gość -

Gość Kiedy pytają mnie ludzie,czy Rysiu może dać mi namiary,aby i mi się coś ukazało,bo problem mam Rychu tego rodzaju,szukam pięknego aktu kobiety i ni jak nie mogę znaleźć,może, poleć mnie swojemu kumplowi,aby mi coś objawił i mi pomógł,jeden wizerunek dostaniesz gratis .Mógłbyś patrzeć nie tylko na oblicze,ale i na takie tam tidi ridi.
Hadrian Marynus od Paschalisa.
Ja Ci Kolego mogę dać namiary na akt kobiety, konkretnie jest to akt strzelisty, bardzo ewangeliczny, ekumeniczny i ekologiczny. To mi napisz czy chcesz czy nie.
- Siostra Hildegarda Wietschorekk, z Breslau

Re: O obrazach świętych w Kościele

Napisał(a): Gość -

Jechał raz Ryszard na rowerze,nagle zatrzymuje go naga Marysia i prosi,podwieź mnie dobrodzieju do lumpeksu,bo mi odzież z oblekli te wariaty na wielkich rumakach,co na zadach TIR,wypalony mają,to Ryszard nie był ten od lwa i wziął Marysię na ramę,kiedy Marysia chyżo wskoczyła. Ryszard ruszył z piskiem opon i jadą tak jadą,zawsze do przodu,do przodu,nagle Marysia pyta Ryszarda,czy nie zauważyłeś,że jestem nago?,pierwej machnąwszy mu przed oczyma,piękną piersią,dla sprawdzenia czy aby Ryszard nie był daltonistą. Ryszard zasapany bo górka się pojawiła,odrzekłszy od niechcenia wykrztusił, czy waćpanna Marysia nie widzi,że ten rower to damka.

Reklama

Re: O obrazach świętych w Kościele

Napisał(a): Gość -

Gość Jechał raz Ryszard na rowerze,nagle zatrzymuje go naga Marysia i prosi,podwieź mnie dobrodzieju do lumpeksu,bo mi odzież z oblekli te wariaty na wielkich rumakach,co na zadach TIR,wypalony mają,to Ryszard nie był ten od lwa i wziął Marysię na ramę,kiedy Marysia chyżo wskoczyła. Ryszard ruszył z piskiem opon i jadą tak jadą,zawsze do przodu,do przodu,nagle Marysia pyta Ryszarda,czy nie zauważyłeś,że jestem nago?,pierwej machnąwszy mu przed oczyma,piękną piersią,dla sprawdzenia czy aby Ryszard nie był daltonistą. Ryszard zasapany bo górka się pojawiła,odrzekłszy od niechcenia wykrztusił, czy waćpanna Marysia nie widzi,że ten rower to damka.
Była też taka cudowna historia niezwykła, że Ryszard na rower siadał a kolega złośliwy co to razem do seminaryjum się wybierali siodełko mu niecnie, a podstępnie usunął, tak że ino sama rurka się ostała. No i Rysiu ów siadł na onej rurce, co mu się w jelito grube wbiła, w końcową część jelita owego, w dupę konkretnie. O tego zdarzenia Rysiu nabrał niechęci do seksu i zaczął pisać na forum jak to seks jest do dupy, znaczy się że nie jest do dupy, bo nie mógł już do dupy. No wicie, rozumicie. Buk zaplacz i ament.
- Ojciec Johann Gensitzky, z Hirchbergu

Reklama

Re: O obrazach świętych w Kościele

Napisał(a): Gość -

Ryszard1965r Witam wszystkich,

Nie naśmiewajcie się tylko czytajcie i wprowadzajcie
prawdy od Boga w życie bo czas jest krótki.

Czytajcie z uwagą moje następne posty.

Dziękuję.
Witam wszystkich .
A dlaczego mamy czytać z ,uwagą , twoje chore wymysły .
Czy masz świadomość tego że jesteś uzależniony od wiary .
Idź do lekarza od głowy .
Dziękuję .

