269
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi191
  • Ocen na +0
269 ppt ?

Oczyszczanie organizmu (192)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Oczyszczanie organizmu

Napisał(a): Gość -

Zielona kawa wspomaga metabolizm przez co również naturalne oczyszczanie organizmu, polecam stronkę www.zielonakawamax.pl
Maksymalna dawka to 500mg. Natomiast w ich ofercie mają po 400mg ekstraktu z zielonej kawy wiec całkiem sporo, dodatkowo zmniejsza łaknienie przez co nauczyłam się nie podjadać między posiłkami + dodaje mi energii z rana.
Nie wiem czy ci pomogą stricte z oczyszczaniem ale fajny suplement :)

Napisał(a): gość -

detoks organizmu dobrze rozpocząć na wiosnę. Ja zawsze rozpoczynam od oczyszczania wątroby. Detoks można również rozpocząć od ziół ajurwedyjskich triphala. Natomiast na początek dobrze sobie zdiagnozwać jakiego detoksu potzrebujemy. Polecam dobry artykuł z ajurwedy na ten temat:
http://a-ajurweda.pl/pl/kategoria/terapie-ajurwedyjskie/oczyszczanie-organizmu-z-toksyn

Zaczęłam interesować się tematyką oczyszczania kiedy pojawiły się u mnie problemy gastryczne. Dietetyczka poleciła mi stosowanie colon packu oraz ruch. Zaczęłam więc ćwiczyć i brać colon pack, pomogło, wszystkie przykre dolegliwości ustąpiły. Na stroniehttp://colonpack.pl/ można przeczytać sporo ciekawych informacji na temat działania kuracji oraz oczyszczania. Wiosna to idealny moment na oczyszczanie.

Napisał(a): bridgetjones -

Też słyszałam o dużej skuteczności młodego jęczmienia. Natomiast najbardziej skutecznym sposobem na usunięcie toksyn z organizmu jest czyszczenie okrężnicy, o czym warto poczytać sobie tu http://colonm(...)terapia. Dzięki takiemu zabiegowi możemy być pewni, że nasze jelita zaczną lepiej funkcjonować.

Napisał(a): alexis767 -

Ja sama jestem trochę przeciwna wszystkim tym reklamowanym suplementom. Uważam,że najlepiej jest się po prostu zdrowo odżywiać oraz pić dużo wody .To woda właśnie jest najskuteczniejsza na oczyszczanie organizmu. Zwykle dużym błędem jest to,że nie pijemy codziennie dostatecznej ilości wody. Trzeba pić 2-3 l wody. Trzymacie się tego? Mi na początku było trochę ciężko ale się do tego przyzwyczaiłam.
Mam w domu dystrybutor wody .Czasami widzicie takie w biurach. Tak, można to sobie zamówić do domu .Tutaj sobie o tym poczytacie: http://wodawd(...)org.pl/ . Bardzo wygodne bo macie wodę mineralną pod nosem i nie musicie codziennie kupować butelek.

Ja osobiście jestem zwolenniczką suplementów i zdrowego trybu życia. Picie wody jak również odpowiednie diety wpływają na nasz organizm. Niestety żyjemy w takich czasach, że nawet żywność jest chemią. Dlatego warto jest wpomóc nasz organizm od środka. Obecnie na rynku są producenci naturalnych suplementów, np. Noble Health. Ja stosuję Provital Activ na bazie młodego zielonego jęczmienia. Działa i na odkwaszanie organizmu i usuwa toksyny jak również zawiera kompleks witamin. Dla mnie rewalacja. Polecam.

Ja jestem za tym, żeby stosować przede wszystkim odpowiednią dietę. Można się oczywiście wspomóc kuracją np. curattio ma świetną opcję detoksyzacji sokami, nie dość, że są one odpowiednio skomponowane z różnych ziół, warzyw i owoców to są pyszne :)

Ja zamówiłam sobie wczoraj młody jęczmień i spirulinę z Purasany i właśnie z tymi produktami zamierzam zacząć oczyszczanie organizmu. Trzeba się w końcu wziąć za siebie, bo życie ucieka, a organizm na pewno za jakiś czas podziękuje nam za dobrą dietę :)

Super są wlasnie te nowe suplementy, z polaczonymi skladnikami. Ja sobie kupilam "Piperyna plus zielony jęczmień" na oczyszczanie i odchudzanie, akurat na święta ;) Mozna to kupic przez internet, nie bede podawac linka, ale wklejcie sobie nazwe w google i powinno sie pojawic. To juz moje drugie opakowanie i powiem, ze informacje na stronce są trochę przesadzone, bo schudnac 10kg w dwa tygodnia, to chyba w snach, ale ja spadlam 2kg i mi to wystarczy.

Zadowolona jestem po badaniach w Noma Medica. Trwały krótko, bezinwazyjne i wiem już dokładnie co leczyć. Polecam zwłaszcza takim osobom starszym jak ja, które mają problemy z reumatyzmem. Na stronie www.medicavolla.eu fajnie opisali metodę jaką badają.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • plusssz detox opinie
  • paraprotex forum
  • oczyszczanie organizmu opinie
  • green magma interia
  • plusssz lady detox
  • plusssz lady detox opinie
  • oczyszczanie organizmu z toksyn forum dyskusyjne
  • plusssz lady detox wizaz
  • paraprotex forum nie dziala
  • forum oczyszczanie organizmu