550
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi524
  • Ocen na +0
550 ppt ?

odchudzanie (525)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: odchudzanie

Napisał(a): Gość -

gość Ja jestem zdecydowana na zakup Foreverslimu już wcześniej chciałam je kupić ale nie było takiej możliwości.Teraz mają wznowić sprzedaż od 28 kwietnia.Mam nadzieję że do lata zdążę zgubić całą nadwagę.
Z tego co zauważyłam na ich stronie slim24.pl to sprzedaż faktycznie ruszyła na sam koniec kwietnia.

Napisał(a): gość -

Zamówiłam Foreverslim w dniu w którym ruszyła ponowna sprzedaż.Teraz mija juz prawie trzeci tydzień odkąd go biorę i pomału waga leci w dól.Nie chcę mówić ile schudłam bo boję się z=że zapeszę i nic mi z tego odchudzania nie wyjdzie.

Reklama

Reklama

dla mnie jak dotąd najlepiej działa błonniki i to nie jakiś drogi tylko ten z najtańszych biogarden. Błonnik sprawia, że nie chodzę głodna, jestem na diecie od dietetyka, ale dodatkowo kupiłam sobie błonnik bo jednak wcale nie jest łatwo się trzymać planu. Wczoraj w tv mówili, że odchudzanie to zmiana stylu życia, ale to tak łatwo powiedzieć. Trudno pozbyć się starych przyzwyczajeń, ale walczę z nimi :)

Reklama

ale niektórzy bajki piszą.
suplementy warto stosować jeśli mamy świadomość jak działają i że są wspomagaczem. Jak zamóiwłam tabletki slimcea to nie wierzyłam że schudne 100kg nic nie robiąc.
trzeba stosować dodatkowo diete. a efekty przyszły

Oprócz diety i ćwiczeń żadne cudowne tabletki nie pomogą. To ułuda. Trzeba szanować siebie!Takie preparaty mogą jedynie wspomagać cały proces.Można próbować pobudzić swój metabolizm przyjmując dodatkowo błonnik np. Błonnik Witalny Aliness. Jest bardzo dobry, ale bez zmiany nastawienia, bez diety i ruchu ciężko będzie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • proszek zasadowy odchudzanie forum
Do góry strony: odchudzanie