Re: O obrazach świętych w Kościele

Napisał(a): Gość -

[cytat kogo=Gość]Księga Wyjścia, rozdział 20, wersety 4 i 5. Księga Powtórzonego Prawa, rozdział 5, wersety 8 i 9.[/cytat]

Świadki Jehowy z Brzozowa Brewczaki to współcześni Ananiasz i Safira! Dz Ap. 5:1
Którzy lubują się w pochwałach, stawianiu siebie ponad innymi, czego to oni nie dokonują dla zboru jak się bardzo udzielają. Lecz w rzeczywistości są pełni fałszu i obłudy oszukają każdego kiedy tylko nadarzy się okazja.
Tak jak pod pozorem budowy Sali królestwa w Brzozowie oszukali innych współwyznawców aby się kosztem drugich dorobić. Ich praca i zborowymi pieniędzmi wybudowali sobie garaż pod biznes Auto szyby.
Oszuści sługi diabła wykorzystali dziesiątki osób. Biblia mówi zaplata za prace wola o pomstę do nieba, oddajcie pieniądze za prace, a nie wykorzystać bliźnich na dziesiątki tysięcy złotych, jak się ktoś próbuje wyjawić prawdę i dopomina o swoje to grono starszych „mafia” obwołuje go słabym duchowo lub odstępcą i najlepiej wykluczyć go aby inni mu nie uwierzyli. Co Jehowa potrzebuje garażu?
Mateusz Brewczak mówi: „Tata powiedział ze najpierw garaż dla Wojtka a potem sala królestwa” Brewczaki za cel ataku upodobali sobie szczególnie osoby starsze samotne sieroty i wdowy lub rodziny ubogie które w razie jakby się zorientowali ze są oszukani to niemiałyby się komu poskarżyć.
Maria Sierotnik przez oszustów Brewczaków zmarła bo ja okradali i wykorzystywali - jej słowa :”czy ten Rysiek nie naje się tych pieniędzy i jest taki zachłanny” Załamała się bo nie mogła wybaczyć: tak Brewczakow znienawidziła . Ciągle w modlitwach do Boga prosiła aby ten ciężar zdjął jej z serca Bóg Prawdziwy aby mogła wybaczyć tym niegodziwcom . Była to bardzo wierząca i miłującą Boga kobieta która padła ofiarą obłudnych oszustów Brewczakow . Tych przykładów można mnożyć ale to i tak nie naprawi wyrządzonych krzywd.
Jedynie pozostaje nienawiść która jest jak ciern w ciele. Żebraki chodzą i od innych wyłudzają pieniądze.
Biada wam….obłudnicy, ze objadacie domy…pod pozorem długich modlitw, dlatego otrzymacie większy wyrok (Mat.23:14) Brewczaki to Hipokryci - to kąkol co udaje pszenice i nie jest to niedoskonałość lecz chciwość.
Pchają fałszywe świńskie mordy w prywatne Życie drugich aby ich oszukać.
Niektórzy potępią podanie przeze mnie do wiadomości informacji określając to jako „publiczne pranie brudnej bielizny”. Ciekawe, że ci sami ludzie nie mają zwykle oporów przed „publicznym praniem brudnej bielizny” innych wyznań i religii. Uważają jednak, że to, co dzieje się w ich własnej sekciarskiej organizacji, nie powinno być dyskutowane poza jej obrębem. Ktokolwiek odważy się ją podjąć, zostanie uznany za „człowieka o buntowniczym duchu” i zostanie wyłączony z Organizacji. Chrześcijanin powinien polegać na Bogu, który widzi wszystko, a zarazem jest sprawiedliwym i ostatecznym Sędzią wszystkiego.
