572
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi544
  • Ocen na +0
572 ppt ?

Odchudzanie (545)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Odchudzanie

Napisał(a): ~Jolcia -

~kropka Kończąc odchudzanie z Foreverslimem ,bardzo się bałam efektu jo-jo.Niepotrzebnie zmiany w jadłospisie pozostały raz w tygodniu basen i ani jeden kilogram nie wrócił.Ważne jest to aby pilnować tego co się je kończąc dietę.
?
Ten suplement, podobnie jak liporedium jest kompletnie nieskuteczny. Zdecydowanie lepiej postawić na coś, co jest na rynku od kilku lat i ma mega dużo pozytywnych opinii, np na spalacze z Olimpu. :)

Napisał(a): gość -

Pierwsze efekty po Slimunox można zauważyć po paru dniach brania.Chociażby zmniejszony apetyt,zero chęć na słodycze.Ja pierwszy raz zważyłam się po dwóch tygodniach brania Slimunox i oczom nie wierzyłam bo ubyło mi 3 kg,myślałam że mam wagę zepsutą.Jeżeli jeszcze dołożycie do tego dietę to nie ma siły abyście nie schudły.

Dalej nie chcę mi się wierzyć że udało mi się schudnąc.Z nadwagą walczyłam 7 lat bez skutecznie.O Foreverslimie dowiedziałam się od koleżanki spróbowałam i w końcu mi się udało.Szkoda że tak późno się o nich dowiedziałam bo szczuplejsza była bym dużo wcześniej.

Napisał(a): ~Felicja -

Uważam że branie suplementów diet nie jest złe.Ja akurat zaliczam się do grona osób które wspomagały swoje odchudzanie tabletkami.Mi bardzo pomógł Slimunox.Preparat zawiera tylko składniki pochodzenia naturalnego.Jestem w połowie odchudzania i już udało mi się schudnąć 7 kg.Dla mnie to już jest bardzo duży sukces.

Moim największym błędem podczas poprzednich prób odchudzania było lenistwo.Dopiero teraz to zrozumiałam.Lepiej późno niż wcale.Teraz odchudzam się z Slimunox.Teraz dopiero widzę różnicę .Jeżeli uda mi się schudnąć już więcej nie dopuszczę do tego aby znowu przytyć.

Napisał(a): ~Angela -

Ostatnio wzięłam się za siebie - zapisałam się na aerobik, do tego biegam rano 30 minut 4 razy w tygodniu i ograniczyłam węglowodany w diecie (słodycze całkiem wyrzuciłam;p) i udało mi się schudnąć zaledwie 3 kg w miesiąc. Pomyślałam o suplemencie na odchudzanie - i mój pierwszy eksperyment okazał się porażką. Kupiłam Liporedium i brałam sumiennie przez 5 tygodni. Przy tylu treningach i tym suplemencie schudzłam zaledwie kilogram... Totalna porażka :(

Napisał(a): ~Iwona -

Nie tylko ten suplement, o którym piszecie dziewczyny powoduje takie skutki uboczne. Bóle brzucha u mnie występowały jak brałam Calominal w tamtym roku. Pojawiły się po miesiącu stosowania i praktycznie po każdym zażyciu je czułam. Bez żadnych pozytywnych efektów przemęczyłam siękolejne 2 tygodnie i się poddałam. Trzeba było wcześniej poczytać opinie w internecie..

Napisał(a): ~Justyna -

Ja używałam Calominalu niedawno i w sumie nie miałam takich skutków ubocznych, ale fakt faktem niewiele mi dał, bo 2 kg w 5 tygodni nie można nazwać porywającym efektem. Teraz stawiam na dietę, którą udało mi się dopiąć na ostatni guzik, zobaczymy efekty :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Odchudzanie