Odpowiadasz na:
oczyszczanie organizmu

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Znacie jakieś sposoby na oczyszczanie organizmu? Chciałabym pozbyć się toksyn, zredukować cellulit, schudnąć, poprawić przemianę materii, itd. Co można jeszcze robić oprócz diety i picia dużej ilości wody?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: oczyszczanie organizmu

Napisał(a): ~daria -

ja też polecam zioła zamiast tabletek. Tabletki tylko obciążają wątrobę, a przecież tego właśnie robić nie chcemy. Mi się mieszanka hepa vitale spisała bardzo dobrze.

Reklama

Re: oczyszczanie organizmu

Napisał(a): ~hanka1980 -

Mi mocno pomogly ziola z tej stronyhttps://fibra(...)ale.pl/ jezeli chodzi o oczyszczenie organizmu to wystarczylo regularne picie zaparzonych i od razu dalo sie poczuc, ze organizm jest w o wiele lepszym stanie niz wczensiej.

Re: oczyszczanie organizmu

Napisał(a): Gissela -

może dieta sokowa? Moimi ulubionymi sokami są te kupowane w sportfoodsoki.pl – są wlasnie smaczne, wiem co piję i wiem że to zdrowe jest a nie dosładzane itp.

Reklama