165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi137
  • Ocen na +0
165 ppt ?

oczyszczanie organizmu (138)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: oczyszczanie organizmu

Napisał(a): Gość -

Pij zieloną herbatę, ale taką liściastą z suszu, nie ekspresową(dostępna w przeróżnych walorach smakowych). Na mnie podziałało. Rano parzyłam dość konkretny dzbanek tej herbaty i starczał mi na cały dzień, jako, że ciepłej herbaty nie pijam... Metabolizm się poprawia i człowiek czuje się wyjątkowo rześki:)

Moim zdaniem bardzo ważne jest to, żeby się dobrze odżywiać. Tzn jeśli chcesz się cieszyć dobrym zdrowiem, pięknym ciałem i zredukować cellulit, a także wtedy, kiedy chcesz schudnąć.
Dieta ma ogromny wpływ na to, jak będzie funkcjonować nasz organizm.
Natomiast jeśli chodzi o Twoje pytanie co do oczyszczania organizmu z toksyn to mnie przychodzi do głowy hydrokolonoterapia, czyli oczyszczanie jelita grubego za pomocą specjalnej aparatury.
Na blogu kliniki Vimed czytałam o oczyszczaniu organizmu. Więc może jeśli jesteś zainteresowana temat zajrzysz sobie i poczytasz??

Reklama

Na cellulit najważniejsze, żeby jak najbardziej ograniczyć sól :) pomaga bardzo. Do pozbycia się toksyn polecam popijać plusssza detox :) dodatkowo uzupełnisz sobie trochę witamin. Co ważne wszystkie napoje gazowane typu cola itp. nie dozwolone :) Żeby schudnąć to konieczny jest ruch, z racji jesieni może coś w zamkniętym pomieszczeniu np. basen albo fitness :)

Reklama

Tak, na pewno stała i zrównoważona dieta, zielona herbata na oczyszczenie - to świetny pomysł. Dlatego warto, żebyś odżywiała się z głową, np. wykorzystując ekologiczną żywność, która pozbawiona jest wszelkich ulepszaczy, no i jest 'eco' ;) Do tego stosując nowe garnki, patelnie, woki energooszczędne pozwoli Ci to na przygotowanie potraw bez użycia tłuszczu (telfon® ma takie właściwości).
A do tego trochę ruchu także nie zaszkodzi :) Powodzenia!

Intensywne tempo, jakie towarzyszy nam każdego dnia sprawia, że coraz częściej odżywiamy się nieregularnie, nie przestrzegamy zasad zdrowego odżywiania. Mało kto zastanawia się nad tym, jakie będą efekty takiego stylu życia. Przewód pokarmowy to przecież nie tylko miejsce trawienia i wchłaniania niezbędnych substancji odżywczych. To także największa i najbardziej skomplikowana część naszego układu immunologicznego, która stale kontaktuje się z ogromną ilością różnych szkodliwych czynników pochodzących ze świata zewnętrznego, w tym m.in. czynników mikrobiologicznych. Zaburzenie równowagi na tym poziomie może prowadzić do rozwoju wielu dolegliwości… 
www.nazdrowie.mycali.biz

