285
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi204
  • Ocen na +0
285 ppt ?

Oczyszczanie organizmu (205)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Oczyszczanie organizmu

Napisał(a): Gość -

odrzucenie produktów przetworzonych = glodówka. W tym okresie nawet porządnych warzyw nie ma. Faktycznie - piję dużo wody. zaczęłam równiez jeść chlorellę - podobno ma właściwości oczyszczające. Na razie zauważyłam, że uregulowała mi się praca przewodu pokarmowego.

Jeszcze tylko dodam, że zaczęłam się interesowac tzw.: zieloną żywnością. Na razie jem właśnie chlorelle i piję sok z młodego jęczmienia (green magma). czy ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia z green food?

Reklama

Są jeszcze wersje mniej radykalne: zacząć po prostu uważniej wybierać produkty, jakie kupujemy z sklepach. Twój organizm odczuje różnicę pomiędzy marchewka z supermarketu a tą od rolnika. Trzeba trochę poszperać, znaleźć miejsca i ludzi, którzy zaoferują Ci dobrą żywność, wiedzieć, na co kiedy jest sezon. Czasem z szukaniem jest łatwiej (np. z rybami jest ciężko, ja jem je tylko, gdy jadę do trójmiasta, gdzie mogę sama obejrzeć i powąchać rybę), czasem łatwiej (np. płatki zamwiam po prostu ze strony muslimix.pl).
Lepiej sobie czegoś odmówić, niż kupować przetworzone rzeczy. Zapewniam: już taka zmiana sprawi, że zobaczysz różnicę.

Reklama

Znajoma na moje pytanie jak oczyszcza się organizm,powiedziała,że można to robić np raz w tygodniu. To znaczy wybieramy sobie jeden dzień tygodnia i pijemy tylko wodę mineralną niegazowaną, można też pomiędzy pić sok,czy zjeść jakiś owoc.Ewentualnie zamiast soku wodę z wciśniętą cytryną.Ona tak robi i efekty widać.

Bardzo fajnie na oczyszczanie organizmu z niepotrzebnych toksyn działa Plusssz Lady - Detox.
to preparat który skutecznie pomoże Ci oczyścić organizm w toksyn. Starannie dobranym skład zawierający m.in. ekstrakt z kaktusa CactiNea sprzyja eliminacji nadmiaru wody z organizmu, wspomaga procesy usuwania wolnych rodników i szkodliwych produktów przemiany materii. Specjalnie opracowany kompleks zawierający 10 najistotniejszych dla urody witamin wzmacnia efekt detoksykacji w organizmie. Uzupełnienie składu stanowi wyciąg z żurawiny o silnych właściwościach antybakteryjnych i oczyszczających.
źródło:http://www.pl(...)e-detox

Generalnie smakuje naprawdę dobrze a lepiej zamiast jednej kawy dziennie wypić taki napój zdrowotny.

Napisał(a): gość -

Stosuje plusza od jakiegoś miesiąca, pierwsze efekty widziałam po około 2 tygodniach. Uważam że warto, bo mam wiecej energii i przede wszystkim zmniejszyło sie moje zapotrzebowanie na przysypianie w ciagu dnia. Podejrzewam, że po prostu organizm miałam zapchany jakimiś toksynami i stąd był ten problem.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • plusssz detox opinie
  • paraprotex forum
  • oczyszczanie organizmu opinie
  • green magma interia
  • plusssz lady detox
  • plusssz lady detox opinie
  • oczyszczanie organizmu z toksyn forum dyskusyjne
  • plusssz lady detox wizaz
  • paraprotex forum nie dziala
  • forum oczyszczanie organizmu