111
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń767
  • Odpowiedzi103
  • Ocen na +0
111 ppt ?

odchudzanie (104)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: odchudzanie

Napisał(a): gość -

Chcąc schudnąć przeszłam na dietę ale szło mi jakoś kiepsko waga spadała ale bardzo wolno postanowiłam to troszeczkę przyspieszyć kupiłam tabletki na stronie www.foreverslim.pl.Połączenie tych dwóch rzeczy przyniósł rewelacyjne efekty,schudłam sporo .Teraz aby utrzymać tą wagę dwa razy w tygodniu chodzę na zambę,Jedzenia nie ograniczam jem to co lubię.

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Do odchudzania trzeba podejść rozsądnie.Branie samych tabletek nic nie da do tego trzeba jeszcze zmienić nawyki żywieniowe.Bez tego nie da rady.Bo co z tego że teraz schudniemy skoro po skończonej diecie kilogramy wrócą.Polecam poczytać blog gdzie dziewczyna opisuje jak walczy z nadmiarem kilogramów http://www.zm(...)pot.com

Super fajny pomysł!!!
Też chodziłam w zeszłym roku, a teraz się trochę zaniedbałam, ale chyba znowu do tego wrócę. Może salsa lub taniec brzucha. Chciałabym mieć ładny, smukły brzuch :) Stosuję też zieloną kawę, najpierw ją piłam, a teraz przerzuciłam się na taką w kapsułkach slimgreen trio i ... nie zapeszając schudłam pierwsze 2kg. Zobaczymy jak reszta? ;)

mi najbardziej przypasowała zielona kawa slimgreen, kupuję w mojej aptece, łącznie z witaminami, bo przy odchudzaniu, żeby nie mieć napadów głodu warto też sobie kupić jakieś witaminki. Cieszę się też na truskawki, są niskokaloryczne a świetnie wypełniają żołądek. polecam z kefirem.
Polecam też surówki z kapusty kiszonej, ona ma bakterie, które bytuje normalnie w florze bakteryjnej w naszym jelicie, a jak się ma porządek w jelitach to organizm szybciej pozbywa się zbędnego balastu.

Od ponad dwóch miesięcy jestem na diecie w tym czasie już udało mi się schudnąć 7 kg.Trochę mało po za tym trochę to męczące.Dokupiłam teraz Foreverslim jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to mam nadzieję że pozostałe 9 kg uda mi się zgubic w niecałe dwa miesiące.Tabletki mają rewelacyjną opinie więc mam nadzieję że się nie zawiodę.

gość mi najbardziej przypasowała zielona kawa slimgreen, kupuję w mojej aptece, łącznie z witaminami, bo przy odchudzaniu, żeby nie mieć napadów głodu warto też sobie kupić jakieś witaminki. Cieszę się też na truskawki, są niskokaloryczne a świetnie wypełniają żołądek. polecam z kefirem.
dużo czytałam o zielonej kawie i chyba ją kupię. Nie wiem tylko czy mieloną, czy taką w tabletkach. A co do witamin, to masz rację, jak się źle odchudza to nawet można stracić okres.

Ja jestem bardzo zadowolona ze slimgreenu trio, może nie potrzebowałam dużo schudnąć, bo tylko 6 kg, ale nie mogłam ruszyć wagi w dół i ten suplement zadziałał. Jadłam jak dotychczas dotychczas tyle samo się ruszałam a zaczęłam chudnąć systematycznie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: odchudzanie