30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń49
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +0
30 ppt ?

O sztuce kochania (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: O sztuce kochania

Napisał(a): Maria Antonina -

Tu nie chodzi, drogie dziecko, o to czy masz regularnie okres, tylko czy znasz swoje ciało. Bo na tym polega ta metoda. To na prawdę działa, ale pełną satysfakcję daje dopiero wtedy, gdy stosujesz ją z mężęm, który Cię kocha, który poczeka i zrozumie, gdy coś jest nie tak, a nawet gdy po prostu nie masz ochoty. Życzę Ci obyś spotkała kogoś takiego.

Reklama

Reklama

Napisał(a): AXA25 -

zupełnie przyznaje racje Ja też tak uważam że nie warto i nie ma po co > ludzie którzy się kochają powinni ze sobą rozmawiać mówić o swoich oczekiwaniach a nie szukać tego gdzie indziej..
Jestem w związku 4lata i nie miałam nigdy ochoty zdradzić swojego narzeczonego z którym w krótce się pobieramy A to na pewno dlatego że ze sobą rozmawiamy pokazujemy sobie czego chcemy i rozmawiamy o tym potrafimy dla siebie nawzajem zrobić wszystko i dlatego wiem że tylko z nim będzie mi najlepiej :)

Reklama

Napisał(a): AP38 -

Wszystko, co jest związane z seksem znajduje się w naszej głowie. Seks jest bardzo ważny i należy się nauczyć czerpać z niego jak najwięcej satysfakcji. Otwartość na potrzeby swoje i patrnera, rozmowa po akcie, umiejętność wykorzystania swojej seksualności dają niewyobrażalną przyjemność.

Napisał(a): maryann -

Jak ktoś tego nie lubi bo go nic do tego nie pcha to będzie miał przyjemność? A w zyciu! Choćby był zabezpieczony, kochał małżonka i miał własną sypialnię - to będzie mówił o tym zaimkami. A jak ktoś ma chęć to i przebieralnia mu będzie miła.
« Wróć do tematów
Do góry strony: O sztuce kochania