9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń186
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +-12
9 ppt ?

Objawy tasiemca jakie są (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Objawy tasiemca jakie są

Napisał(a): gość -

Objawy tasiemca to brak apetytu albo właśnie napady wilczego głodu, w sumie to trochę dziwne, że masz takie objawy, tasiemiec często może żyć w tobie kilka lat i nie pokazywać żadnych objawów. Bardzo łątwo stwierdzić czy masz tasiemca robiąc badania :)

Re: Objawy tasiemca jakie są

Napisał(a): gość -

Zrób pyszną, pachnącą zupę. Pochyl się nad nią i rozchyl szeroko usta. Tasiemiec po pewnym czasie sam wyjdzie. Jak go już zobaczysz to złap go mocno i wyciągnij silnym zdecydowanym szarpnięciem.

Pozdrawiam,
Doctor Who

Re: Objawy tasiemca jakie są

Napisał(a): Gość -

Pij mleko, jedz jogurty itp. Tasiemce tego nie cierpią i same Cię opuszczą. Proponuję udać się niezwłocznie do lekarza, celem przeprowadzenia specjalistycznych badań. Możesz mieć zaburzony metabolizm. A przyczyną nie muszą być pasożyty.

Re: Objawy tasiemca jakie są

Napisał(a): Tris -

Niekoniecznie......, wiele chorób wywołuje takie objawy, nie tylko tasiemiec, więc nie nakręcaj się tak na niego...., np. choroby tarczycy powodują bezsenność, wzrost apetytu oraz chudnięcie lub tycie...., oraz złe samopoczucie i takie tam...., dlatego z takimi rzeczami idzie się do lekarza, bo może Ci być wiele rzeczy...., a na każą chorobę jest inne lekarstwo...., na tasiemca leczenie specjalnymi lekami lub operacja, a na choroby tarczycy leki, ale hormonalne i dieta..., więc idź jak najszybciej do lekarza, który Cię wyśle na badania...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Objawy tasiemca jakie są