1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń118 tys.
  • Odpowiedzi408
  • Ocen na +478
1 tys. ppt ?

O Trzaskowskim na ostro. Kampania wciąż trwa? (409)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

O Trzaskowskim na ostro. Kampania wciąż trwa?

Napisał(a): apollo87 -

Tym razem o kandydacie na prezydenta wypowiedział się w TV Republika jego imiennik, Rafał Ziemkiewicz. Rozmowa dotyczyła działalności Trzaskowskiego jako prezydenta stolicy - a dokładniej kwestii ulicy Kaczyńskiego (bo przed wyborami mówił dobrze o Lechu, a teraz się sprzeciwia) i podwyżek za parkowanie. I od razu wystrzelił z grubej rury:

Nigdy nie miałem żadnych wątpliwości, że Rafał Trzaskowski to jest po prostu zwykły kłamca. W rankingu kłamców niedbających nawet od zachowanie pozorów jest tuż obok Roberta Biedronia, może go nawet już wyprzedził. (…) cuda wianki, żłobki, dopłaty, śmieci, odbudowanie Skry. Cała strona internetowa jest o tym.
Ziemkiewicz wypomniał też Trzaskowskiemu zmienne podejście do ONR i Konfederacji.

Mnie tylko zastanawia, do czego dąży pan Ziemkiewicz i czy powiedziałby w ten sposób o kimś bliższym jego poglądom...
INTERIA.PL

Reklama

Re: O Trzaskowskim na ostro. Kampania wciąż trwa?

Napisał(a): ~doktor -

~gosc
~wer Zawsze uważałem Ziemkiewicza za człowieka, który nie ma pojęcia o dziennikarstwie. Potrafi tylko kupczyc dziennikarstwem za pieniądze, tym razem PISu.
prawda boli szczegolnie nieudacznikow,Panu Ziemkiewiczowi zazdroscisz wiedzy,inteligencji - to cecha maluczkich
ale łon ma małego dyd.olka

Reklama

Napisał(a): ~Polska -

Prawdę powiedział o tym człowieku na sznurkach Sorosa...

Kto żyje w Warszawie ten zna to miasto i zna jego bolączki...

Skra to ruina do zburzenia i do odbudowy jako nowy nowoczesny stadion...

Brak miejsc do parkowania i ciągłe korki...

Zwężenia ulic które miały poprawić płynność...Już za to należy wszystkich z PO wysłać do psychiatryka...

Strefa relaksu przy ruchliwej ulicy ...Znowu na badanie prezydenta...

Pasanie kóz na wyspie które padły...Zmarnowane pieniądze...

Dziwne elektroniczne słupki przy ścieżce rowerowej...Znowu pan Trzaskowski i jego pomysły...
Wysłać do psychiatryka...

Stan ulic w stolicy...Jazda przypomina rajd Paris-Dakar...!!!

Obwodnica tunelem przez Ursynów...Znowu psychiatryk się kłania...

Niemiecka firma wypożycza rowery w stolicy...!?!

Niemiecka firma przewozi warszawiaków...!?!

Przebudowa i remont ul. Marynarskiej trwająca kilka lat...!?! - zmarnowane pieniądze bo korki tam jak były tak są !!!

Tramwaj na Gocław - znowu zmarnowane pieniądze bo taniej było poseżyć ulicę główną do saskiej kępy i dodać góra dwi nowe linie autobusowe...! Ale to za trudnie dal ratusza i prezydenta z PO !!!
A na koniec prywatyzacja kamienic...To pozostawię bez komentarza...!!!

PO to największa gangrena jaka jest w naszym kraju ! Afery i malwersacje...non stop !

Napisał(a): ~gość -

~wer Zawsze uważałem Ziemkiewicza za człowieka, który nie ma pojęcia o dziennikarstwie. Potrafi tylko kupczyc dziennikarstwem za pieniądze, tym razem PISu.
Ziemkiewicz ma duże zdolności aktorskie, co siłą rzeczy nieco odbiera mu wiarygodność

Reklama

Napisał(a): ~Polak -

A czym sie Lech przysłużył aby nazwac jego imieniem i nazwiskiem ulice , nie dosc ze był miernym Prezydentem nic Polsce nie zrobił tylko dzieki pis został wyniesiony na piedestały jako męczennik bo zginął w katastrofie lotniczej

Napisał(a): WednesdayTEN -

~Polska (...) Skra to ruina do zburzenia i do odbudowy jako nowy nowoczesny stadion...
Za co i po co?
~Polska Brak miejsc do parkowania i ciągłe korki...
Skąd mają się wziąć te miejsca do parkowania? Podziemne parkingi czy nadziemne - jeśli tak, to za co i gdzie?
~Polska Zwężenia ulic które miały poprawić płynność (...)
Pierwsze słyszę, skąd usłyszałeś o tym koncepcie?
~Polska Strefa relaksu przy ruchliwej ulicy (...)
To ty nie widziałeś że mieszkańcy stolicy przesiadują w ogródkach przy innych ruchliwych ulicach - więc czym się różni jedno od drugiego?
~Polska Pasanie kóz na wyspie które padły (...)
Fakt, to mądre nie było i nie wiem jaki był tego cel.
~Polska Dziwne elektroniczne słupki przy ścieżce rowerowej (...)
Gdzie widziałeś te słupki, bo trochę jeździłem ścieżkami rowerowymi i nie widziałem?
~Polska Stan ulic w stolicy (...)
W Warszawie pewnie jest ładnych kilka tysięcy kilometrów ulic - skąd chcesz brać środki aby wszystkie ulice były cacy i na już?
~Polska Obwodnica tunelem przez Ursynów (...)
A co byłoby lepsze? Estakada?
~Polska Niemiecka firma wypożycza rowery w stolicy...!?!
Widać żadna polska firma - jeśli takie tym się zajmują - nie była zainteresowana...~Polska Niemiecka firma przewozi warszawiaków...!?!Arriva obsługuje kilkadziesiąt linii, najwyraźniej inne polskie firmy nie były zainteresowane albo były zbyt drogie.~Polska Przebudowa i remont ul. Marynarskiej trwająca kilka lat...!?! - zmarnowane pieniądze bo korki tam jak były tak są !!!Nie wiedziałem, że Marynarską remontowali po to aby zniknęły korki... choć fakt, trochę trwał ten remont.~Polska Tramwaj na Gocław - znowu zmarnowane pieniądze bo taniej było poseżyć ulicę główną do saskiej kępy i dodać góra dwi nowe linie autobusowe...!Skąd wiesz że byłoby taniej? Poszerzanie ulic nie sprawia, że korki maleją, bo zazwyczaj ile nie byłoby pasów, to zawsze jest za mało :P

Napisał(a): ~gośc -

Ada777
Ziemkiewicz to stary przydupas prezesa i wszelkie kłamstwa będzie mówił aby przypodobać się pisowi.

Ziemkiewicz to erudyta i gość wyjątkowo inteligentny , a Trzaskowski to przy nm kmiotek
« Wróć do tematów
Do góry strony: O Trzaskowskim na ostro. Kampania wciąż trwa?