145
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +-36
145 ppt ?

Obrzydzenie do faceta po zdradzie (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Obrzydzenie do faceta po zdradzie

Napisał(a): Gość -

Zdradził. Wybaczyłam. Wróciłam. Od tamtego czasu ( czyt. 2 lata) czuję do niego dalej obrzydzenie. Nie patrzę na niego tak jak kiedyś, mimo, że stara się za każdym możliwym razem uczynić mnie szczęśliwą. Nie wspomnę już o seksie. Nie pociąga mnie już. Znajduje co chwile nowe wymówki. Zastanawiam się dlaczego tak mam. Nie potrafię odpowiedzieć sobie na pytanie czy chcę dalej z nim być i czy to obrzydzenie może utrzymywać się przez taki długi okres czasu. Czym ono jest spowodowane. Miałyście/Mieliście podobną sytuację? Jak postąpiliście?

Re: Obrzydzenie do faceta po zdradzie

Napisał(a): Tris -

Z tego związku już nic nie będzie :P , szkoda żebyś siebie i jego oszukiwała..., jeżeli czujesz do niego obrzydzenie po zdradzie i to aż po dwóch latach, to nic z tego nie będzie...., lepiej jest zakończyć taki związek, niż się oszukiwać i znosić to niczym męczarnię :\

Reklama

MoskiZPOPiS Nie dziwię się.Zdrady się nie wybacza,zrobiłaś błąd
Czasem sie wybacza...

Ja osobiscie nie mam takich doswiadczen, ale moja znajoma wybaczyla nie tylko zdrade, ale tez odejscie do innej i potem powrot.. dwa lata trwalo, byich relacje wrocily do normy. Dzis znow jedt dobrze :-)

Reklama

Napisał(a): ~gosc -

Może tak wiele kobie wybacza zdradę bo jak dobry dla dzieci zaciska zęby i siedzi ale jak nie ma dzieci to jużnie wychodzę z tego założeni ze człowiek ma 1 życie i nie powinien go marnowć na 'durni' nigdy a 1 grzech w niebie dla duszy to nie cale 10 no ale jak zawsze jest wolna wola i to decyzja każdego/żdej jednak taki latawieć to nic go nie zmieni zawsze taki będzie a jak do tego len i lewus to już lepiej być samemu niż z takim wyżutkiem społeczeństwa bo taki jest .............w/w/o

Reklama

Napisał(a): ~Gocha -

Najważniejsze,że dałaś mu szansę,on wie i czeka.U każdego to trwa różnie,często kończy się sukcesem.Chociaż nigdy nie zapomnisz,z czasem powinno trochę mniej boleć.Spróbuj w trudnych chwilach przypominać sobie za co go pokochałaś.W seksie musicie odkryć się na nowo,pojechać gdzieś w miejsce,które wam przypomni wasze wspólne chwile,potrzymać się za ręce,delikatnie dotykać,nawet bez seksu.Mów mu,że nie zapomnisz ,ale próbujesz.A może jakiś seksuolog by wam pomógł,myślę,że on na to się zgodzi. Na pewno najgorszą metodą jest rewanż poprzez zdradę,będzie chwila satysfakcji,a potem niesmak i obrzydzenie,ale do siebie.Życzę ,żeby się wszystko ułożyło i nie traktuj siebie jako bohaterki,jaka to jesteś wspaniała,że przyjęłaś męża "marnotrawnego",bo nie tędy droga.

Napisał(a): Maciek38 -

Czy zastanawiałaś się czasem czy błąd nie jest po Twojej stronie że doszło do zdrady?
Wydaje mi się że jakiś powód tego musiał być
Czy zastanawiałaś się tak poważnie nad tym?
Myślisz że jak nie uprawiacie sexu od dwóch lat to on jest w celibacie? A Ty jesteś w celibacie od dwóch lat?

Napisał(a): femm -

Naprawianie zwiazku tez musi wyjsc od Ciebie,bo samo wybaczenie nie wystarczy.Jesli dalas szanse,to koniec z rozmyslaniem,wspominaniem,podejrzewaniem i czekaniem na cud,ktory nie nadejdzie bez staran.Jesli nie potrafisz,czujesz wstret,to sie po prostu rozstancie i nie karm Go zludnymi nadziejami.

Napisał(a): Tris -

Maciek38 Czy zastanawiałaś się czasem czy błąd nie jest po Twojej stronie że doszło do zdrady?
Myślisz że jak nie uprawiacie sexu od dwóch lat to on jest w celibacie? A Ty jesteś w celibacie od dwóch lat?
A to facet, jest niemową, że nie może porozmawiać o tym z kobietą, tylko musi od razu zdradzać..., napisałeś jedno z najgłupszych ,,usprawiedliwień" jakie może być..., to co..., jak Twoja dziewczyna nie będzie się z Tobą kochać przez tydzień, bo będzie się źle czuć, to też pójdziesz od razu do łóżka z inną..., bo lepiej jest zdradzić, niż wpierw porozmawiać, no bo na to wychodzi..., a wierz mi, że takim myśleniem, na starość zostaniesz sam co najwyżej z własną ręką... :D :D

Tris
Maciek38 Czy zastanawiałaś się czasem czy błąd nie jest po Twojej stronie że doszło do zdrady?
A to facet, jest niemową, że nie może porozmawiać o tym z kobietą, tylko musi od razu zdradzać..., napisałeś jedno z najgłupszych ,,usprawiedliwień" jakie może być..., to co..., jak Twoja dziewczyna nie będzie się z Tobą kochać przez tydzień, bo będzie się źle czuć, to też pójdziesz od razu do łóżka z inną..., bo lepiej jest zdradzić, niż wpierw porozmawiać, no bo na to wychodzi..., a wierz mi, że takim myśleniem, na starość zostaniesz sam co najwyżej z własną ręką... :D :D
Haha,końcówka dobra :) Ale masz rację

Napisał(a): xenia11 -

Uważam, że jest różnica między "wybaczyłam" a "podjęłam decyzję" i Ty chyba zrobiłaś to drugie, jasne że pamiętć będziesz zawsze, ale uważam że w sprawch tego kalibru, może się udć, tylko jeśli wybaczysz naprawdę i z serca, jeśli ciągle tego nie zrobiłaś, pytanie czy potrafisz? Jeśli nie, to zostając jedynie zniszczysz życie sobie i jemu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zdradzony facet co czuje
Do góry strony: Obrzydzenie do faceta po zdradzie