165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi137
  • Ocen na +0
165 ppt ?

oczyszczanie organizmu (138)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: oczyszczanie organizmu

Napisał(a): Gość -

Dużo wody, warzyw i owoców - to chyba podstawa. Czytałem też, że dobrze na oczyszczanie i odkwaszenie organizmu wpływa proszek zasadowy. Jeśli Cię to interesuje, to sobie poszukaj informacji w sieci. Trochę na ten temat jest na stronie langsteiner.com jeśli Cię to interesuje.
INTERIA.PL

Trochę poczytałam o tym proszku zasadowym Langsteiner i poważnie zastanawiam się nad tym, czy nie zacząć go stosować. Dodaje się go do codziennych posiłków i po za oczyszczaniem organizmu reguluje ilość kwasów i zasad w organizmie. Zawsze miałam problem z nadkwasotą i teraz jak widzę, że coś ma szansę mi pomóc nie chcę nie próbować:).

Reklama

Dolegliwości, które wspaniale leczy głodówka to: przede wszystkim zaburzenia w przemianie materii. Koronną dolegliwością, która doskonale poddaje się leczeniu to: nadwaga, artretyzm, reumatyzm, wszelkie zmiany zwyrodnieniowe. Także choroby organów trawienia: trzustki, żołądka, jelit, wątroby, woreczka żółciowego. Do drugiej grupy schorzeń, również dobrze poddających się leczeniu głodówką należą: choroba wieńcowa, wszelkie choroby serca związane z nadmiarem cholesterolu, wysokie lub niskie ciśnienie, zapalenia żył, wszelkie zwapnienia. Trzecie - to zatrucia wszelkiego rodzaju, wywołane przez nadużywanie leków, lub przez sposób odżywiania. Do nich należą również alergie i katar sienny. Dobrze poddają się głodówkom również choroby skóry, jak łuszczyca, egzemy, trądzik, wrzody, a także choroby kobiece, szczególnie dolegliwości okresu przekwitania, zaburzenia w miesiączkowaniu, zapalenia jajników i przydatków, grzybice. Także dolegliwości nerwicowe, a w szczególności migreny, wyczerpanie nerwowe, bezsenność, zapalenie nerwów dobrze poddają się głodówkom.http://gloria(...)=120957

Reklama

Reklama

Jeżeli chodzi o oczyszczanie organizmu, to zawsze mi się wydało, ze najlepszym sposobem jest po prostu zastosowanie odpowiedniej diety - jakoś nie brałam pod uwagę zabiegów na ciało. Okazało się, że jest jeden taki zabieg, który jest w stanie oczyścić organizm, a jednocześnie sprawić, ze skóra będzie gładka. O winoterapii, bo o nią mi chodzi przeczytałam na stronie hotelu Głęboczek. Maja taki zabieg w swojej ofercie - przyznam, że w tym momencie chętnie na taki zabieg bym się wybrała.

Jeżeli szukasz pracy i zdrowia lub chcesz zmienić dotychczasową pracę i wzmocnić swoje zdrowie ,jesteś ambitna/y, kreatywna/y, lubisz pracę w zespole i chcesz dobrze zarabiać? Dołącz do grupy właśnie dzisiaj bo to początek WIELKIEJ REKRUTACJI W POLSCE !!!. W ofercie mamy doskonałe produkty dostępne na każdą kieszeń, są trendem XXI w.
Z firmą WELLSTAR jesteś skazany na sukces. Masz szansę zaistnieć i być jedną z pierwszych osób, które wezmą udział w globalnym wzroście tej firmy. Teraz tworzymy nową historię właśnie w Polsce!
Unikalne warunki współpracy, duże możliwości zarobkowe i rozwoju w tworzeniu struktur Firmy. Pomoc organizacyjna na każdym etapie współpracy.
Jeśli musimy Cię przekonywać abyś wziął w tym udział, po prostu o tym zapomnij… Ale jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, właśnie to znalazłeś.
Zainteresowanych prosimy o kontakthttp://www.50(...)ner.com

Rzeczywiście - na oczyszczanie organizmu dobrze działa zielona herbata - w zeszłym roku próbowałam i nie dość, że mi zasmakowała to jeszcze były efekty ;) W tym roku jakoś nie mam "smaku" na nią i chcę spróbować czegoś nowego - dlatego kupiłam proszek zasadowy Langsteiner, ale jeszcze go nie próbowałam. ma oczyszczać organizm i wspomóc odchudzanie. Oby poskutkowało.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zeolit dla ludzi
Do góry strony: oczyszczanie organizmu