527
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi501
  • Ocen na +0
527 ppt ?

Odchudzanie (502)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Odchudzanie

Napisał(a): gość -

Moim największym błędem podczas poprzednich prób odchudzania było lenistwo.Dopiero teraz to zrozumiałam.Lepiej późno niż wcale.Teraz odchudzam się z Slimunox.Teraz dopiero widzę różnicę .Jeżeli uda mi się schudnąć już więcej nie dopuszczę do tego aby znowu przytyć.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Danka -

Ja po raz pierwszy zdecydowałam się na zakup tabletek odchudzających.Na początku myślałam że biorąc tabletki i nic nie zmieniając uda mi się schudnąć.Niestety tak łatwo nie ma.Zmieniłam dietę niestety musiałam się ruszyć z kanapy .Kurację z Foreverslimem przedłużyłam o dwa miesiące.Efektem jest teraz rozmiar 38.

Stosowałam tabletki Slimunox przez trzy miesiące w tym czasie zmieniłam nawyki żywieniowe byłam bardziej aktywna.Teraz mogę się pochwalić wagą 61 kg.A dobre nawyki żywieniowe zostały,czasami pozwolę sobie na coś słodkiego i to wszystko.

W moim przypadku bardzo się bałam z jednej strony odchudzania, z drugiej ewentualnego tępa, tak aby skóra nie wyglądała na mnie jak naciągnięty worek. Brałam Slimunox i jestem mega zadowolona. I skóra "dobrze leży" i tłuszczu znacznie mnie

Napisał(a): ~Hanka -

Dobry suplement naprawdę może wspomóc odchudzanie,ja wybrałam Foreverslim bo składa się z samych naturalnych składników.I nie trzeba rezygnować z chleba,ja zamieniłam na ciemny pełnoziarnisty.Podobnie z innymi produktami,wybieram chudy nabiał,mięso z kurczaka,indyka.Powoli wprowadzam zmiany do swojej diety i chudnę. Ale podstawowa dieta się nie zmienia.

Ja już myślałam że nie udam mi się wcale schudnąć bo na prawdę wypróbowałam już wszystko.Ale tak było do momentu do puki nie trafiłam na Foreverslim.Dzięki tym tabletka na prawdę w moim odchudzaniu zmieniło się wiele.I wszystkie te zmiany były pozytywne.W sumie udało mi się schudnąc 15 kg .Dla mnie rewelacja.

Napisał(a): ~Nina -

Dzięki Foreverslimowi udało mi się schudnąć.Dla mnie jest to bardzo ważne ale ważniejsze dla mnie jest to że w ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się tego jak jeść aby nie przytyć.Trzymam się tego i prawidłowa waga się utrzymuję .Kolejną rzeczą jest to że polubiłam ruch nie zaamierzam z niego rezygnować.

Napisał(a): ~Gosia -

W przypadku suplementów na odchudzanie ja od pewnego epizodu będę bardzo ostrożna - pierwszym suplementem z jakim miałam kontakt był calominal. Po zobaczeniu reklamy w internecie zakupiłam od razu 2 opakowania (tani nie jest) i zabrałam sięteż za dietę i bieganie. Po 2 miesiącach stwierdzam, że to jedno wielkie oszustwo, i pewnie wielu suplementów to dotyczy. Totalny brak efektów. Tłuszcz jak był, tak jest. Szkoda pieniędzy
« Wróć do tematów
Do góry strony: Odchudzanie