165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi137
  • Ocen na +0
165 ppt ?

oczyszczanie organizmu (138)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: oczyszczanie organizmu

Napisał(a): Gość -

musimy o siebie dbać, zwracać uwagę jak jemy i co jemy. wszystko ma jakies konserwanty i jeszcze inne paskudztwa. przebierajmy i wybierajmy żywność dla siebie i dla naszych rodzin. jak sprawdziłam swoją datę śmiercihttp://smierc.org to aż się wystraszyłam. od tego czasu zachęcam wszystkich do zdrowego trybu życia, nie dajmy się żeby nasza data śmierci nas dopadła tak szybko. życie jest piękne. pozdrawiam
INTERIA.PL

a ja polecam oczyszczanie z toksyn i metali ciezkich zeosmartem (zeolity w plynie)?
dlaczego ?

sklada sie z 3 najsilniejszych zeolitow i zawiera mikroelementy
zeolity usuwaja toksyny a w to miejsce \\\"wklejaja\\\" mikroelementy
czyli de facto preparat robi podwojna prace.

oczyszczanie przebiega szybciej i skuteczniej

Reklama

Napisał(a): marasbone -

Ja polecam proszek zasadowy Langsteiner jako suplement diety, pomaga oczyścić organizm z toksyn, przy tym wspomaga odchudzanie i pracę układu trawiennego. Puszka takiego proszku kosztuje około 30 złotych, starcza na miesiąc, smak całkeim przyjemny

Reklama

Napisał(a): gość -

Kiedyś stosowałam taką dietę oczyszczającą, ale muszę powiedzieć, że nie wytrwałam w niem zbyt długo i tak czy inaczej jak się szybko zaczęła tak się szybko skończyła. Dlatego teraz zdecydowałam się na oczyszczanie organizmu przy pomocy takiej herbatyhttp://kosmet(...)x7.html która poleciła mi znajoma dietetyczka. Więc liczę na to że tym razem mój proces oczyszczania zakończy się owocnie ;))

takie oczyszczanie na własną rękę to nie wiem czy nie jest zbyt wycieńczające dla organizmu. lepiej oddać się w ręce profesjonalisty. w wielu ośrodkach spa mozna sobie zrobić takie oczyszczanie kilkudniowe, a przy tym jakie przyjemne! w głęboczku mają nawet winoterapię, ponoć cudownie działa na skórę, może warto spróbowac.

Reklama

ja oczyściłam organizm (nie mogłam spać, ale byłam ciągle zmęczona) przy pomocy takich plastrów:http://www.ma(...)ox.html i muszę powiedzieć, że naprawdę mi pomogły, chociaż ja za nie zapłaciłam 59 zł, a teraz widzę, że jest na nie promocja i kosztują tylko 39 zł... god damn it! ponadto warto udać się na rozprężające masaże, albo kupić sobie jakieś masażery albo maty masujące

Jeśli chodzi o oczyszczanie organizmu to ja ze swojej strony polecam sklep www.vitero.pl , zarówno obsługa jak i przede wszystkich środki przez nich oferowane są na najwyższym poziomie. I obserwując zmiany jakie zaszły wiem, że warto oczyszczać organizm z toksyn.

