22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
22 ppt ?

Odchudzanie bez sałatek (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Odchudzanie bez sałatek

Napisał(a): Tech -

Nie ma czegoś takiego jak dieta odchudzająca, nie wiem czemu ludzie na całym świecie są tak nienormalni i ciągle szukają jakichś diet-cud. To czy tyjemy czy chudniemy zależy tylko i wyłącznie od tego ile kalorii oraz składników odżywczych dostarczamy do organizmu w stosunku do jego potrzeb. Tak naprawdę możesz żyć wyłącznie na fast food-ach i nie być otyłym jeśli nie przekraczasz zapotrzebowania na kalorie, tłuszcz, węglowodany itp. Oczywiście nie będzie to zdrowe ale wcale nie oznacza otyłości.
Żeby zachować odpowiednią sylwetkę wystarczy jeść regularnie 5 posiłków w ciągu dnia o stałych porach żeby nakręcić metabolizm. No i odżywiać się zdrowo, nie zamykać się tylko w jednym rodzaju produktów. Trzeba jeść mięso, ryby, nabiał, warzywa, owoce, orzechy. Ogólnie im mniej sztucznej, przetworzonej żywności tym lepiej. Jeść głównie to co występuje w naturze w sensie - ryż tak ale makaron już nie bardzo itp.

Reklama

Napisał(a): Gość -

cięzki przypadek z niego. moim zdaniem najlepiej będzie napisac do dietetyka, bo wykluczyć całkiem zieleninę z jadłospisu na własną rękę będzie trudno. dietetyk zaproponuje coś sensownego. ja korzystałam z http://www.sk(...)55.html. możesz śmiało pisać, a potem dietetyk do ciebie oddzowni lub odpisze e-mail. za darmo :). powodzenia w odchudzaniu partnera

Reklama

Nie tylko na jedzeniu trawy i sałaty można schudnąć ;), mój mąż też nie lubi sałatek ani zup. Ciężko ogólnie go przekonać do jakiś nowości żywieniowych. może przygotowuj mu koktajle odchudzające? ja swojemu serwowałam 2 razy dziennie Mojito Slim(są bardzo łatwe w przygotowaniu, bo masz już gotową mieszankę i tylko zalewasz to wodą). Bardzo przyspiesza metabolizm. a jak twój mąż do tego ćwiczy, to jeszcze szybciej schudnie.

Reklama

Jedz w miarę normalnie ale korzystaj z zabiegów odchudzających. Moim najnowszym wynalazkiem jest Redustim, robią go np. w Vici Clinic w Krakowie. Są to zabiegi redukujące tkankę tłuszczową. Po serii dwunastu takich zabiegów widać mega efekty. Spróbuj :)

Napisał(a): gość -

Wszystko, to kwestia określenia czego się nie lubi, a co dobrze wchodzi :) W centrum odchudzania i odżywiania miałam pogawędkę o zdrowych wyborach żywieniowych. Każdy jest inny i każdy ma inne podniebienie, a żeby zmienić styl życia na zdrowszy, to jedzenie musi smakować. Widać, to u mnie na wadze, zrzuciłam 15 kg w ciągu 4 miesięcy :)

Napisał(a): ~sullaja29 -

Kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę i odpowiedzieć na pytanie jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi reducję wagi. Z mojej strony mogę polecić Adipex RS na uciązliwe i trudne do pozbycia się kilogramy. Zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała oraz zmniejsza ilość przyswajanych kalorii, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną, nawet małą, aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Honoratą (kom.578554347), powodzenia.

Napisał(a): ~atarkta -

Myśle że naprawdę nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze. Z czystym sumieniem mogę polecić http://www.st(...).dx.am/. Z mojej strony mogę polecić Phen375. Tabletki zawierają najwyższa dostępna dawkę fenterminy, która wykorzystywana jest w leczeniu nadwagi i otyłości w krótkim okresie. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, przyspieszenie metabolizmu jednocześnie dając kopa z rana by przetrwać pierwsze ciężkie godziny w pracy :p Z początkiem lipca miałam 72 kilo na liczniku, a teraz 62,3 kg, efekt bardzo fajny, czekam na dalszy rozwój sytuacji. Polecam
« Wróć do tematów
Do góry strony: Odchudzanie bez sałatek