630
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi600
  • Ocen na +0
630 ppt ?

Odchudzanie (601)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Odchudzanie

Napisał(a): gość -

jak któraś mnie pyta o odchudzanie. Jak doszłam do swojej figury to jak kogoś lubie to mu mówie prawdę, że dzięki tabletkom slimcea oraz podstawowej diecie.
Taka jest prawda. Tabletki Slimcea pohamowały u mnie łaknienie i tak działąły że w 3 miesiące pozbyłam się problemu nadwagi.

Reklama

Reklama

Dokładnie, ruch i odpowiednie jedzenie jest podstawą rozsądnego odchudzania. Myślę, że szybkie zrzucanie kilogramów nie jest zdrowe i na dłuższą metę nie efektywne. Ja też używam Foreverslim, a do tego regularne posiłki. Jak dla mnie trzy wystarczają. No i przede wszystkim ograniczam słodycze.A waga spada i to mnie bardzo cieszy.

Reklama

Wprowadźcie sobie w trakcie odchudzania Foreverslim. Poprawia przemianę materii, ale przede wszystkim człowiekowi odchodzi aż taki apetyt. Zapomina się o głodzie, rezygnuje z kiepskiego jedzenia. Mnie dopiero w ten sposób udało się trwale schudnąć.

Miesiąc temu skończyłam brać Foreverslim.O prócz tego że rzeczywiście pozbyłam się niechcianych kilogramów ,to z ud i pośladków zginął cellulit .Te tabletki to dwa w jednym.Spalają niechcianą tkankę tłuszczową i likwidują cellulit.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Odchudzanie