640
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi609
  • Ocen na +0
640 ppt ?

Odchudzanie (610)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Odchudzanie

Napisał(a): gość -


Moim największym błędem podczas poprzednich prób odchudzania było lenistwo.Dopiero teraz to zrozumiałam.Lepiej późno niż wcale.Teraz odchudzam się z Slimunox.Teraz dopiero widzę różnicę .Jeżeli uda mi się schudnąć już więcej nie dopuszczę do tego aby znowu przytyć.
INTERIA.PL

Re: Odchudzanie

Napisał(a): ~Danka -

Ja po raz pierwszy zdecydowałam się na zakup tabletek odchudzających.Na początku myślałam że biorąc tabletki i nic nie zmieniając uda mi się schudnąć.Niestety tak łatwo nie ma.Zmieniłam dietę niestety musiałam się ruszyć z kanapy .Kurację z Foreverslimem przedłużyłam o dwa miesiące.Efektem jest teraz rozmiar 38.

Re: Odchudzanie

Napisał(a): gość -


Stosowałam tabletki Slimunox przez trzy miesiące w tym czasie zmieniłam nawyki żywieniowe byłam bardziej aktywna.Teraz mogę się pochwalić wagą 61 kg.A dobre nawyki żywieniowe zostały,czasami pozwolę sobie na coś słodkiego i to wszystko.

Reklama

Reklama

Re: Odchudzanie

Napisał(a): gość -

W moim przypadku bardzo się bałam z jednej strony odchudzania, z drugiej ewentualnego tępa, tak aby skóra nie wyglądała na mnie jak naciągnięty worek. Brałam Slimunox i jestem mega zadowolona. I skóra "dobrze leży" i tłuszczu znacznie mnie

Reklama

Re: Odchudzanie

Napisał(a): ~Hanka -


Dobry suplement naprawdę może wspomóc odchudzanie,ja wybrałam Foreverslim bo składa się z samych naturalnych składników.I nie trzeba rezygnować z chleba,ja zamieniłam na ciemny pełnoziarnisty.Podobnie z innymi produktami,wybieram chudy nabiał,mięso z kurczaka,indyka.Powoli wprowadzam zmiany do swojej diety i chudnę. Ale podstawowa dieta się nie zmienia.

Re: Odchudzanie

Napisał(a): gość -

Ja już myślałam że nie udam mi się wcale schudnąć bo na prawdę wypróbowałam już wszystko.Ale tak było do momentu do puki nie trafiłam na Foreverslim.Dzięki tym tabletka na prawdę w moim odchudzaniu zmieniło się wiele.I wszystkie te zmiany były pozytywne.W sumie udało mi się schudnąc 15 kg .Dla mnie rewelacja.

Re: Odchudzanie

Napisał(a): ~Nina -

Dzięki Foreverslimowi udało mi się schudnąć.Dla mnie jest to bardzo ważne ale ważniejsze dla mnie jest to że w ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się tego jak jeść aby nie przytyć.Trzymam się tego i prawidłowa waga się utrzymuję .Kolejną rzeczą jest to że polubiłam ruch nie zaamierzam z niego rezygnować.

Re: Odchudzanie

Napisał(a): ~Gosia -

W przypadku suplementów na odchudzanie ja od pewnego epizodu będę bardzo ostrożna - pierwszym suplementem z jakim miałam kontakt był calominal. Po zobaczeniu reklamy w internecie zakupiłam od razu 2 opakowania (tani nie jest) i zabrałam sięteż za dietę i bieganie. Po 2 miesiącach stwierdzam, że to jedno wielkie oszustwo, i pewnie wielu suplementów to dotyczy. Totalny brak efektów. Tłuszcz jak był, tak jest. Szkoda pieniędzy
« Wróć do tematów
Do góry strony: Odchudzanie