161
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi100
  • Ocen na +5
161 ppt ?

Oczyszczanie organizmu z toksyn domowe sposoby! (101)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Oczyszczanie organizmu z toksyn domowe sposoby!

Napisał(a): Gość -

Oczyszczanie organizmu z toksyn jest nie lada wyzwaniem dla każdego. Słyszałam o tym same pozytywne opinie i postanowiłam sama również spróbować, mam nadzieję , że oczyszczanie organizmu z toksyn domowymi sposobami opłaci mi się bardzo. Tak więc moi drodzy znacie domowe sposoby na oczyszczenie organizmu z toksyn ? Czy oczyszczenie organizmu z toksyn domowymi sposobami jest bezpieczne ?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn domowe sposoby!

zbigniew1933 Najbezpieczniejsza jest czysta woda, picie większych niż zwykle ilości szczególnie rano na czczo pozwala wypłukać z organizmu wiele paskudnych substancji.

A jakies lepsze sposoby na oczyszczanie organizmu z toksyn domowym sposobem ? A nie tylko woda ? :)

Reklama

Tak, woda jest dobra ale z dodatkiem wody utlenionej (30% - owa)niedostępna w aptece.Kuracja wg. metody prof. Naumykina rewelacyjnie oczyszcza organizm z wszelkich toksyn, pleśni,bakterii, wirusów i innych chorobotwórczych pasożytów.Szukaj w internecie info. o tej metodzie. Polecam.

TylkoJaEwelina
zbigniew1933 Najbezpieczniejsza jest czysta woda, picie większych niż zwykle ilości szczególnie rano na czczo pozwala wypłukać z organizmu wiele paskudnych substancji.

A jakies lepsze sposoby na oczyszczanie organizmu z toksyn domowym sposobem ? A nie tylko woda ? :)
Poczytaj "Ukryte terapie" Jerzego Zięby, sporo się z tej książki dowiesz .

Reklama

petrus27 Tak, woda jest dobra ale z dodatkiem wody utlenionej (30% - owa)niedostępna w aptece.Kuracja wg. metody prof. Naumykina rewelacyjnie oczyszcza organizm z wszelkich toksyn, pleśni,bakterii, wirusów i innych chorobotwórczych pasożytów.Szukaj w internecie info. o tej metodzie. Polecam.
Znam metody Nieumywakina, gdzie tlen zawarty w wodzie utlenionej jest w stanie wyjałowić organizm z bakterii ( nawet tych niezbędnych do życia) oraz wirusów.
Tak drastyczne metody nie usuwają jednak toksyn - produktów działalności bakterii, oraz chemii jaką pochłaniamy z pożywieniem.

Reklama

Ja oczyszczałam organizm metodą Michała Tombaka. Podaję Ci link do strony, na której jest przepis na 3 - dniowe oczyszczanie jelit. Musisz wiedzieć, że należy oczyszczać wszystkie narządy po kolei. Najpierw jelita, potem wątrobę itd. Tam wszystko jest napisane.
http://swiadomosc-ziemi.org/index.php/strony/tekst/966/oczyszczanie-organizmu-michal-tombak

Oczyszczanie bazuje głównie na soku z jabłek, kefirze, sucharkach i na trzeci dzień warzywa. Człowiek w ogóle nie czuje się głodny.

Robert855 Lewatywa swoją drogą jest również bardzo dobrym sposobem na oczyszczanie:) chyba najlepszym, więc polecam:)
No to musiałaby być ogromna lewatywa, tak żeby jamą gębową poleciało.
Lewatywa płucze odcinek jelita, to wszystko.

Kiedyś nawet nie myślałam o tym, jak mocno mój organizm może być zanieczyszczony, ale rok temu zainteresowałam się tematem i to doprowadziło do zmian w moim stylu żywienia. Odstawiłam cukier, zrezygnowałam z kiełbas i mięs przetworzonych, dań gotowych, słonych przekąsek itp. Jednocześnie zaczęłam pić więcej soków warzywnych świeżo wyciskanych, a dodatkowo wspomogłam się proszkiem zasadowym http://www.la(...)sadowy/ który pomógł mi oczyścić organizm. Efekt? Nie planowałam zrzucenia wagi, bo i tak nosiłam rozmiar 36, ale waga i tak poleciała w dół, a teraz się utrzymuje na stałym poziomie. Okazuje się, że toksyny wiążą tłuszcz w naszym organizmie i kiedy się organizm oczyszcza, to te wszystkie złogi są usuwane. W każdym razie warto pamiętać o oczyszczaniu i co jakiś czas robić sobie taką kurację, bo to tylko na zdrowie wyjdzie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • odtruwanie walbrzych domowe sposoby
  • jak oczyci jelita forum
  • ecodetoxx
  • jak pozby si pasoytw forum
Do góry strony: Oczyszczanie organizmu z toksyn domowe sposoby!