Ja już wszystko przerabiałam. Picie dużej ilości wody hydrokolonoterapia, zdrowe śniadanie, ograniczanie soli, ruch, basen, fitness, gotowanie bez tłuszczu, na parze. Masaże na przeróżnych materacach, różne diety, badania bezpłatne itd. itp. Tłumaczono mi że przewód pokarmowy to przecież nie tylko miejsce trawienia i wchłaniania niezbędnych substancji odżywczych. Wyjaśniano mi także, że to największa i najbardziej skomplikowana część naszego układu immunologicznego, która stale kontaktuje się z ogromną ilością różnych szkodliwych czynników pochodzących ze świata zewnętrznego, w tym m.in. czynników mikrobiologicznych. Zaburzenie równowagi na tym poziomie może prowadzić do rozwoju wielu dolegliwości i w tedy proponowano mi takie produkty jak; ParaProteX ; Ekstrakt z kory Pau D’Arco ; Ekstrakt z nasion grejpfruta; Żywica z balsamowca mirra; Olej z goździkowca korzennego; Olej z orzecha włoskiego i wiele wiele innych rzeczy, produktów spożywczych, do gotowania, spania za znacznie zawyżoną cenę, a ja kupowałam z braku wiedzy wszystko, bo zależało mi na zdrowiu moim i mojej rodziny. Wydałam duże pieniądze na te różnego rodzaju porady i produkty. Na nic mi się to nie zdało. Zdrowie moje i mojej rodziny było coraz gorsze i gorsze i coraz więcej brakowało sił do pracy, myślenia i życia. Pewnego razu dokładnie przejrzałam wszystkie fora i został mi jeszcze do sprawdzenia adres z podanym telefonem, który teraz podaję Dąbrowa Górnicza ul. Morcinka 10 telefon 601 504 947. Tam trzeba się umówić na telefon. Skorzystałam najpierw ja, a później zaproponowałam swojej rodzinie, znajomym. Tam dowiedziałam się coś więcej za parę złotych i tam przywróciłam sobie stan zdrowia o jakim marzyłam. Tam dowiedziałam się, że wcześniej co robiłam to robiłam wszystko za dużo i niepotrzebnie wytracałam ciężkie pieniądze w zamian za utratę zdrowia. Tam poznałam ludzi, którzy żyją zdrowo i o chorobach, złym samopoczuciu nie rozmawiają, bo nie mają takiej potrzeby. Pieniążki przeznaczają na cel zupełnie inny i przydatny do beztroskiego życia. SPRÓBUJ A PRZEKONASZ SIĘ TYLKO ZASTOSUJ SIĘ DO PODANYCH CI ZASAD. NAPRAWDĘ WARTO!!!!!!

Ja już wszystko przerabiałam. Picie dużej ilości wody hydrokolonoterapia, zdrowe śniadanie, ograniczanie soli, ruch, basen, fitness, gotowanie bez tłuszczu, na parze. Masaże na przeróżnych materacach, różne diety, badania bezpłatne itd. itp. Tłumaczono mi że przewód pokarmowy to przecież nie tylko miejsce trawienia i wchłaniania niezbędnych substancji odżywczych. Wyjaśniano mi także, że to największa i najbardziej skomplikowana część naszego układu immunologicznego, która stale kontaktuje się z ogromną ilością różnych szkodliwych czynników pochodzących ze świata zewnętrznego, w tym m.in. czynników mikrobiologicznych. Zaburzenie równowagi na tym poziomie może prowadzić do rozwoju wielu dolegliwości i w tedy proponowano mi takie produkty jak; ParaProteX ; Ekstrakt z kory Pau D’Arco ; Ekstrakt z nasion grejpfruta; Żywica z balsamowca mirra; Olej z goździkowca korzennego; Olej z orzecha włoskiego i wiele wiele innych rzeczy, produktów spożywczych, do gotowania, spania za znacznie zawyżoną cenę, a ja kupowałam z braku wiedzy wszystko, bo zależało mi na zdrowiu moim i mojej rodziny. Wydałam duże pieniądze na te różnego rodzaju porady i produkty. Na nic mi się to nie zdało. Zdrowie moje i mojej rodziny było coraz gorsze i gorsze i coraz więcej brakowało sił do pracy, myślenia i życia. Pewnego razu dokładnie przejrzałam wszystkie fora i został mi jeszcze do sprawdzenia adres z podanym telefonem, który teraz podaję Dąbrowa Górnicza ul. Morcinka 10 telefon 601 504 947. Tam trzeba się umówić na telefon. Skorzystałam najpierw ja, a później zaproponowałam swojej rodzinie, znajomym. Tam dowiedziałam się coś więcej za parę złotych i tam przywróciłam sobie stan zdrowia o jakim marzyłam. Tam dowiedziałam się, że wcześniej co robiłam to robiłam wszystko za dużo i niepotrzebnie wytracałam ciężkie pieniądze w zamian za utratę zdrowia. Tam poznałam ludzi, którzy żyją zdrowo i o chorobach, złym samopoczuciu nie rozmawiają, bo nie mają takiej potrzeby. Pieniążki przeznaczają na cel zupełnie inny i przydatny do beztroskiego życia. SPRÓBUJ A PRZEKONASZ SIĘ TYLKO ZASTOSUJ SIĘ DO PODANYCH CI ZASAD. NAPRAWDĘ WARTO!!!!!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zeolit dla ludzi
Do góry strony: oczyszczanie organizmu