672
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń40 tys.
  • Odpowiedzi271
  • Ocen na +-25
672 ppt ?

Oczami faceta - waga kobiet (272)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Oczami faceta - waga kobiet

Napisał(a): gość -

A ja mam 35 lat i wcale nie jestem ani zgrabna ani super piekna a jak wchodze do np knajpy czy baru czy nawet na poczte i jak stoja tam faceci to kazdy sie obejzy a ja sie usmiechniesz to wogole ? i nie ma w tym spojrzeniu politowania itp wiec o co halo kwestia tego w jakiej wadze ty sie czujesz dobrze i taka utrzymuj faceta nigdy nie zadowoliszh bo jak bedziesz miec wage idealna to sie okaze ze masz za male cycki i tak wkolko juz dawno sie przestalam tym przejmowac jak przytyje i sie z tym zle czuje to chudne dla siebie zeby lepiej sie czuc patrzac w lustro ...

Oj Kobiety.... Mam 43 lata, po związku z dziewczyną 20 lat ode mnie młodszą, teraz z kobietą młodszą o 2 lata. Łatwo policzyć, moja partnerka ma 41 lat i...nigdy nie zamieniłbym jej na żadną inną! Nie ważny jest wiek, czy to w jedną, czy też w drugą stronę. Ważne jest, aby OBYDWOJE dbali o siebie samych i o siebie nawzajem. Nieistotne są spojrzenia "z warzywniaka", bo de facto nie mają one znaczenia. Kobieta nawet po 40, jeśli jest zdrowa, mądra i zadbana przyciągnie o wiele więcej facetów do siebie, niż młode nieopierzone jeszcze kurcze koło 20-stki. Jednakże aby to zrozumieć trzeba mieć też doświadczenie i odpowiednią ilość lat na karku. Wniosek jest tylko jeden, zamiast marudzić na to, że wasz facet ogląda nie na "młodsze", zabierzcie się za siebie, a przy okazji też za waszych facetów, zacznijcie robić wspólnie na nowo wiele rzeczy i odkryjcie to, co w was pogrzebało te ostatnie 20 lat! Pozdrawiam!

Reklama

gość Oj Kobiety.... Mam 43 lata, po związku z dziewczyną 20 lat ode mnie młodszą, teraz z kobietą młodszą o 2 lata. Łatwo policzyć, moja partnerka ma 41 lat i...nigdy nie zamieniłbym jej na żadną inną! Nie ważny jest wiek, czy to w jedną, czy też w drugą stronę. Ważne jest, aby OBYDWOJE dbali o siebie samych i o siebie nawzajem. Nieistotne są spojrzenia "z warzywniaka", bo de facto nie mają one znaczenia. Kobieta nawet po 40, jeśli jest zdrowa, mądra i zadbana przyciągnie o wiele więcej facetów do siebie, niż młode nieopierzone jeszcze kurcze koło 20-stki. Jednakże aby to zrozumieć trzeba mieć też doświadczenie i odpowiednią ilość lat na karku. Wniosek jest tylko jeden, zamiast marudzić na to, że wasz facet ogląda nie na "młodsze", zabierzcie się za siebie, a przy okazji też za waszych facetów, zacznijcie robić wspólnie na nowo wiele rzeczy i odkryjcie to, co w was pogrzebało te ostatnie 20 lat! Pozdrawiam!
a co ma do tego waga kobiet;)

Reklama

Kobiety,nie przejmujcie sie facetami.Oni zawsze sa wymagajzcy w stosunku do kobiet , chcz miec " lalki" a nie patrza jak oni wygladaja. Jedzcie zdrowo i badzcie soba.Niech faceci tez o siebie zadbaja i to w pelni znaczenia tego slowa.

A ja mam 36 lat i podobam się 20-latkom i 50-latkom. Zawsze tak było. Nie noszę krótkiej spódnicy, nie trzęsę tyłkiem, nie mam figury modelki.Po prostu dbam o siebie, często się uśmiecham, lubię rozmawiać i podobno mam to coś. Byłam ze sporo młodszym chłopakiem, który dla mnie zostawił dziewczynę (25-latkę). Nie ma reguły czy kobieta ma lat 20 czy 40. Albo masz to coś i do końca życia to masz, albo tego nie masz. Nawet jeśli tych kilogramów będzie o 5 za dużo, to i tak tych mężczyzn będzie się jakimś czymś do siebie przyciągało. Pozdrawiam:-)

Na wage wplywa wiele czynnikow a sprawa wagi i wzrostu to kwestia budowy ukladu kostnego i miesni , trzeba wygladac tak aby byc zdrowym i atrakcyjnym

PS facet jak ma kluczyki od ferrari to naprawde nie musi miec 55 kg takie sa kobiety
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • powodzenie u mezczyzn maja kobiety o jakiej wadze
  • tabela prawidowej wagi do wzrostu i wieku
Do góry strony: Oczami faceta - waga kobiet