348
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi151
  • Ocen na +292
348 ppt ?

Obrzydliwy atak Kukiza na Biedronia (152)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Obrzydliwy atak Kukiza na Biedronia

Napisał(a): apollo87 -

Pawłowi Kukizowi zdarzało się "tracić kontrolę" nad swoim Twitterem czy fb. Czy tak było i wtedy, gdy zaatakował Biedronia za chęć zniesienia artykułu o obrazie uczuć religijnych "by nikt już nie był ścigany dlatego, że jacyś talibowie chcą na tym zbić kapitał polityczny. Kapitał polityczny to zbijasz Ty i Twój żonomąż, Panie Biedroń - na wrzaskliwych pedaliadach, agresywnym ateizmie, neobolszewickim liberalizmie, który chce zmieść wszystko, co było święte dla naszych Przodków" napisał Kukiz, kontynuując potem wyzwiska od "SLD-owców Palikotnych" używających faszystowskich metod.
"Dla mnie może Pan chodzić z ping-pongiem w ustach i wyćwiekowanej obroży z tabunem podobnych Panu kolegów- Pańska sprawa i nic mi do tego. Ale wara od mojej wiary. Wara od symboli, które dla mnie są ważne. Jeśli Pana uraziłem to już z góry przepraszam lecz trudno mi pohamować emocje samemu będąc urażonym". Skądże, któż by się mógł poczuć urażony?
Kukiz przekroczył granicę?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Obrzydliwy atak Kukiza na Biedronia

Napisał(a): Logos -

~Amani Nie Kukiz nie przekroczył granic. Jeśli Biedron chce zniesienia kary za obrazę uczuć religijnych, to musi się liczyć, ze to działa również w druga stronę.

No tak, Jezus też kiedyś obraził uczucia religiantów w Izraelu i wszyscy wiedzą jak na tym wyszedł.

Załączniki:

Napisał(a): ~VeiHieV -

Logos
~Amani Nie Kukiz nie przekroczył granic. Jeśli Biedron chce zniesienia kary za obrazę uczuć religijnych, to musi się liczyć, ze to działa również w druga stronę.

No tak, Jezus też kiedyś obraził uczucia religiantów w Izraelu i wszyscy wiedzą jak na tym wyszedł.

[image]00082VBOMQCWMDX[/image]
Piszą ze masz jeden zwój mózgowy, ale ja w to nie wierzę. Ad meritum... Jezusa ukrzyzowaliscie za uprawianie czarnej magii. Przez krzyże z czasem doszliscie do płonących stosów. Zanim odpiszesz, to sobie poczytaj.

~VeiHieV
Logos

[image]00082VBOMQCWMDX[/image]
Piszą ze masz jeden zwój mózgowy, ale ja w to nie wierzę. Ad meritum... Jezusa ukrzyzowaliscie za uprawianie czarnej magii. Przez krzyże z czasem doszliscie do płonących stosów. Zanim odpiszesz, to sobie poczytaj.
Dziękuję za szczyptę pociechy gdy przesiąknięty miłosierdziem bliźniego wolno i rozważnie cedzisz słowa pełne podziwu nad moim zwojem mózgowym.
Szkoda że jako żarliwy katolik nie znasz historii własnego wyznania i smutnych zależności pomiędzy religią a śmiercią z rąk mocno nawiedzonych.

Lee1 Nie przekroczył. Jaka wypowiedź, taka riposta. Poza tym niedawno Tusk ogłosił wszem i wobec, że ma obowiązywać wolność słowa. Jeżeli tak, to w OBIE strony.
Schylić głowę z pokorą na Tuska panowanie?
Choć obecnie wolność słowa dotyczy jedynie pisiorów i religiantów obrażonych na codzień, rutyna?

Napisał(a): ~Lee -

Logos
Lee1 Nie przekroczył. Jaka wypowiedź, taka riposta. Poza tym niedawno Tusk ogłosił wszem i wobec, że ma obowiązywać wolność słowa. Jeżeli tak, to w OBIE strony.
Choć obecnie wolność słowa dotyczy jedynie pisiorów i religiantów obrażonych na codzień, rutyna?
Wolność słowa dotyczy na razie jedynie środowisk LGBTQQ. Nie zauważyłeś? W ogóle rozumiesz, co napisałem?

~Lee
Logos
Wolność słowa dotyczy na razie jedynie środowisk LGBTQQ. Nie zauważyłeś? W ogóle rozumiesz, co napisałem?
Rozumiem że jednym z objawów tej "wolności środowisk" jest fakt że dodali królowej Polki tęczę jako znak boży.
Rozsierdziło to fanatycznych katolików na maksa...to profanacja żeby dłonie poganina mieszały na głowie królowej.
Co innego gdyby to zrobił prawie święty pleban, płacząc z kontentacji katolicy biliby brawa przez dwa tygodnie zachwycając się "zbożnym dziełem wielkiego patrioty"
« Wróć do tematów
Do góry strony: Obrzydliwy atak Kukiza na Biedronia