564
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi537
  • Ocen na +0
564 ppt ?

odchudzanie (538)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: odchudzanie

Napisał(a): Gość -

Ja też zaglądam na hellhound na facebooku jak jeden z forumowiczów, uważam, że mają bardzo fajne porady i można się tam paru ciekawych rzeczy dowiedzieć. Jeśli chodzi o sklep to też ma spory asortyment i ceny całkiem niezłe, polecam jeśli ktoś szuka dobrych odżywek.

Reklama

Mi się udało schudnąć w ciągu roku 12 kg, ale żeby utrzymać obecną wagę muszę non stop się pilnować i cały czas uważać na to co jem bo inaczej będzie kiepsko. Najlepszym środkiem odchudzającym jest jak dla mnie silna wola. Jak ktoś potrafi się opanować i zmniejszy ilość jedzenia to prędzej czy później schudnie. Środków typowo farmakologicznych na odchudzanie nie polecam z tego względu, że czasem mogą zaszkodzić. Jeśli już to można brać suplementy, np. topinulin słyszałam, że jest skuteczny a w dodatku tani, w łodzi w aptece za grosze w manufakturze ok. 15 zł za opakowanie

Reklama

W odchudzaniu najważniejsza jest silna wola i wytrwałość podczas ćwiczeń a wtedy efekty na pewno przyjdą. Najlepiej jest stosować dietę i wykonywać jakieś ćwiczenia - najlepszy i najzdrowszy sposób na chudnięcie. Jeśli chodzi o jakieś suplementy to możesz sobie spróbować milkoshake w połączeniu z ćwiczeniami daje ciekawe efekty.

Reklama

hahaha ano po świętach :D ja już czuję, że będzie co zrzucać :D Trzeba się będzie wziąć za siebie i poćwiczyć. A może i przyda się coś takiego jak proszek zasadowy :D - na oczyszczenie organizmu po świątecznym obżarstwie. Muszę sobie poszukać tego langsteinera gdzieś w sklepach.

po świątecznym obżarstwie przedewszytskim lekkie jedzenie, zielona herbata i błonnik.najlepiej otręby,ale jak ktoś nie lubi(nie znosze...-_-) to polecam Vitalio...wprawdzie drogie ale smak jest znośny. Staram się też jeżdzić na rowerku chociaż po 20 minut dziennie...ale wiadomo jak to jest po świetach...to słodkie lenistwo...:)

Po świętach, to wypadałoby się na jakieś wczasy odchudzające się wybrać. Ja już nawet z ciekawości przeglądnęłam sobie takie oferty, wpadła mi w oko ta ze strony hotelu Primavera w Jastrzębiej Góry. Oj przydałoby mi się coś takiego.

No tak, z tym odchudzaniem - zwłaszcza teraz jest zawsze ciężka sprawa. Ale wystarczy trochę motywacji do działania i da się radę :) W moim przypadku już się zaczęło ;) Zmieniłam nieco mój codzienny jadłospis i staram się jeść częściej a mniejsze porcje. Dodatkowo aerobik albo fitness, ale przyznam, że już dosyć długo się do tego zbieram... No i jeszcze jakiś 'wspomagacz", kupiłam np. proszek zasadowy Langsteiner - ktoś z was próbował? Jak działało?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • proszek zasadowy odchudzanie forum
Do góry strony: odchudzanie