161
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi134
  • Ocen na +0
161 ppt ?

oczyszczanie organizmu (135)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: oczyszczanie organizmu

Napisał(a): Gość -

Błonnik jest ogólnie w porządku. Ja go biorę od czasu do czasu, gdy mam problem z nadmiernym apetytem lub z przemianą materii. Czuję wtedy, że żołądek mam pełny, nie chce mi się jeść i jest oki. A kupuję ten z ananasem biogarden, cenowo jest dobry, no i działa, a to podstawa.

Reklama

W tym tygodniu stosuję lekką, oczyszczającą dietę z czerwoną herbatą Pu-Erh (1 tydzień każdego miesiąca). Tuż po przybyciu do pracy (10 rano) zjadam śniadanie składające się z: sok jednodniowy cymes, 2 kromki chleba razowego, lekki twarożek z wkrojonymi już przez producenta warzywami Hochland (np. z rzodkiewką lub ogórkiem kiszonym) i zaparzona Pu-Erh np. firmu Bioactive. Taka herbata, jak wiemy obniża poziom cholesterolu, pobudza procesy trawienne, zapobiega powstawaniu agresywnych związków tlenu - wolnych rodników, wspomaga pracę wątroby - skutecznie walczy z nadwagą. Obiad ok 4-5 godzin po śniadaniu- jakaś lekka zupa lub duża porcja sałatki i kefir. Kolacja ok godz. 18-19 podobny dośniadania, ew. jakiś zamiennik twarożka w postaci jajka lub chudej szynki. I dużo wody. Przy takiej diecie oczyszczającej czuje się świetnie. Nie potrzeba żadnych specjalnych środków, tabletek itd. Gwarantuje efekt. Od 10 lat ważę tyle samo (55 przy 172 cm) i dobrze się czuję - po prostu w ogóle nie choruje!

Reklama

"A błonnik. Mi po nim świetnie poprawiła się przemiana materii. Teraz zawsze rano - 0 problemów, a wcześniej nieźle się musiałam namęczyć. No i przy okazji schudłam 4 kg, a kupiłam dopiero 3 tyg. temu. Przekonał mnie skład i opinie w necie. A biorę błonnik z ananasem i CLA - biogarden.
I jego skład (co o nim myślicie???). Mi się wydawał niezły.
Błonnik jabłkowy 250,0 mg
Błonnik pszeniczny 85,0 mg
Błonnik owsiany 85,0 mg
CLA 50 mg
Proszek ananasowy 30,0 mg"
Renata i jak Ci idzie, dalej chudniesz? Bo ja zazwyczaj mam problem, że na początku tracę kilogramy szybko, a potem nic i to przez długi czas. Chyba kupię sobie ten błonnik, bo przecież błonnik jest naturalny.

Gość "A błonnik. Mi po nim świetnie poprawiła się przemiana materii. Teraz zawsze rano - 0 problemów, a wcześniej nieźle się musiałam namęczyć. No i przy okazji schudłam 4 kg, a kupiłam dopiero 3 tyg. temu. Przekonał mnie skład i opinie w necie. A biorę błonnik z ananasem i CLA - biogarden.
I jego skład (co o nim myślicie???). Mi się wydawał niezły.
Błonnik jabłkowy 250,0 mg
Błonnik pszeniczny 85,0 mg
Błonnik owsiany 85,0 mg
CLA 50 mg
Proszek ananasowy 30,0 mg"
Renata i jak Ci idzie, dalej chudniesz? Bo ja zazwyczaj mam problem, że na początku tracę kilogramy szybko, a potem nic i to przez długi czas. Chyba kupię sobie ten błonnik, bo przecież błonnik jest naturalny.
Schudłam łącznie 7 kg, chyba nieźle. Próbuję dobić do 15 i wtedy chyba uznam, że wystarczy. I nie przerywaj, bo najgorzej to przerwać w trakcie trwania. Dasz radę, ja dałam.

Reklama

Błonnik działa świetnie jeżeli chodzi o oczyszczanie organizmu. Błonnik pęcznieje w przewodzie pokarmowym pod wpływem wody. Poza tym nie jest trawiony, tylko w całości przechodzi przez jelita, jednocześnie je oczyszczając. Kiedyś, ale już dawno brałam błonnik w tabletkach. Teraz jestem na diecie paleo i jem bardzo dużo świeżych warzyw i owoców. Sama dieta dostarcza mi teraz błonnik i efekt jest identyczny. Od kiedy jestem na paleo diecie nie mam problemów z zaparciami i brzuszek jest płaski. Po co łykać tabletki, skoro można uzyskać ten sam efekt samą dietą? :)

Leczenie uzależnień, depresji, alkoholizm, narkomania - Klinika MEDOX PDF Drukuj Email

Medox to prywatna klinika odwykowa, leczenia uzależnień, alkoholizmu, narkomanii, depresji, zaburzeń psychicznych i wybranych neurologicznych

Nasz dyskretnie położony pod Warszawą szpital, oferuje oparte na światowych standardach diagnozowanie i leczenie:

alkoholowych zespołów abstynencyjnych (tzw. detoks alkoholowy, odtrucie alkoholowe, detoksykacja)
opiatowych zespołów abstynencyjnych (detoks narkotykowy po zażywaniu Heroiny, Tramalu, Codeiny)
uzależnienia od alkoholu (leczenie alkoholizmu, leczenie odwykowe, terapia odwykowa)
uzależnienia od leków uspokajających i nasennych
uzależnienia od narkotyków
innych uzależnień
pacjentów z podwójną diagnozą
depresji o każdej etiologii ( endogennej, dwubiegunowej, pourazowej, reaktywnej, i innych)
innych zaburzeń afektywnych ( np. choroby afektywnej dwubiegunowej, organicznych zaburzeń nastroju)
zaburzeń psychotycznych ( schizofrenii, parafrenii i innych)
leczymy wszystkie powikłania alkoholizmu i narkomanii oraz schorzenia współistniejące

Stworzyliśmy zespół doświadczonych klinicystów, każdy z nas ma wieloletni staż w wiodących publicznych placówkach służby zdrowia. Leczeniem alkoholizmu zajmujemy się od lat. Za cel stawiamy sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta i wybranie optymalnej formy terapii. Jako jeden z nielicznych prywatnych ośrodków leczenia uzależnień posiadamy statut Szpitala. Oznacza to, że spełniamy wysokie normy, a dla pacjenta jest informacją, że placówka zapewnia mu bezpieczeństwo, całodobową opiekę lekarską, pielęgnacyjną a kadra posiada wysokie kwalifikacje zawodowe potwierdzone zdobytymi specjalizacjami, tytułami naukowymi i certyfikatami. Zaletą Kliniki jest atrakcyjna okolica i wyjątkowa atmosfera sprzyjającą leczeniu.http://medox.org.pl
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zeolit dla ludzi
Do góry strony: oczyszczanie organizmu