671
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń40 tys.
  • Odpowiedzi271
  • Ocen na +-25
671 ppt ?

Oczami faceta - waga kobiet (272)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Oczami faceta - waga kobiet

Napisał(a): asad1 -

Mamasita12 Głupi przykład - Magdalena Ogórek ma 36 lat i co? Faceci by się nie obejrzeli za nią na ulicy? Justyna Steczkowska - 43 lata!

To wszystko zależy od tego czy kobieta ćwiczy, dba o siebie, jak się ubiera...
Większość kobiet po przekroczeniu magicznej 30 zaczyna ubierać się jak stara babcia, przestaje malować itp. A wcale tak nie musi być!
jak skonczay 40 to juz z górki - zmarszczki , celulity , dłonie , piersi , oczy , i włosy zdradzają ze juz z górki i bedzie tylko gorzej
a ze w reklamach i gazetach czy mediach celebryckich sie pocieszaja to o niczym nie swiadczy - mezczyzni wola w wiekszosci przypadków zwykla 20 28 katke niz tak zwanyego pieknego oldtimera
INTERIA.PL

gość Macie babeczki rację - kobieta w wieku po trzydziestce staje sie coraz bardziej przeżroczysta dla facetów.
Znam to z własnego doswiadczenia - kiedyś dosłownie nie było faceta który by sie za mną nie obejrzał i nie zaczepił. Zostałam I-wice miss jednego z dużych miast w Małopolsce. Romansowało sie na prawo i lewo z wolnymi i żonatymi, zakładałyśmy się z koleżankami w pracy że tego czy tamtego uda mi sie poderwać - powiem tu, ze było super.I nawet gdybym była ubrana w podarty worek też dałabym radę.Bo byłam młoda !!! Zawsze chodziłam w mini i wysokich szpilkach - do dzis zostały tylko szpilki bo kobieta w "pewnym wieku" nie może nosić mini ledwo za tyłek bo robi się śmieszna. Bywało, ze równoczesnie chodziłam z dwoma lub trzema facetami /ile sie trzeba było nagimnastykować żeby zachowac to w tajemnicy to tylko ja wiem ale miło powspomniac/.Zdarzyło się, ze fotograf od mody zaczepił mnie na ulicy i zaproponował sesje fotograficzną prezentującą suknie wieczorowe.I wiele takich różnych , przemiłych rzeczy. Ale niestety młoda kobieta choćby i niezgrabna,gruba i brzydka bardziej wzbudza zainteresowanie samców w różnym wieku niż starsza nawet super zadbana. Taka jest biologia i takie jest życie.
jak skonczay 40 to juz z górki - zmarszczki , celulity , dłonie , piersi , oczy , i włosy zdradzają ze juz z górki i bedzie tylko gorzej
a ze w reklamach i gazetach czy mediach celebryckich sie pocieszaja to o niczym nie swiadczy - mezczyzni wola w wiekszosci przypadków zwykla 20 28 katke niz tak zwanyego pieknego oldtimera

jak skonczy 40 to juz z górki - zmarszczki , celulity , dłonie , piersi , oczy , i włosy zdradzają ze juz z górki i bedzie tylko gorzej
a ze w reklamach i gazetach czy mediach celebryckich sie pocieszaja to o niczym nie swiadczy - mezczyzni wola w wiekszosci przypadków zwykla 20 28 katke niz tak zwanego pieknego oldtimera

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Kamyczka, skąd bierzesz swoje statystyki, z Mody na Sukces?? :)) Znam takie, co po trzydziestce wyglądają na 25. Znam takie, co po dwudziestce wyglądają na 40. Przed trzydziestką są może i ładne, ale pustko w głowie i mentalność nastolatki, narcyzm i egoizm, ładna buzia nie uratuje. Moja dziewczyna ma 37 lat, jest piękna, zadbana i inteligentna, za nic w świecie nie zamieniłbym jej na inną, młodszą czy starszą. A mam lat 39, nie 50 :)) A Ty jak będziesz po trzydziestce, radzę już mieć faceta, bo z tak przedmiotowym podejściem do własnej płci stracisz poczucie własnej wartości bardzo szybko. Powodzenia! ;) - On 39

