Oceń swoje auto: Audi (3622)

Oceń swoje auto: Audi

Temat dotyczy artykułu: Oceń swoje auto: Audi

Powracamy do cyklu oceniania samochodów używanych. Po zebraniu sześciu tysięcy opinii dotyczących aut m.in. Renault, Forda, Toyoty, Daewoo, Fiata, Skody, Peugeota, Citroena, BMW i Alfa Romeo dziś oceniamy Audi.

Komentarze (3622)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Grekoo -

Z nowszych silników, tylko 2,0 tdi CR Występują w seat exeo!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~NAR -

A6C7 z 2016 rok bezawaryjny, serwisowany w ASO,super wygodne, max 288 km/h, spalanie w trasie na ekonomiku 4,3 l/100 km. Przyspieszenie poniżej 6 sek. do 100 km/h.Oczywiście po tuningu silnika 2.0 tdi w firmie ADT Tuning Wrocław.
Pozdrawiam
NAR
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Ricko1956 -

Audi A8 2012 bez problemów poprzednie A8 4,0 diesel eadliwy rozrząd wymiana skrzyni przy 350 tys
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Tomasz -

Moje audi a4 b7 z 2005r od czterech lat w moich rękach, jedyna awaria którą miałem to czujnik położenia wału.Kupując mówili ze silnik 2.0 TDI to słaby zakup, że wadliwe pompy oleju ale po zakupie zainwestowałem w nową pompę, została wymieniona i został usunięty łańcuch który ją napędzał. Został zastąpiony kołami zębatymi, auto przez to zaczęło ciszej chodzić. Zrobiłem już 45 tys
kilometrów i po za wymianą oleju,i filtrów żadnych więcej kosztów nie poniosłem.Tak że auto godne polecenia.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Arturo -

Moje audi 1,9TDI moze nie najnowszy ,przejechane 450 tys km combi ,pakowne ,blacha ocynk w moich rekach 7lat praktycznie bezawaryjny ,polecam ...
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (4)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~kolimator -

2016 Audi S4 3.0 TFSI. Po lekkim tuningu 480 km. Super w zimowych warunkach, komfortowy. Wyposazenie tez nie pozostawia wiele do zyczenia. Bagaznik moglby byc nieco lepiej rozwiazany, ale ogolnie nie narzekam.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~jack -

wyprodukowali serię złomowatych doładowanych silników benzynowych TSI i TFSI które sa awaryjne biorą i olej. Potem trudno to sprzedać. Pełna kompromitacja, następnego audi nie kupię
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Driver -

Audi A3 8P 1,6 FSi 115km 2004 rok, przebieg 90tys., polski salon, tankowane na dobrych stacjach paliw - jakość materiałów extra, wykonanie, komfort jazdy, zużycie paliwa także super.......elektronika do kitu : czujnik NOx ( 2000zł) , czujnik temperatury spalin ( 700zł ), sonda lambda ( 500zl ) - do wymiany..........
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz