557
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi530
  • Ocen na +0
557 ppt ?

Odchudzanie (531)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Odchudzanie

Napisał(a): ~Luiza -

Mnie nie trzeba było namawiać do odchudzania bo widziałam jak wyglądam i wcale mi się to nie podobało.A Foreverslim okazał sie idealnym produktem dzięki któremu pozbyłam się całej nadwagi.Szybko i skutecznie bez problemów pokonałam nadwagę.

Napisał(a): Gość -

Polecam Algodine, który zawiera wyciąg z brązowych alg. Są bogate w polifenole, które hamują działanie enzymów trawiennych tj. lipazy i alfa-amylazy. Dzięki temu tłuszcze i cukry wchłaniane są w mniejszym stopniu, a liczba przyjmowanych kalorii spada. Natomiast zawarty w nich jod, składnik hormonów tarczycy, stymuluje termogenezę, a co za tym idzie spalanie tkanki tłuszczowej.

Załączniki:

Napisał(a): ~fISIA -

Jak dla mnie nie ma lepszego środka który jest skutecznie wstanie wspomóc odchudzanie jak Foreverslim. Wcześniej chwytałam się praktycznie każdego możliwego sposobu i nie było efektów. Od czasu jak zaczełam brac foreverslim, a właśnie zakończyłam 2 opakowanie, to waga systematycznie spada. Na razie jest 7 kg mniej

Napisał(a): ~Mildret -

Jeżeli chodzi o moją osobę, to do zakupu Foreverslim, (kupowałam na Allegro) namówiła mnie koleżanka. I jestem jej za to bardzo wdzięczna. W końcu znalazłam środek, który faktycznie pomaga mi schudnąć. Jak na razie (a jestem w połowie drogi) to waga spadła o 6kg

Napisał(a): ~Arleta -

W końcu udało mi się schudnąć.I kto by pomyślał schudłam dzięki tabletką Slimunox.Na początku wydawało mi się to mało realne.Ale po wprowadzeniu zmian i trzymaniu się tego co jest napisane na ulotce dołączonej do opakowanie wcale nie okazało sie to takie trudne.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Odchudzanie