„ Przed Bogiem wszystko w nas jest jawne….nikogo nie skrzywdziliśmy, nikogo nie zepsuliśmy, nikogo nie oszukaliśmy. Nie mówię tego, aby potępiać….” 2 Kor. 5:11; 7:2.3BW
Strzeż się organizacji strażnica która wywyższa się ponad Stwórcę Boga Prawdziwego.
Niewolno przeciwko sekcie strażnicy pod nazwa świadkowie Jehowy nic mówić bo to oznacza sąd .
Upadły Lucyfer ukrywa się pod nazwa świadkowie Jehowy i nie wolno go ruszać , aby biznes dalej się kręcił.
Teraz ubrał on garnitur i udaje anioła światłości (2 Kor. 11:14).Jezus ostrzegał przed takimi wilkami w owczej skórze.
Wśród świadków Jehowy są owce i pasterze, owce są dojone, strzyżone i zarzynane-pasterze nie!
Jak to w sektach zwykle bywa, autorytetem właściwym i ostatecznym jest sama sekta i jej twierdzenia, a nie Biblia i Duch Święty. Ci, którzy odeszli z "organizacji" właściwie odczytali kontekst Pisma. Dlatego "organizacja" tak zawzięcie i zdecydowanie zakazuje, nakazuje, abyś czasem nie chwycił się za Biblię i nie powiększył grona tych, którzy z niej odeszli. Oni wiedzą, że gdy lud złapie za Biblię, to będzie ich koniec i drukarnie trzeba zamknąć.
Pomiot żmijowy - sługi Belzebuba, siewcy kąkolu ! Organizacja nie opiera się na wierze lecz na podporządkowaniu się prawom jakie sobie ustaliła stając się wyznawcami upadłego Lucyfera.
Czy można okryć całkowitym milczeniem niesprawiedliwość? Czy znaczy to, że należy być cicho, gdy w imię Boże propaguje się wypaczenia? Mat. 12:36–37 BT. Psl 37:59.32.33; Rzym. 12:1721; 1 Piotra 2:21–23.
Jakie jest w tej sprawie stanowisko Pisma Świętego? Czy przykłady świadczą, że nie wolno nam demaskować zła. Hebrajscy prorocy często demaskowali, wyjawiali , w którym miejscu zwierzchnicy i inni obdarzeni władzą ludzie odstępowali od wskazań Bożych ściągając kłopoty na siebie i na lud. Sanhedryn, starsi, ustanowione prawem Bożym autorytety kapłańskie – ostro sprzeciwiała się rozgłaszaniu przez apostołów informacji o niesprawiedliwym potraktowaniu sprawy Jezusa. Dz. Ap. 4:15–23; 5:17. W odniesieniu do proroków Starego Testamentu, jak i w odniesieniu do uczniów Chrystusa – demaskowanie zła podyktowane było poszanowaniem i posłuszeństwem wobec wyższego autorytetu i dobrem ogółu. Mat. 5:11.12, Jak. 5:10.11. 1 Kor. 11:1; Efez. 5:1; 1 Piotra 2:21.
Bóg nie jest w żadnym wypadku przeciwny demaskowaniu niesprawiedliwości i błędów, jeśli tylko motywem takiego działania jest pomoc, wyczulenie ludzi na to i wyciągnięciu właściwych wniosków.
Powiedzenie „zło się panoszy, gdzie dobrzy ludzie milczą” nie jest w tym wypadku pozbawione znaczenia. Sprawy, które ujawniam, są poważne, lecz nie sama ich powaga skłania mnie do pisania. Sprawy te kazały mi się zastanowić poważniej niż kiedykolwiek przedtem nad znaczeniem podstawowych fragmentów i nauk Biblii.
art. 213 § 1. Nie ma przestępstwa określonego w art. 212 § , jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy. § 2. Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut służący obronie społecznie uzasadnionego interesu.

