Oceń swoje auto: Honda (2551)

Oceń swoje auto: Honda

Temat dotyczy artykułu: Oceń swoje auto: Honda

Powracamy do cyklu oceniania samochodów używanych. Po zebraniu ponad sześciu tysięcy opinii na temat aut m.in. Toyoty, Daewoo, Fiata, Skody, Peugeota, Citroena, BMW, Alfa Romeo, Nissana bierzemy "na tapetę" Hondę.

Komentarze (2551)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): barry69 -

Zawsze chciałem Hondę,tylko brak było środków na nową,szukałem ,odczekałem i kupiłem od gościa który kupił w salonie w Polsce.Przez 10 lat przejechał ponad 300tys.Jeżdżę prawie rok i cieszę się bezawaryjnością już od 30 tys km.Jest bardzo super,nic się nie psuje,tylko tankuję...Honda civic sedan 1.8.

Odpowiedź (0)

Napisał(a): timi -

Witam. Ja jeżdżę od dwóch lat Hondą Accord VIII z 2010r. z 2.0l benzyna. Do tej pory jeździłem oplami B i C przez ostatnie 15 lat oraz jeszcze kilka innych aut, ale dopiero teraz wiem co to znaczy mieć samochód (normalny). Serwisuję go w ASO bo teraz mnie stać. Koszt utrzymania auta to 14% kwoty wydawanej wcześniej na serwis i naprawę. Po prostu jestem zachwycony silnikiem, właściwościami jezdnymi, komfortem oraz wyglądem (choć to kwestia gustu). Naprawdę nie mogę powiedzieć absolutnie nic złego. Samochód jest super
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Roberto -

Honda Civic ufo 2006 1.8 140KM Executive z salonu PL
Trochę za słaby lakier, rysujące się plastiki na desce, słaba widoczność przez słupki A i przez tylną szybę, słaby skręt jak na kompakt,
trochę za twardo mi było na fabrycznych 17'' kołach letnich i szybko zmieniłem na alu 16",
Spalanie 8-9 litrów na 100 -akceptowalne, ale to jest moja "cena spokoju" !!! (wcześniej był diesel, do którego wiecznie coś dokładałem) Tyle wad
Reszta to OGROMNY PLUS: design, pewność prowadzenia, te składane tylne siedzenia, niezawodność i kupę frajdy z jazdy tym autem!!!
Polecam tego wolnego ssaka bo te silniki jeszcze przeżyją nie jednego downsizowanego turbopopierdzielacza ;)

Odpowiedź (0)

Napisał(a): Roverzysta -

ROVER 600- może nie honda, ale prawie :) rok 1999, silnik 2.0SDI. Przez rok zrobiłem 40000, jedyną awarią jest uszczelka pod głowicą, koszt plantu + uszczelka, łącznie około 350zł, naprawa prosta do tego stopnia, że można ją wykonać we własnym zakresie. Poza tym musiałem wymienić kilka części zawieszenia, ale mieszkając na wsi zmuszony byłem do częstej jazdy po tzw. kocich łbach i polnych drogach. Stylistyka zarówno wnętrza jak i nadwozia zdecydowanie ponadczasowa. Podsumowując- nie zamienię go na nic innego dopóki całkowicie nie odmówi posłuszeństwa :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): grzes -

mam Civica VII 1.4 benzin na lpg niestety ale trzaskam po 5000 tys kilometrow miesiecznie po marnych drogach az zal samochodu a ten samoch nic z tego sobie nie robi zawieszenie ciche bez awarii gaz chodzi idealnie tylko zawory trzeba regulowac ale to dosc tani zabieg
Odpowiedzi (1)

Rdza i Honda CR-V 2.2CDTI

Napisał(a): Krzysztof -

Mam CR-V kupionä ze salonu w Niemczech rocznik 2007 zaczyna mi pozädnie rdzewiec:Podwozie :sruby mocujäce,tlumik,blachy ktöre zekomo powinny byc ocynkowane,:nadwozie klapa tylna sruby w komorze silnika i kupe czesci ktörych nawet nieznam.
Gwarancja to 10lat na karoserie,5lat na uklad wydechowy! pomimo tego Honda Germany odmöwila napraw sugerujäc sie tym ze powinien zem czesciej myc komore silnika i podwozie co tez robilem!
Chce Honde oddac do sädu ale to duze koszty no i walka z Goliatem!
jezeli ktos ma podobny przypadek to czekam na odpowiedz na pewno odpisze.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Właściciel CRV -

Nie kupię drugi raz Hondy nie dlatego że to złe samochody. W W-wie najwięcej kradną Hondy (Civi, Accord, CRV) ponieważ Honda Poland tak wywindndowała ceny części zamiennych że złodziejom najbardziej opłaca się kraść te auta na części.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Jurek Szubek. -

Jeżdżę Hondami od 1992r CRX CIVIKI a obecnie drugim ACCORDEM od 2010r. z salonu.Przebieg 42000. Bez żadnych problemów, przeglądy okresowe ,wymiana płynów i w drogę. Obecny ACCORD ma w/g moich oczuć jeden tylko mankament : trochę głośny na org. oponach letnich. Cichszy zdecydowanie jest na zimówkach które dostałem w gratisie, ale poprzedni tez tak miał dopuki nie zmieniłem na continentale ,jak ręką odjął.Pozdrawiam HONDZIAŻY.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): użytkownik -

Jeżdżę Honda civic 1.6 benzyna rocznik 2004. Kompletnie nic się nie dzieje. Dolewam tylko paliwo i płyn do spryskiwaczy. Raz w roku jeżdżę do serwisu na przegląd.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz