Odpowiadasz na:
O Tusku, politycznym sponsorze Trzaskowskiego...

Abrakadabra365
Temat dodał(a):
Abrakadabra365 -
Tytuł w niemieckim dzienniku Die Welt: „Tusk jest Polakiem, ale gra dla niemieckiej drużyny”. Poczytajcie sobie, wstawcie do translatora jak po niemiecku nie rozumiecie! https://www.welt.de/politik/ausland/article162736111/Er-ist-Pole-aber-er-spielt-fuer-das-deutsche-Team.html

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 3 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: O Tusku, politycznym sponsorze Trzaskowskiego...

Napisał(a): Dobrawa1 -

Niezawodny p Tusk:-)

"Do wyborców Konfederacji. Różni nas prawie wszystko, dlatego będziemy chcieli z wami wygrać. Z PiS-em wiele was łączy, dlatego będą chcieli was zniszczyć. Są w tym naprawdę nieźli "- napisał Tusk w środę na Twitterze.

I piękna riposta p. Bosaka

"Nasi wyborcy doskonale radzą sobie z interpretacją sytuacji politycznej bez rad Tuska" - zapewnił Bosak. Według niego wpis Tuska "to kontynuacja wzajemnego straszenia PiS-em przez Platformę i Platformą przez PiS". Tego typu podejście jest dokładnie tym, co odrzucamy w polityce - podkreślił Bosak w komentarzu dla PAP.

Reklama