755
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń54 tys.
  • Odpowiedzi132
  • Ocen na +301
755 ppt ?

Objawienia fatimskie - nadchodzi III wojna światowa (133)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Objawienia fatimskie - nadchodzi III wojna światowa

Napisał(a): ~gość -

Siostra Łucja z Fatimy w 1917 roku doznała objawień maryjnych. III tajemnica fatimska była na tyle przerażająca, że mieli ją poznać jedynie papieże. Jednak Jan Paweł II w 2000 roku ujawnił co zawiera tajemnica. Okazało się, że to obraz zbliżającej się straszliwej wojny światowej. Wszystko zacznie się od Chin, które z potężną siłą zaatakują Rosję. Do walki włączyć się mają Stany Zjednoczone i świat Zachodu. Niemcy zapragną wykorzystać napiętą sytuację i dokonać napaści na nasz kraj. Jednak to Polska wyjdzie zwycięsko z konfliktu, a na Niemcy spać ma bomba jądrowa. Co ciekawe, Polska w przepowiedniach siostry Łucji z Fatimy, zajmuje szczególne miejsce.
INTERIA.PL

Re: Objawienia fatimskie - nadchodzi III wojna światowa

Napisał(a): ~gość -

zbigniewsob Całe to objawienia to ściema .. I nie należy w to wierzyć III wojna kiedyś na pewno nadejdzie..
Obysmy nie dozyli tej wedługciebie ściemy. Porzednie przepowiednie się sprawdziły.

Re: Objawienia fatimskie - nadchodzi III wojna światowa

Napisał(a): yeti48 -

" Co ciekawe, Polska w przepowiedniach siostry Łucji z Fatimy, zajmuje szczególne miejsce."

A tak... z racji na swoje arcyciekawe położenie, oberwie w pierwszej kolejności, aby nikt nie przeszkadzał w przemarszach tych, czy innych wojsk.

Re: Objawienia fatimskie - nadchodzi III wojna światowa

Napisał(a): ~Uważny -

A po co Niemcy mają napadać na nasz kraj? W Kostrzynie nie chcieli uczyć się niemieckiego w czasie wojny, teraz sami za tą naukę płacą bo im VW postawił tam fabrykę... w dodatku zarabiają głodowe pensje i się z tego cieszą... Prawda jest taka że Polska została sprzedana już dawno i żyjemy jedynie w fałszywym przekonaniu że jesteśmy niepodlegli... Niemcy swojego niszczyć nie będą...

Re: Objawienia fatimskie - nadchodzi III wojna światowa

Napisał(a): ~jajo -

Objawienia, wrózby to szaleństwo i fałśz. Gdyby było choć 1 % w tym prawdy to księża byli by zagorzałymi katolikami a nie biznesmenami. W Polsce tyl 1 % księży spełnia posługę Piotra i Jezusa. reszta jak hieny na ludzikch odruchach i sttachu przed śmiercią robi świetny biznes. Gdyby wierzyli w Boga to modlili by się agorzale i przestrzegali 10 bozych przykazań. Postępowanie księży jednoznacznie świadczy, że Boga nie ma.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Objawienia fatimskie - nadchodzi III wojna światowa