Co za durny wątek. Ty dziewczyno odchudzasz się i tyjesz, żeby dopasować do oczekiwań otoczenia? A może byś się tak zastanowiła, z czym sama się dobrze czujesz?
Ludzie, co tu komentują to jakieś pustaki, tak kobieta "ma" mieć tyle, a tyle kilogramów, "ma" mieć tyle a tyle lat, a potem - przecena. Popatrzcie w lustro - jesteście wszyscy piękni i idealni? Ile wy "macie" mieć lat i kilogramów, zanim sami traficie na przecenę? Btw żeby tak przedmiotowo oceniać innych, to samemu powinno sieć nie mieć wad. Założę się, że większość facetów tu komentujących ma głowę jak ziemniak, a i brawa dla tej "pani", co to chwali się, że chodziła z kilkoma na raz, bawiła się w podrywanie żonatych. Kiedyś chyba kobiety się nie chwaliły, że są zdzirami, ale widać zmieniło się ;)

gość Co za durny wątek. Ty dziewczyno odchudzasz się i tyjesz, żeby dopasować do oczekiwań otoczenia? A może byś się tak zastanowiła, z czym sama się dobrze czujesz?
Ludzie, co tu komentują to jakieś pustaki, tak kobieta "ma" mieć tyle, a tyle kilogramów, "ma" mieć tyle a tyle lat, a potem - przecena. Popatrzcie w lustro - jesteście wszyscy piękni i idealni? Ile wy "macie" mieć lat i kilogramów, zanim sami traficie na przecenę? Btw żeby tak przedmiotowo oceniać innych, to samemu powinno sieć nie mieć wad. Założę się, że większość facetów tu komentujących ma głowę jak ziemniak, a i brawa dla tej "pani", co to chwali się, że chodziła z kilkoma na raz, bawiła się w podrywanie żonatych. Kiedyś chyba kobiety się nie chwaliły, że są zdzirami, ale widać zmieniło się ;)
Mężczyźni podają w tym temacie tylko swoje preferencje co do wagi. Oczywiste przecież jest, że nie kierujemy się tylko takimi czynnikami przy wyborze partnera, a nawet są to drugorzędne czynniki. Ważniejsze są inteligencja, podejście do życia, prowadzenie się, czy kobieta ma instynkt macierzyński i tym podobne :) Osobiście przy wzroście 170 cm u kobiety preferuję aby miała wagę ok. 60 - 62 kg, ale jeśli będzie miała nawet sporo mniej lub sporo więcej, a będzie mi pasować pod tymi względami, które wymieniłem powyżej, to zainteresuję się taką kobietą.

Damscy eksperci - widza wady kobiet, dla nich licza sie tylko mlodziutkie, maks 25 lat. 30 to juz za duzo, 40 zupelnie wypada z obiegu. Nie zauwazaja jednak, ze czas odmierzany jest kazdemu - oni tez dawno przekroczyli trzydziestke, brzuch idzie przed nimi na pol metra, na glowie zostal wianuszek bialych piorek a z meskosci nie zostalo prawie nic. Jedyne co rajcuje to popatrzec na upadek plci pieknej, ponabijac sie troche, chociaz tu troche lacha sobie podrzec. Zaraz rosnie meskie ego, budzi sie lew, kompleksy gdzies ulatuja. Fajnie jest. Zdobywcy damskiego swiata. Tylko nie wiem - bardziej to smieszne czy straszne.

Nikt nie jest bez wad, ale każdy ma prawo do swoich typów urody.

Doświadczenie pokazuje, że mężczyźni mają bardziej zróżnicowane upodobania co do typów kobiet niż kobiety co do typów mężczyzn.

U płci żeńskiej ideałem jest zazwyczaj wysoki, wysportowany brunet z dużym penisem i 95 % kobiet poleci na takiego.

Nie ma natomiast typu kobiety, który podobałby się 95 % mężczyzn. Może większość facetów lubi u kobiet sylwetkę przeciętną, ale też znajdzie się 10 - 15 % lubiących wychudzone modelki i tyle samo lubiących puszyste.

Ze wzrostem jest podobnie, gdyż większość mężczyzn woli kobiety o średnim wzroście, ale jest też wielu facetów pragnących długonogich, wysokich kobiet i znaczna część tych, którzy lubią niskie.

Tak samo z biustem. Większość pewnie lubi duże piersi, ale sporo facetów lubi średnie, a z 10 % znajdzie się takich, którym najbardziej pasuje malutki biuścik. Jeśli dodatkowo wziąć pod uwagę, że kobiety z dużym biustem mają przeważnie gorszą sylwetkę niż panie z małymi piersiami, to kobiety są w stanie bardziej nadrabiać pewnymi elementami swojego ciała braki w innych częściach ciała.

Mamasita12 Pytanie do przebywających na tym forum mężczyzn - jaka waga jest maksymalna dla dziewczyny o wzroście 168-170 cm?
Nie chodzi o wagę tylko o sylwetkę. Jeśli sylwetka jest płaska, to większa waga może powodować niekożystny efekt wizualny, w porównaniu do takiej samej wagi u kobiety co ma bardziej kształtną sylwetkę. Ogólnie kobieta, która jest lekko umięśniona (nie za bardzo) będzie wciąż dobrze wyglądać w porównaniu do takiej co waży tyle samo, ale jej skóra zwisa tu i tam.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • tabela prawidowej wagi do wzrostu i wieku
  • powodzenie u mezczyzn maja kobiety o jakiej wadze
Do góry strony: Oczami faceta - waga kobiet