557
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi530
  • Ocen na +0
557 ppt ?

Odchudzanie (531)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Odchudzanie

Napisał(a): ~Mariola -

Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta codzienne ćwiczenia i regularne branie Foreverslimuu.W sumie pierwsze efekty był juz po dwóch tygodniach mniejsz waga mniejszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty.

Napisał(a): ~olka -

W odchudzaniu po czesci powinna brac udzial dieta a w drugiej czesci trening. nie mozna przekraczac dziennego zapotrzebowania kcal nawet jak sie chce bardzo jesc, pomaga w tym bardzo dobrze Beanblock ktory jest zawarty w tabletkach B SHAPE, jest to ekstrakt z nasion fasoli ktory blokuje apetyt

Napisał(a): gość -

Stosowałam i nic nie pomogło,pieniądze wyrzucone w błoto.Według mnie nic tak nie pomoże jak zdrowy tryb życia.Mi udało się sporo i zdrowo schudnąć w krótkim czasie korzystając z tej diety połączonej z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535 :)

Napisał(a): ~Marysia -

Mi dużo czasu zajęta zmiana myślenia o odchudzaniu.Wszystko zaczęło się dobrze układać w momencie jak zmieniła podejście do tego tematu.Przede wszystkim dieta u mnie 1500 kal ruch- dwa razy w tygodniu basen no i Foreverslim.Efekt lepszy niż zakładałam na początku bo -15 kg.

Napisał(a): gość -

Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta codzienne ćwiczenia i regularne branie Foreverslimuu.W sumie pierwsze efekty był juz po dwóch tygodniach mniejsz waga mniejszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty
« Wróć do tematów
Do góry strony: Odchudzanie