358
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi118
  • Ocen na +65
358 ppt ?

Obchody katastrofy smoleńskiej odbędą się bez większych przeszkód? (119)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Obchody katastrofy smoleńskiej odbędą się bez większych przeszkód?

Napisał(a): ~ na ten dzień -

czekam kiedy ten bolszewicki śmieć od trzech pokoleń stanie przed niezależnym sądem i otrzyma wyrok ! Oczywiście zasługuje tylko na jeden ale świat się zmienił i nawet takich bydlaków trzeba trzymać do końca ich podłych dni ! Jeżeli jest Bóg a wierzę, że jest to wsadzi go bydlaka do piekielnych czeluści !Tyle, że on jako bolszewik od trzech pokoleń nie wie co to wiara Bóg czy Chrystus ! To dla niego obce ! On zna leninizm, bolszewizm, stalinizm i inne tego typu ! Adolek z soso to jego idole

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Iskra -

~bronek176 A może tak przed Mszą Smoleńską Kaczyński założy wór pokutny i przeprosi Polskę za te wszystkie kłamstwa Macierewicza. Ci co zginęli też czekają na ten gest. Im się to należy!
Kaczynski nie ma za co przepraszac. W zamachu smolenskim stracil ukochanego brata i bratowa oraz licznych przyjaciol. Wrak TU-154M wciaz rdzewieje na lotnisku Sewiernoje, a Putin nie zamierza nam go zwrocic. Dlatego wazne jest, abysmy sie upominali o PRAWDE o tej zbrodni.

Reklama

Napisał(a): ~xyz -

~ na ten dzień czekam kiedy ten bolszewicki śmieć od trzech pokoleń stanie przed niezależnym sądem i otrzyma wyrok ! Oczywiście zasługuje tylko na jeden ale świat się zmienił i nawet takich bydlaków trzeba trzymać do końca ich podłych dni ! Jeżeli jest Bóg a wierzę, że jest to wsadzi go bydlaka do piekielnych czeluści !Tyle, że on jako bolszewik od trzech pokoleń nie wie co to wiara Bóg czy Chrystus ! To dla niego obce ! On zna leninizm, bolszewizm, stalinizm i inne tego typu ! Adolek z soso to jego idole
Masz oczywiscie na mysli Tuska i Putina. Zgadzam sie z toba w pelni. Pora odpowiedziec za te zbrodnie na polskiej elicie. Smolensk byl powtorka Katynia. Zaplanowana zbrodnia pod Smolenskiem byla morderstwem politycznym.

Napisał(a): ~Polak -

~ na ten dzień czekam kiedy ten bolszewicki śmieć od trzech pokoleń stanie przed niezależnym sądem i otrzyma wyrok ! Oczywiście zasługuje tylko na jeden ale świat się zmienił i nawet takich bydlaków trzeba trzymać do końca ich podłych dni ! Jeżeli jest Bóg a wierzę, że jest to wsadzi go bydlaka do piekielnych czeluści !Tyle, że on jako bolszewik od trzech pokoleń nie wie co to wiara Bóg czy Chrystus ! To dla niego obce ! On zna leninizm, bolszewizm, stalinizm i inne tego typu ! Adolek z soso to jego idole
Masz racje, Tusk i Putin powinni byc rozliczeni z zamachu pod Smolenskiem !

Napisał(a): ~obserwator -

Klonu Jak dla mnie wogole mnie nie interesuje katastrofa smoleńska. Podejrzewam że wiedzieli do czego dąży kaczor i postanowili popełnić samobójstwo żeby się z nich nienasmiewano
A ty z jakiej chmurki? Jezeli nie interesuja cie losy Polski, to kto ty wlasciwie jestes?
Zal mi takich pseudo-Polakow jak ty i lemingow.

Napisał(a): ~Człowiek -

~asds Nikt tyle złego nie zrobił w Polsce, ile niemieckie media założone dla Polaków (Interia, Onet, Lisweek, Fakt... ) Manipulacja, kłamstwo całą dobę. Wsparcie dla wrogów kościoła, rodziny, rządu, Polski jest tutaj stałe. V kolumna.
Debilu zamknij się

Napisał(a): ~Człowiek -

~obserwator
Klonu Jak dla mnie wogole mnie nie interesuje katastrofa smoleńska. Podejrzewam że wiedzieli do czego dąży kaczor i postanowili popełnić samobójstwo żeby się z nich nienasmiewano
A ty z jakiej chmurki? Jezeli nie interesuja cie losy Polski, to kto ty wlasciwie jestes?
Zal mi takich pseudo-Polakow jak ty i lemingow.
A mnie nie żal ciebie, bo i tak nie masz mózgu pisowski trolu

Napisał(a): lllllllll -

Nawet nie mylę o tym by na tę rocznicę iść , a gdyby ludzie też nie łazili to może by już się skończyła ta mordęga dla rodzin - co miesiąc przypominanie ,że zginęła matka ,żona ,mąż , ojciec itd.- to jakaś katorga a nie czczenie tych co odeszli
« Wróć do tematów
Do góry strony: Obchody katastrofy smoleńskiej odbędą się bez większych przeszkód?