527
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi501
  • Ocen na +0
527 ppt ?

Odchudzanie (502)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Odchudzanie

Napisał(a): ~Adrianna -

Mi zastosowanie Foreverslimu bardzo pomogło, w końcu udało mi się pozbyc nadwagi, i to jak porównam moją wcześniejszą walkę z kilogramami, a to czego udało mi się dokonać teraz, to wiem jedno, gdyby nie wspomaganie procesu przez te tabletki, to sukcesu by nie było

Napisał(a): ~Dorota -

W końcu udało mi się schudnąć.I kto by pomyślał schudłam dzięki tabletką Slimunox.Na początku wydawało mi się to mało realne.Ale po wprowadzeniu zmian i trzymaniu się tego co jest napisane na ulotce dołączonej do opakowanie wcale nie okazało sie to takie trudne.

Napisał(a): ~MartaaZ -

Na wstępie życzę oczywiście powodzenia w diecie. Na mnie niestety już nic nie działało, ani diety ani ćwiczenia. Dosłownie nic. Dopiero na jednym z forum odkryłam lek Biphasic Slim, który miał wspomóc walkę z nadprogramowymi kilogramami. Zamówiłam z internetu od Gosi i faktycznie rewelacja. Tego było mi potrzeba. Efekty przyszły bardzo szybko, dodatkowo daje się odczuć więcej energii. Jeszcze nie skończyłam całej kuracji ale wiem, że będę zadowolona. Jakbyście były zainteresowane czy chciałybyście dowiedzieć się czegoś więcej to daje nr komi: 733 405 371 Z mojej strony polecam.

Napisał(a): ~Anka -

Nie każdemu jest łatwo schudnąć.Jednym wystarczy sam dieta a inni niestety muszą się trochę napracować.Ja aby zrzucić 14 walczyłam przez trzy miesiące codziennie.W tym czasie bardzo pomogły mi tabletki Slimunox.Nie wyobrażam sobie żebym mogła przejśc przez cały proces bez tych tabletek.Dla mnie to numer jeden w zakresie tabletek na odchudzanie

Napisał(a): ~Lutka -

Zdecydowane tak dla Foreverslim.Według mnie to rewolucja jeżeli chodzi o odchudzanie.Jeszcze nigdy moje odchudzanie nie przebiegało aż tak dobrze.Wagę zrzuciłam w przeciągu niecałych trzech miesięcy i to z jakim wynikiem.Dla mnie rewelacja polecam.

Napisał(a): weroniq -

Tez mam ten sam problem, po przymiarce ciuchów na lato stwierdziłam że strasznie się zaniedbałam ostatnio. Wiem, że nie dla mnie są diety cud czy suplementy ziołowe. Dużo czytałam na ten temat i na jednym z forum dziewczyny polecały środek BIPHASIC SLIM, który odpowiada za redukcję wagi i tłumienie poczucia głodu. podobno rewelacja. Zamówiłam od polecanej tam dziewczyny Dominiki - 732 845 431. Przesyłka przyszła szybko i co najważniejsze można sprawdzić zawartość przy odbiorze bo troche obawiałam się oszustów. Jakie rezultaty będę miała z zbędnymi kilogramami? zobaczymy :P ale jestem dobrej myśli bo dziewczyny z forum przechwalały się swoimi osiągnięciami.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Odchudzanie