557
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi530
  • Ocen na +0
557 ppt ?

Odchudzanie (531)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Odchudzanie

Napisał(a): Gość -

Jak już myśli się o suplementacji to trzeba mieć świadomość, iż bez ruchu nic nie pomoże! Suplementacja to wspomagacz wysiłku, a nie "odchudzacz" sam w sobie :) Nie wszystkie suplementy są złe czy niezdrowe, trzeba tylko wiedzić, gdzie szukać tych naturalnych- weight-loss.pl łączy w sobie kilka najbardziej skutecznych naturalnych składników, jak na przykład guaranę i l-karnitynę

Re: Odchudzanie

Napisał(a): gość -

Na daymynews.pl jest wiele dziewczyn, które stosowały najróżniejsze specyfiki, które miały ułatwiać odchudzanie, albo zastąpić dietę. Koniec końców wszystkie stwierdziły, że to nie ma sensu i lepiej iść na normalną dietę.

Re: Odchudzanie

Napisał(a): Gość -

Walka ze zbędnymi kaloriami niekoniecznie musi oznaczać monotonię, małe posiłki i rezygnację ze słodyczy! Aby odchudzanie było urozmaicone, zdrowe i przede wszystkim skuteczne, warto spróbować trójfazowej metody Allevo http://www.no(...)allevo.

Dieta Allevo bazuje na wysokiej jakości niskokalorycznych produktach spożywczych (zupach, shake, batonach, koktajlach), które spożywa się w regularnych odstępach czasu, zastępując całkowicie (faza I), lub częściowo (faza II i III) klasyczne, domowe posiłki. Najwyższej jakości produkty Allevo dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych oraz witamin, jednocześnie przyczyniając się do wyraźnej redukcji masy ciała. Metoda Allevo to również wygodny sposób na zdrowy i pełnowartościowy posiłek, kiedy zwyczajnie może brakować Ci czasu na przygotowanie dania.

Więcej informacji o produktach Allevo znajdziesz na stronie www.nowafarmacja.pl http://www.no(...)acja.pl

Re: Odchudzanie

Napisał(a): gość -

właśnie jeżeli chodzi o daymynews zobaczcie jak kobiety wyglądały przed a jak po odchudzaniu jeszcze gorzej !!!! bo się odchudzały nie dość że jest efekt jojo to jeszcze problemy zdrowotne nie będziemy wszystkie modelkami pokochajcie swoje ciało i powoli małymi kroczkami zmieniajcie dietę więcej ruchu i się poprawi. jesteśmy wszystkie piękne !!!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Odchudzanie