376
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi360
  • Ocen na +2
376 ppt ?

odchudzanie jak jak (361)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: odchudzanie jak jak

Napisał(a): Tris -

Jeżeli chcesz schudnąć, to zacznij ćwiczyć i zmień swój jadłospis, nie ma czegoś takiego jak preparat na chudnięcie, coś takiego nie istnieje, takie rzeczy zawierają w sobie z reguły chemię, która jasne..., na pierwszy rzut oka sprawi, że schudniesz, ale potem przytyjesz dwa razy bardziej..., chcesz schudnąć to zacznij o siebie dbać, czy to taki trudne..., na wygląd trzeba sobie zapracować, zresztą jak na wszystko.

Reklama

Napisał(a): ~ Anna -

Kompletnie nie rozumiem osób które chcą się odchudzać przy pomocy chemikaliów.Wystarczy tylko zmniejszyć posiłki i unikać słodyczy.efekty przychodzą naprawdę szybko bez większego wysiłku. Przepisy na niskokaloryczne posiłki - szczególnie te o obniżonym indeksie glikemicznym podkradam ze strony http://lionfi(...)ess.pl/ . Jak zmniejszyłam objętość posiłków to początkowo miałam cos podjadać. Po paru dniach kanapka z ogórkiem na sniadanie stała się dla mnie ucztą i nie byłam głodna.

Napisał(a): ~tosia87 -

powiem wam - jadłospis, sport i do tego można takie suplementy o których piszesz :) ja jem gojiberry1200 i to fajnie wspomaga, ale nie zalatwi za ciebie wszystkiego :) musisz mieć dietę tj pisze koleżanka wyżej, o niskim IG oraz IŁ i sporo się ruszać, a waga na pewno sama spadnie :)

Reklama

Napisał(a): ~majka31 -

Konsultacja u dietetyka to najlepsza metoda. Suplementy nie są dla nas zdrowe dlatego odradzałabym ich stosowanie. Ja skorzystałam z pakietu dietetycznego w Lux Med. Podczas konsultacji dietetyk przeprowadził ze mną wywiad na podstawie którego otrzymała dietę dostosowaną do moich potrzeb żywieniowych. Stosując tą dietę oraz spędzając więcej czasu aktywnie widzę różnicę w samopoczuciu oraz wadze ... oczywiście na plus.

Reklama

Napisał(a): ~Andrea91 -

Polecam pić dużo wody i prowadzić aktywny tryb życia. Wszystko mi się udało dzięki determinacji a także bieliźnie korygującej od orirose http://orirose.pl/ z którą zauważyłam dosyć szybko efekty. Moja talia coraz bardziej staję się wyrzeźbiona a materiał jest przyjemny i nie niszy się w praniu jak większość zwykłej bielizny.

Napisał(a): ~Berenika -

Zgadza się tylko przy diecie i regularnym przyjmowaniu Slimunox można liczyć na dobre wyniki.Jeżeli ud nam się skutecznie pozbyć nadwagi to satysfakcja jest na prawdę duża.A nic bardziej nie cieszy kobieta jak to że może dobrze i atrakcyjnie wyglądać.
« Wróć do tematów
Do góry strony: odchudzanie jak jak