ParaProteX to zestaw cennych składników roślinnych wykazujących korzystny wpływ na funkcje fizjologiczne organizmu. Przywracając harmonię na poziomie jelit, stwarzają komórkom układu immunologicznego odpowiednie warunki do pracy i regeneracji. Mogą także okazać się niezwykle pomocne podczas procesów oczyszczających organizm.
Czosnek od tysiącleci znany jest jako środek wzmacniający siły obronne organizmu i wspierający procesy trawienia. Wspomaga utrzymanie prawidłowej równowagi mikrobiologicznej w jelitach, jak również odgrywa istotną rolę m.in. w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby, układu oddechowego.
Ekstrakt z kory Pau D’Arco stanowi naturalną obronę organizmu przed czynnikami zewnętrznymi. Poprawia ogólne samopoczucie, wspiera funkcje nerek, wspomaga mikrokrążenie.
Ekstrakt z nasion grejpfruta zapewnia równowagę mikrobiologiczną i antyoksydacyjną w tkankach oraz wzmacnia procesy oczyszczania organizmu.
Żywica z balsamowca mirra, dzięki obecności cennych substancji odżywczych (zwłaszcza cynku, krzemu, potasu), wspomaga proces oczyszczania organizmu z produktów ubocznych.
Ekstrakt z berberysu zwyczajnego - wykazuje korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, wspomaga wydzielanie soków trawiennych, reguluje apetyt.
Olej z goździkowca korzennego -  w medycynie ludowej od wieków jest stosowany jako skuteczny środek wiatropędny.
Olej z orzecha włoskiego to jeden z bardziej cenionych olejów roślinnych ze względu na bogate źródło witamin rozpuszczalnych w tłuszczach oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, np. kwasu α-linolenowego. Wspomaga prawidłową pracę pęcherza moczowego, funkcje wydalnicze nerek. Przyczynia się do utrzymania właściwego poziomu cholesterolu, trójglicerydów we krwi. www.nazdrowie.mycali.biz
CVI POLSKA

Reklama

Zdecydowanie odpowiednia dieta, wyzbycie się jedzenia typu fast food, objadania się nie wiadomo czym i nie wiadomo kiedy etc. Ja mam swoją dietę oczyszczającą i jednym z jej najważniejszych składników jest zielona herbata i drobne suplementy. Robię sobie takie oczyszczenie organizmu, które trwa ok 2-3 tyg. tak raz na rok chociaż. Ostatnio dopadłam w taniej aptece za grosze w manufakturze łódzkiej porządny zestaw suplementów i dobrą apteczną zieloną herbatę. W tym czasie warto też brać coś na wzmocnienie bo oczyszczanie osłabia organizm w trakcie trwania, szczególnie z początku. Ja kupuję sobie np. tran w formie płynnej.

na oczyszczenie organizmu dobrze wpływa zielona herbata z algami, możesz ją kupić jako sea detox z serii Irving Tea SPA, z tej samej serii na odchudzanie polecam czerwoną herbatę pu erh w perfect slim, do tego lekka modyfikacja diety i powinno być ok.

Witam,
Ja na przykład stosuje preparaty w linku na oczyszczanie z grzybow i pasozytów:http://www.oc(...)-ziola/
Po tygodniu stosowania, moge normalnie zasnąć - wcześniej miałam problemy z zasypianiem, oraz co chwile wirus opryszczki. Narazie od 3 tygodni opryszczki nie mam ale kuracja juz mi sie konczy. Zobaczymy co po niej. Na tej stronie oprocz oczyszczania organizmu na grzyby i pasozyty sa tez kuracje na inne problemy, moze akurat jakas sobie wybierzesz i Ci podpasuje.

Gość Witam,
Ja na przykład stosuje preparaty w linku na oczyszczanie z grzybow i pasozytów:http://www.oc(...)-ziola/
Po tygodniu stosowania, moge normalnie zasnąć - wcześniej miałam problemy z zasypianiem, oraz co chwile wirus opryszczki. Narazie od 3 tygodni opryszczki nie mam ale kuracja juz mi sie konczy. Zobaczymy co po niej. Na tej stronie oprocz oczyszczania organizmu na grzyby i pasozyty sa tez kuracje na inne problemy, moze akurat jakas sobie wybierzesz i Ci podpasuje.
Wzięłam sobie na oczyszczanie stawów, mam z nimi problem już od dawna. Jestem ciekawa co z tego wyniknie, ale jestem dobrej myśli jak tak zachwalasz.

A słyszałeś o takim suplemencie, jak proszek zasadowy? Ja dopiero niedawno dowiedziałam się, że jest coś takiego i mam zamiar spróbować. Moim głównym problemem jest nadkwaśność, a proszek zasadowy (np. firmy Langsteiner) stworzono po to żeby zrównoważyć ilość kwasów i zasad w organizmie. Osobiście bardzo mnie ten preparat ciekawi.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zeolit dla ludzi
Do góry strony: oczyszczanie organizmu