Re: O obrazach świętych w Kościele

Napisał(a): Gość -

Największe oszustwa i proroctwa Świadków Jehowyhttp://watcht(...)ria.php

"Największe oszustwa i proroctwa Świadków Jehowy"http://www.pi(...)wy.html

Co kryją publikacje Towarzystwa Strażnica?http://www.pi(...)ja.html

NAJWIĘKSZYM WROGIEM ŚWIADKÓW JEHOWY SĄ ICH WŁASNE PUBLIKACJE

Polemika ze Świadkami Jehowy Ihttp://www.pi(...)a1.html

Polemika ze Świadkami Jehowy IIhttp://www.pi(...)a2.html

Publikacje Świadków Jehowyhttp://www.pi(...)a3.html

Świadkowie są uczeni aby wierzyć że "studiują Biblię" bardziej niż inne religie, lecz ich materiał do studium w rzeczywistości składa się z publikacji Towarzystwa Strażnica. Wersety biblijne są tam co prawda cytowane, lecz jako wyrwane z kontekstu.http://watcht(...)xts.php

Biblia czy żonglerka wersetami wyrwanymi z kontekstu?

Czy ŚJ znają Biblię? - czy tylko wybrane z niej wersety?

Świadkowie Jehowy sprawiają wrażenie osób znających Biblię. Z wielką łatwością przeskakują między swymi ulubionymi wersetami "dowodząc" swoich punktów i obalając twoje argumenty (lub przynajmniej robią odpowiednią zasłonę dymną aby odwrócić uwagę od sedna dyskusji). Jednakże, w rzeczywistości większość ŚJ nie zna Bibli.http://watcht(...)xts.php


Szokujący film dokumentalny wyemitowany przez australijską telewizję na temat molestowania dzieci w zborach Świadków Jehowy:http://vimeo.(...)5581273

Re: O obrazach świętych w Kościele

Napisał(a): Gość -

Gość Największe oszustwa i proroctwa Świadków Jehowyhttp://watcht(...)ria.php

"Największe oszustwa i proroctwa Świadków Jehowy"http://www.pi(...)wy.html

Co kryją publikacje Towarzystwa Strażnica?http://www.pi(...)ja.html

NAJWIĘKSZYM WROGIEM ŚWIADKÓW JEHOWY SĄ ICH WŁASNE PUBLIKACJE

Polemika ze Świadkami Jehowy Ihttp://www.pi(...)a1.html

Polemika ze Świadkami Jehowy IIhttp://www.pi(...)a2.html

Publikacje Świadków Jehowyhttp://www.pi(...)a3.html

Świadkowie są uczeni aby wierzyć że "studiują Biblię" bardziej niż inne religie, lecz ich materiał do studium w rzeczywistości składa się z publikacji Towarzystwa Strażnica. Wersety biblijne są tam co prawda cytowane, lecz jako wyrwane z kontekstu.http://watcht(...)xts.php

Biblia czy żonglerka wersetami wyrwanymi z kontekstu?

Czy ŚJ znają Biblię? - czy tylko wybrane z niej wersety?

Świadkowie Jehowy sprawiają wrażenie osób znających Biblię. Z wielką łatwością przeskakują między swymi ulubionymi wersetami "dowodząc" swoich punktów i obalając twoje argumenty (lub przynajmniej robią odpowiednią zasłonę dymną aby odwrócić uwagę od sedna dyskusji). Jednakże, w rzeczywistości większość ŚJ nie zna Bibli.http://watcht(...)xts.php


Szokujący film dokumentalny wyemitowany przez australijską telewizję na temat molestowania dzieci w zborach Świadków Jehowy:http://vimeo.(...)5581273
A co ty z tymi ,pedziami , tu rysiu pisze na temat uśmiechu mony Lisy a ty wyjeżdżasz z pedziami .

Re: O obrazach świętych w Kościele

Napisał(a): Gość -

Ryszard1965r Witam wszystkich,

Nie naśmiewajcie się tylko czytajcie i wprowadzajcie
prawdy od Boga w życie bo czas jest krótki.

Czytajcie z uwagą moje następne posty.

Dziękuję.
Rysiu, ogolił, byś se jajka od spodu a na małego założył mini koronkę cierniową z dzikiej róży a może by ci się coś poprawiło między potylicą a kością strzałkową.

Re: O obrazach świętych w Kościele

Napisał(a): Gość -

No co można oczekiwać od zboczeńców? Takim ludziom tylko jedno na myśli...., tylko to co mają w majtkach, i tacy ludzie mieli by mieć szacunek dla Boga? Człowieka, którego widzą poniżają i wyśmiewają....,straszni opętańcy..., ciekawe po co włażą na forum chrześcijańskie? Sami poginęli i nie mogą ścierpieć wierzących ludzi....., taka prawda, straszna szarańcza zaczyna włazić wszędzie...,a kiedy szarańcza się panoszy, przyjdzie Pan winnicy i wytępi ''robactwo''.

Re: O obrazach świętych w Kościele

Napisał(a): Gość -

''....Bóg sam dał człowiekowi swój obraz w Chrystusie, w którym chce być czczony''. Są jednak ludzie, którzy ''...kurczowo trzymają się zakazu z II Księgi Mojżeszowej( Wyjśc. 20:3-5), który był dany do czasu przyjścia Chrystusa i Jego objawienia się ludziom.'' Zakaz ten zostaje zniesiony, kiedy przychodzi Jezus Chrystus, jako ''...obraz Boga niewidzialnego'' (Kol. 1:15), bo to sam Bóg dał nam swój obraz w swoim Synu, w czym utwierdza nas Pismo Święte mówiąc; ''On jest obrazem Boga niewidzialnego.'' Taka jest PRAWDA.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • drugie przykazanie boze dlaczego czci sie obrazy ifigurki w kosciele katolickim
Do góry strony: O obrazach świętych w Kościele