557
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi530
  • Ocen na +0
557 ppt ?

Odchudzanie (531)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Odchudzanie

Napisał(a): ~Fabia -

Ja zainwestowałam w tabletki na odchudzanie Slimunox. Nie żałuje żadnej złotówki ponieważ dołączone do diety te tabletki DOPIERO pozwoliły mi schudnąć. Suplementnacja jest również ważna a tak często zapominamy o niej i dziwimy się że efektów nie ma
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Doszłam dzisiaj do wniosku że jeżeli nie zmienię radykalnie swojej diety to zbyt dużych sukcesów nie odniosę mimo że łykam Foreverslim.Mają rację Ci co piszą że kluczowe są trzy elementy.Dieta ruch i Foreverslim.Cóż będę próbować może mi się uda.

Napisał(a): ~margo654 -

Mi bardzo podchodzi smakowo japońska Matcha. O wiele bardziej mi smakuje niż zwykła czarna, czy czerwona, które wcześniej dość dużo pijałam. Z dostępem do prawdziwego proszku jest dużo lepiej teraz niż jeszcze parę lat temu. Na pewno na stronie http://organi(...)dex.php można herbatę kupić i jest to oryginalna, pakowana jeszcze w Japonii matcha, a nie jakaś podróbka. Trochę zamówień już u nich składałam i było w porządku. Krótki czas oczekiwania, sporo programów rabatowych, w tym bardzo sensowny program punktów.

Napisał(a): gabiczek541 -

Jestem na diecie oczyszczającej od dawna i nic lepszego mnie w życiu nie spotkało :) Praktycznie wszystkie potrawy mielę w blenderze, a dzięki temu wspomagam trawienie. Stosuję też na odrobaczanie Amla Slim Max. Ten suplement dodaję do koktajli w formie sproszkowanej. Przyznam, że od dawna nie miałem biegunki, wyrównała mi się waga ciała i lepiej się czuję. W tym preparacie jest dużo gorzkiej pomarańczy. Ma działanie podobne do psychotropów. Humor się człowiekowi poprawia.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Odchudzanie