165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi137
  • Ocen na +0
165 ppt ?

oczyszczanie organizmu (138)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: oczyszczanie organizmu

Napisał(a): Gość -

Barbaramikus Ja tam stosuję ziołową kurację oczyszczającą organizm 2 razy w roku i jestem z niej bardzo zadowolona. Poczytajcie sobie:http://www.oc(...)-ziola/
też je stosowałem. one są tylko na bazie ziół ale połączone ze sobą i zmieszczone do tabletki także nic nie ma tutaj niebezpiecznego :) pozdrawiam

Reklama

Witam wszystkich :) zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety na temat portali o tematyce zdrowotnej.Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje tylko kilka minut. Ankieta znajduje się pod tym linkiem www.wbadanie.pl/ankieta/231952911/ Bardzo dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam

Reklama

Ja ostatnio poczytałam na temat proszku zasadowego langsteiner. Mobilizuje do działania układ trawienny i przyspiesza trawienie. Myślę, że sprawdzi się w przypadku oczyszczania organizmu. Z tego co się orientuję, to wystarczy pić raz dziennie, najlepiej wieczorem szklankę wody z jedną łyżką stołową proszku zasadowego. warto spróbować.

Witam :) jestem studentką socjologii i piszę pracę na temat portali o tematyce medycznej. W związku z tym zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej korzystania z serwisów o tematyce zdrowotnej. Ankieta znajduje się pod tym linkiem www.wbadanie.pl/ankieta/231952911/. Ankieta jest anonimowa.
Bardzo dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam

Reklama

Rewak Można pić zieloną herbate, jeść błonnik (ale nie taki sztuczny typu vitalio, xenna, czy inne specyfiki), pić dużo wody i od czasu do czasu zrobić sobie releksującą kąpiel :)
Przecież ten proszek Vitalio to naturalny błonnik?

A błonnik. Mi po nim świetnie poprawiła się przemiana materii. Teraz zawsze rano - 0 problemów, a wcześniej nieźle się musiałam namęczyć. No i przy okazji schudłam 4 kg, a kupiłam dopiero 3 tyg. temu. Przekonał mnie skład i opinie w necie. A biorę błonnik z ananasem i CLA - biogarden.
I jego skład (co o nim myślicie???). Mi się wydawał niezły.
Błonnik jabłkowy 250,0 mg
Błonnik pszeniczny 85,0 mg
Błonnik owsiany 85,0 mg
CLA 50 mg
Proszek ananasowy 30,0 mg

Renata

Wydaje mi się, że skuteczniejszym sposobem od różnego rodzaju diet jest hydrokolonoterapia. Wiem, że zabieg ten jest przeprowadzany w Centrum Medycznym Vimed. Poprawia on funkcjonowanie przewodu pokarmowego, oraz odbudowuje florę bakteryjną. Działa dokładniej i szybciej niż różnego rodzaju diety.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zeolit dla ludzi
Do góry strony: oczyszczanie organizmu