542
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi515
  • Ocen na +0
542 ppt ?

Odchudzanie (516)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Odchudzanie

Napisał(a): gość -

Zaryzykowałam i zamówiłam jedno opakowanie Novoslimu i już żałuję że nie więcej Ważyłam się dzisiaj i 3,5 kg mniej po miesiącu a jakoś specjalnie się nie wysilałam raczej ograniczyłam fast foody ( siedzę całymi dniami w pracy i ciężko o normalne jedzenie) a najlepsze jest to że czuję się lżejsza odkąd biorę Novoslim i moje jelita też ;p
INTERIA.PL

Zgodzę się z Linką u mnie Foreverslim też wspomógł odchudzanie.Ale wydaje mi się że dieta była znacznie łatwiejsza nie męczyłam się na niej biorąc te tabletki.Wiem co piszę bo odchudzałam się od paru lata raczej z marnym skutkiem.A przy Foreverslimie się udało,schudłam.

ja tam biorę zwykły błonnik biogarden z ananasem. Piję 2 litry wody dziennie i jakoś się trzymam. Schudłam 3kg, ale nie czuję się jakbym była na diecie. Błonnik powstrzymuje apetyt i nie trzeba myśleć, ze człowiek się odchudza. Do tego błonnik jest naturalny i zdrowy.

Rewelacyjne połączenie to Zumba dieta 1500kal i Foreverslim.Schudłam bardzo dużo ale niestety nie ma takiej możliwości abym pokazała się w stroju dwuczęściowym zostało mi sporo luźnej skóry.Teraz będę zbierała kasę na operację plastyczną bo innym sposobem nic z tym problemem nie zrobię.

Czy ktoś z czytających stosował takie tabletki jak Alli lub Reduce 15mg??? Zastanawiam się nad kupnem tylko nie wiem czy warto? Mam do zgubienia około 20kg, raczej zdrowo się odżywiam, nie jem chipsów, batoników nie piję gazowanych napoi a waga stoi w miejscu:) trudno mi zgubić te dodatkowe kg po ciąży dlatego jestem tak zdesperowana, że kupiłabym jakąś chemię aby tylko ruszyła waga w dół. Zażywałam jagody acai linea40+ teraz łykam chlorellę na oczyszczenie organizmu i nic. Jedyny minus to nie ćwiczę ale jestem cały dzień z dzieckiem więc mam dość.

Ja podejmując ostatnią próbę odchudzania zdecydowałam się na branie tabletek Foreverslim.Bo wcześniej próbowałam odcchudzać się na samych dietach i nie przyniosło to efektów jakich oczekiwałam.Ale dzięki diecie i właśnie tym tabletka udało mi się schudnąć.W sumie schudłam więcej niż założyłam na samym początku.Więc według mnie odchudzanie wspomagane tabletkami jest najbardziej skuteczne.

A ja stosuję ostatnio dietę 5:2, a do tego specjalny preparat 5:2 DietBooster. Możecie sobie zobaczyć, o co w tym wszystkim chodzi tutaj:http://dietbo(...)ter.pl/
Są tam informacje na temat samej diety, jak i suplementu. Fajny jest ten plan, bo nie trzeba się "katować" codziennym ograniczaniem - dietę stosujemy tylko dwa dni w tygodniu, a i tak chudniemy ;).

Napisał(a): Gość -

A ja nadal podtrzymuję zdanie, bazując na tym co sama widziałam, że ważne jest utrzymanie odpowiedniej proporcji pomiędzy samą dietą, odpowiednim doborem środka wspomagającego odchudzanie, takiego jak Foreverslim (piszę ten bo widziałam efekty jego współdziałania w procesie) oraz zestawu ćwiczeń...

Ja jestem negatywnie nastawiona do takich wspomagaczy. Wydaje mi się, że po prostu to jest placebo. Jeżeli już ktoś bardzo chce schudnąć bez wysiłku i diety najlepiej skorzystać z medycyny estetycznej, np. liposukcji. Nie wygląda to strasznie-http://www.ru(...)06.jpg. Efekt widoczny od razu i natychmiastowa poprawa samooceny :P

miałam problem z nadwagą w zeszłym roku. W październiku zamówiłam tabletki Slimcea. 3 miesięczna kuracja pozwoliła mi zrzucić aż 9kg. Dzisiaj jestem 2 tydzień bez tabletek Slimcea. Efektu jojo nie mam, nauczyłam się zdrowo odżywiać i nie mam ochoty wracać ani do starej wagi ani do starych nawyków żywieniowych.

Dla mnie Foreverslim też okazał się wielkim odkryciem.Ja bardzo długo męczyłam się z nadwagą aż w końcu trafiłam na te tabletki.W ciągu trzech miesięcy pozbyłam się całej nadwagi po za tym nauczyłam się jeść tak aby już żaden niechciany kilogram nie wrócił.

W odchudzaniu nie chodzi o to, żeby odwalić katorżniczą pracę i wrócić do punktu wyjścia. Polecam przede wszystkim nauczyć się odżywiać, przyjrzeć się swojej diecie i zacząć wykreślać puste kalorie w zamian wcielać wartościowe produkty. Dieta to ponad połowa sukcesu jej dopełnieniem jest wysiłek fizyczny, jest tyle form aktywnego stylu życia, ze każdy jest w stanie coś wybrać dla siebie. Na zakończenie dodam, że nie ma co kwilić i użalać się nad sobą a spiąć i zacząć działać!! ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Odchudzanie