165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi137
  • Ocen na +0
165 ppt ?

oczyszczanie organizmu (138)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: oczyszczanie organizmu

Napisał(a): gość -

Jeżeli chodzi o pozbycie się toksyn z organizmu, cellulit czy innych problemów to zawsze mi się wydawało, ze najlepszym sposobem jest po prostu zastosowanie odpowiedniej diety - jakoś nie brałam pod uwagę zabiegów na ciało, peeling kawowy. Fusy z kawy (takiej z ekspresu czy też ze szklanki) , nie mieszałam z dwoma łyżkami oliwy z oliwek i nie wcierałam w swoje ciało. Okazało się, że jest jeden taki zabieg, który jest w stanie oczyścić organizm, a jednocześnie sprawić, ze nie tylko skóra będzie gładka, ale cały nasz organizm pozbędzie się problemów – to prawidłowa dieta według cykli żywieniowych i anatomii człowieka, o której dowiedziałam się na forach. Oj naprawdę warto tak jak pisze nieco wyżej gość. Mam odczucie, że Pani Hina pragnie coś bezużytecznego zhandlować jak wiele innych osób między innymi na forach.
INTERIA.PL

Napisał(a): Wirka -

Wejdź na stronęhttp://terapi(...)okami/4
Woda to nie wszystko, stosuj sezonowe oczyszczanie sokami, najlepiej pochodzącymi z domowej wyciskarki owoców, bo wtedy wiesz co pijesz! www.terapiasokami.pl to nie sklep AGD, lecz bardziej "poradnia". Oprócz tego, że możesz zafundować sobie super klasy sprzęt, dostajesz porady, diety, receptury i informacje jak oczyścić organizm z toksyn.
Piszę na podstawie własnego doświadczenia, polecam!
ps: oczyszczanie organizmu sokami = płaski brzuch :)

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Jesli oczyszczanie to tylko proszkiem zasadowym. Pomaga odkwasić nasze ciało, co skutkuje miłym skutkiem ubocznym - utratą wagi :) Oczywiście jeśli zmienimy nasze przyzwyczajenia dietetyczne, bo bez tego nie ma co oczekiwac cudów, ale chyba nie musze tego dodawać. Jest kilku producentów proszków na rynku, ale mi najbardziej odpowiada ten firmy Langsteiner - dostępny jest i w postaci sypkiej i w kapsułkach.

A nie wystarczy zwiększyć ilości błonnika w diecie, aby dokładnie oczyścić jelita?! To chyba najbardziej naturalny sposób jaki znam. Osobiście jem codziennie jogurt z łyżką błonnika jabłkowego Gal i czuje się świetnie. Zaparcia zniknęły, czuje się lżejsza :)

Szczerze, to wydaje mi się, że najlepszym środkiem antyoksydacyjnym, który pomaga zwalczać wolne rodniki i przeciwdziała wielu chorobom jest witamina c. Trudno ją przedawkować, a ma naprawdę świetne działanie. Dlatego ja codziennie wieczorem piję sobie Gold-vit c 1000 w tabletkach do rozpuszczania w wodzie, które mają aż 1000 mg witaminy c. Przy okazji trzymam się zdrowa jesienią, mimo że wielu znajomych choruje.

Napisał(a): milioner00 -

Ha! Moja żona też ciągle coś mi tam gada o oczyszczeniu, odkwaszaniu organizmu. Zamierzam kupić dla niej w necie Proszek Zasadowy w tabletkach musujących: http://www.la(...)bletek/ . Reguluje on równowagę kwasowo-zasadową po przez zawartość cynku. Zawiera też jakieś inne mikroelementy. Myślicie, że żona będzie zadowolona z tego preparatu? Ktoś tu już wcześniej chwalił coś podobnego.. Mam nadzieję, że będzie działał jak należy.. :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zeolit dla ludzi
Do góry strony: oczyszczanie organizmu