525
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi499
  • Ocen na +0
525 ppt ?

odchudzanie (500)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: odchudzanie

Napisał(a): Gość -

No właśnie w innym temacie pisałam o tym, że z odpowiednią dietą da się dostarczyć organizmowi wszystkich potrzebnych składników. Jestem przekonana że na diecie paleo właśnie tak jest. Zawsze miałam stosunkowo niską hemoglobinę (ok.8-9), ciekawa jestem czy po jedzeniu dużej ilości czerwonego mięsa i witaminy C z owoców trochę mi podrosła. W sumie dobry pomysł, zrobić badania na stężenie poszczególnych składników pokarmowych we krwi. Nie wiadomo tylko ile by takie coś kosztowało....
Ale zrobię kontrolną morfologię, żeby zobaczyć chociaż jak z tą hemoglobiną.
A Tobie jak idzie odchudzanie???? Trzymasz się dzielnie??? Ja już tak polubiłam przepisy z paleo diety, że jem naprawdę duże i nie wiem jak to się dzieje, że chudne ;)

Powiem Ci, że straciłam z dwa czy trzy kilogramy, dokładnie to już nie wiem ile, bo nie zważyłam się na samym początku. Ale spadło mi ciśnienie, które zawsze miałam za wysokie. Nie wiem jak z hemoglobiną bo nie sprawdzałam jeszcze, jeszcze za wcześnie ale napewno sprawdzę i powiem Tobie jak wyszło. Poza tym czuję się świetnie, nie odczuwam głodu, mam więcej energii i lepsze samopoczucie. Najgorzej wyrzec się mi słodyczy, bo zdarza mi się, że mam taką ochotę, że zjadłabym chyba tonę czekolady. Mam na to sposób, po prostu, nie mam nic takiego w domu, w sklepie unikam półek ze słodkościami, i zawsze mam w torebce banana, jabłko czy inny owoc. A tak poza tym to nie czuję żebym była na diecie.

O fuuuj!!!! Mi też może by się odechciało ale właśnie robię placuszki z truskawkami. I nie potrafię sobie tego odmówić w żadnym wypadku. Może ktoś ma wrażenie, że to właśnie trzeba się nie wiem jak katować na tej diecie, i może stosować takie filmy, żeby nie jeść. Ale w moim wypadku, diety paleo, nie muszę się zadręczać, jem przepysznie i zdrowo. Nawet przez chwilę nie żałuję że jestem na tej diecie, bo po prostu ciągle jestem najedzona i w dodatku jem to co mi smakuje. Nie no po prostu jest git! Sama nie mogę się nadziwić jakie to proste i przyjemne.

Liczba osób z nadwagą prawie zrównała się z liczbą tych, którzy głodują. Fala otyłości będzie wzbierać, bo dotarła właśnie do Chin i Indii. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy ze swojej choroby i nic z tym nie robi.
Gratuluję Tobie, że podjęłaś mądrą decyzję. Jeśli w nasze życie wkroczą nie tylko inne potrawy, ale też inne myślenie, wtedy idziemy w dobrym kierunku. Zmiana diety nie wymaga heroicznej walki z łakomstwem. Dieta paleo jest wspaniała pod każdym względem. Oczyszczamy się ze starych nawyków i nagromadzonego przez lata w komórkach balastu. Chudniemy bez efektu jo-jo, lepiej śpimy, mamy więcej energii i ochoty do życia.

witam. co to za dieta paleo??? musze sprawdzić. osobiście zaczełam dietę garściową. bardzo mi pasuje, gdyż ogranicza ilość nie jakość. jem tyle ile zmieści się w gaści hehe 5 razy dziennie. smiesznie brzmi ale to jest to, bo jem mało a często. nie mm uczucia głodu jak przy innych dietach, a że rzuciłam niedawno palenie to mmm tylko ktoś w takiej samej sytuacji wie, jakie ma się wtedy parcie na jedzenie :)
http://genesis-zdrowienamaxa.blogspot.com/

Sprawdziłam swoją datę śmierci >http://smierc.org i załamałam się. Od tego czasu wzięłam się za siebie. Po kilku nieudanych probach odchudzania teraz jestem na dukanie. Do tego dołożyłam sport i oczywiście mniej stresu. mam nadzieję, że data mojej śmierci przesunie się - mam małego synka.

Ludzie tabletki na odchudzanie -wszystkie działąją tak samo. efekt jo-jo murowany, jestem najlepszym przykładem. naprawdę zdrowie jest najważniejsze, sama się o tym przekonałam, jak weszłam na stronę >http://smierc.org i sprawdziłam swoją datę śmierci to , aż się wystraszyłam. Od tego czasu inaczej spojrzałam na życie, zaczęłam o siebie dbać i moje serducho skorzystało na tym a w szczególności ja. więc zdrowe odżywianie plus sport i odpoczynek. teraz jestem na dukanie-rewelacja.data smierci naszej ucieka przed i to daleko :)

Napisał(a): gość -

dieta czekoladowa... mniaaam :))

ale poważnie to wam powiem, że ja ani diety ani ćwiczeń nie potrafię doprowadzić do końca
totalny brak silnej woli , to chyba trzeba leczyć ?!
Ale zrobiłam sobie na brzuch cos takiegohttp://wrocla(...)statnio i to mnie podbudowało- 5 cm mniej i jestem mega szczęśliwa i myślę poważnie o zrobieniu go jeszcze na ramiona bo po ciąży wyglądają okropnie i to jeszcze z cellulitem :<< ale to już wiosna bo zbieram pieniążki :)) Ale warto dziewczyny, WARTO
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • proszek zasadowy odchudzanie forum
Do góry strony: odchudzanie