6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń78
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +-2
6 ppt ?

Ocet jabłkowy właściwości (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ocet jabłkowy właściwości

Napisał(a): Gość -

Podsłuchałam dziś w pracy rozmowę dwóch dziewczyn, które rozmawiały o zbawiennych właściwościach octu jabłkowego. I teraz się zastanawiam czy to jest prawda, bo nigdy o tym wcześniej nie słyszałam, że ocet jabłkowy posiada jakiekolwiek właściwości zdrowotne.

Mam więc do was pytanie - znacie jakieś zastosowanie octu jabłkowego w codziennym życiu? Oraz jakie tak naprawdę właściwości ma taki ocet jabłkowy. Szczególnie zależy mi na właściwościach dla zdrowia.
INTERIA.PL

Re: Ocet jabłkowy właściwości

Napisał(a): Gość -

Wpisz sobie w google i będziesz miała co czytać .Właściwości octu jabłkowego są różnorodne i wilorakie.Ja stosuję go w kuchni,bo tu gdzie mieszkam nawet innego nie ma tylko jabłkowy.
Najlepiej sprawdzić na sobie jak i na co działa.
Nigdzie nie znajdziesz złego słowa na ten temat,ale jak jest naprawdę...?Nie wiem.

Reklama

Re: Ocet jabłkowy właściwości

Napisał(a): Gość -

Ocet jabłkowy jest dobry dla cukrzyków, jego właściwości sprawiają, że ocet jabłkowy dodany do potraw obniża cukier we krwi. To bardzo dobry "specyfik" dla cukrzyków z cukrzycą typu 2, bo poprawia wrażliwość na insulinę :)

Re: Ocet jabłkowy właściwości

Napisał(a): gość -

CZAOWY... ocet jabłkowy jest dobrym środkiem antykoncepcyjnym. już pierwsi chrześcijanie stosowali go do tych celów. A nawet w "Raju" Adam i Ewa, gdy nie wypili sfermentowanego soku jabłkowego ( co czynili na pamiątkę...), ten się skwasił na ocet. I Adam wtedy "swojego" kisił, a Ewka, to od razu całą pupcię moczyła. Ponieważ w przeciwnym wypadku, nie poczęłaby dwoje dzieci, i nie tuzin, nie mendel, nie kopę i ani nie ryzę lecz do woli "Pana"... "Ocet na ołtarze" zamiast alkoholu,,, ech...

Reklama

Re: Ocet jabłkowy właściwości

Napisał(a): Laila44 -

Ocet jabłkowy na scudnięcie--spala tkankę tłuszczową zaleca go nawet p. Lukoszek człowiek który zgubił masę sadła ,napisał książke na ten temat.Nie przesadzac z iloscia bo zaszkodzi zamiast pomóc uwaga na żołądek. ps. na schudniecie a nie scudniecie......
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ocet jabłkowy właściwości