6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń78
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +-2
6 ppt ?

Ocet jabłkowy właściwości (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ocet jabłkowy właściwości

Napisał(a): Gość -

Podsłuchałam dziś w pracy rozmowę dwóch dziewczyn, które rozmawiały o zbawiennych właściwościach octu jabłkowego. I teraz się zastanawiam czy to jest prawda, bo nigdy o tym wcześniej nie słyszałam, że ocet jabłkowy posiada jakiekolwiek właściwości zdrowotne.

Mam więc do was pytanie - znacie jakieś zastosowanie octu jabłkowego w codziennym życiu? Oraz jakie tak naprawdę właściwości ma taki ocet jabłkowy. Szczególnie zależy mi na właściwościach dla zdrowia.
INTERIA.PL

Re: Ocet jabłkowy właściwości

Wpisz sobie w google i będziesz miała co czytać .Właściwości octu jabłkowego są różnorodne i wilorakie.Ja stosuję go w kuchni,bo tu gdzie mieszkam nawet innego nie ma tylko jabłkowy.
Najlepiej sprawdzić na sobie jak i na co działa.
Nigdzie nie znajdziesz złego słowa na ten temat,ale jak jest naprawdę...?Nie wiem.

Reklama

Ocet jabłkowy jest dobry dla cukrzyków, jego właściwości sprawiają, że ocet jabłkowy dodany do potraw obniża cukier we krwi. To bardzo dobry "specyfik" dla cukrzyków z cukrzycą typu 2, bo poprawia wrażliwość na insulinę :)

Napisał(a): gość -

CZAOWY... ocet jabłkowy jest dobrym środkiem antykoncepcyjnym. już pierwsi chrześcijanie stosowali go do tych celów. A nawet w "Raju" Adam i Ewa, gdy nie wypili sfermentowanego soku jabłkowego ( co czynili na pamiątkę...), ten się skwasił na ocet. I Adam wtedy "swojego" kisił, a Ewka, to od razu całą pupcię moczyła. Ponieważ w przeciwnym wypadku, nie poczęłaby dwoje dzieci, i nie tuzin, nie mendel, nie kopę i ani nie ryzę lecz do woli "Pana"... "Ocet na ołtarze" zamiast alkoholu,,, ech...

Reklama

Napisał(a): Laila44 -

Ocet jabłkowy na scudnięcie--spala tkankę tłuszczową zaleca go nawet p. Lukoszek człowiek który zgubił masę sadła ,napisał książke na ten temat.Nie przesadzac z iloscia bo zaszkodzi zamiast pomóc uwaga na żołądek. ps. na schudniecie a nie scudniecie......
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ocet jabłkowy właściwości