550
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi524
  • Ocen na +0
550 ppt ?

odchudzanie (525)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: odchudzanie

Napisał(a): gość -

gość odchudzanie u mnie to była wielomiesieczna zmora. Do momentu w którym trafiłam na slimcea. Pokonały te tabletki moja przemianę materii w tym sensie że ją na tyle przyśpeizsył ze dieta która stosuje daje w końcu dobre rezultaty.
Chudne wiele kilogramów zdrowo i naturalnie.
miałam podobnie.

Reklama

Reklama

Reklama

Dieta, ruch i zabiegi odchudzające, bo modelują sylwetkę. Od miesiąca stosuję tę praktykę i widzę świetne rezultaty. Rano biegam, jem lekkie i częste posiłki i raz w tygodniu chodzę na zabieg Accent do Kliniki Miracki. Piję też dużo wody i jak znajdę czas to chodzę na basen. Jestem bardzo zadowolona, bo chudnę i dzięki zabiegom nie zatracam zgrabnej sylwetki. Bardzo Wam to polecam!

ja akurat bardziej byłam chętna na spróbowanie slimcea a to dlatego że stosowała go bliska mi osoba. Widziałam efekt więc były szanse że na mnie również to podziała. Faktycznie zadziałało i to lepiej niż myślałam. Spadek wagi jaki osiągnełam po 2 miesiacach to 7kg. Po pełnej kuracji 10kg !

gość
Oj to ja na sobie przetestowałam kilka różnych tabletek.Dopiero za czwartym lub piątym razem trafiłam na Foreverslim i dopiero on okazał sie skuteczny.I to skuteczny nie tylko jeżeli chodzi o samo odchudzenie ale i o to że nie ma po nim efektu jo-jo.

To może już więcej nie testuj tylko sięgnij po coś co faktycznie działa i na efekty tak naprawde tutaj nie czeka sie zbyt długo i o efekcie jojo mozesz zapomniećhttp://sklep.(...)IM-LINE
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • proszek zasadowy odchudzanie forum
Do góry strony: odchudzanie