527
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi501
  • Ocen na +0
527 ppt ?

Odchudzanie (502)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Odchudzanie

Napisał(a): ~Łucja -

W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Foreverslimlub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Aldona -

Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Slimunox.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

Napisał(a): ~Kalina -

Foreverslim to naprawdę tabletki godne polecenia.Aż trudno uwierzyć że suplement diety może być aż tak skuteczny.U mnie stosowanie tych tabletek przyniosło spadek wagi o 16 kg.Dla mnie to bardzo duży sukces a jeszcze większym sukcesem jest to że nie wystąpił efekt jo-jo.

Napisał(a): ~Olivia -

Dla mnie jedną z ważniejszych zmian jakie wprowadziłam to zasada częściej a mniej.Dzięki Slimunox i tej niewielkiej zmianaie udało mi się schudnąć 12 kg.Dla mnie taki spadek wagi to spory sukces.Jeżeli ktoś chcę się odchudzać to zmiany w żywieniu i życiu niestety są niezbędne
« Wróć do tematów
Do góry strony: Odchudzanie