Odpowiadasz na:
Odkad urodzilam piepszy mi sie małżenstwo

Mili
Temat dodał(a):
Mili -
Odkąd urodzilam piate dziecko juz nie jest jak wczesniej wrecz olewa mnie ciagle jezdzi gdzies niby cos zalatwia a wieczor wychodzi i wraca na zajutrz mam dosc ale nie widze zycia dalej tego.Rozwodu nie wezme predzej jak miala bym go opuscic to jak pojde do piachu .Nawet nie rozmawiamy juz nie przytula urodzilam ostatnie dZiecko7mies temu.Juz nawet przeklinam dzien w ktorym urodzilam bo od tego dnia spiepszylo mi sie malzenstwo.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Odkad urodzilam piepszy mi sie małżenstwo

Napisał(a): ~mmm -

typowa matka polka, nie potepiam jednak bo twoje zachowanie dla polek jest calkime normalne i tu trzeba szukac problemu bo normalne nie jest w innych krajach.
rozumiem urodzilas jestes zmeczona, ale: ten facet nadal do domu przychodzil przez te 9 miesiecy a ty oczywiscie zawsze chcialas sie tylko przytulac albo szlas spac. A kiedy powiedzial ze masz mu obciagnac to ty powiedzialas ze to nie po katolicku albo ze sie brzydzisz. jak to sie mow masz czego chcialas, takie rzeczy nie dzieja sie w 5min.
Kazdy zwiazek ma granice po przekroczeniu ktorej nigdy nie bedzie tak samo albo nie ma juz odwrotu. To jest tak jak romans. Powiedzmy ze sie nie wydalo ale poprostu sie rozeszlo. Ten zdradzajacy partner do konca zycia bedzie myslal o tej drugiej i zwiazek bedzie na sztuke. JEzeli on juz sie w tym zwiazku nie czuje dobrze a raczej na 99.9% jest to twoja wina to proponuje sie rozejsc. Twoje dzieci beda dorastaly w patologii gdzie rodzice zyja pod jednym dachem "osobno". To nie jest zdrowe dla nikogo a jezeli myslisz ze karzesz dzieci odbierajac im ojca to sie mylisz-ukarzesz dzieci niezdrowa atmosfera w domu.

Napisał(a): ~kobieta -

Dam ci dobrą radę. Bądż dobrą mamą dzieciom i dobrą kochającą żoną. Sama wychowałam czwórkę wspaniałych dzieci, ale gdy zaszłam w ciążę czwartym dzieckiem to dżwigałam specjalnie aby poronić i nie poroniłam. Teraz te czwarte dziecko, córka mieszka w USA wraz z mężem amerykaninem i ślą mi pieniądze. Sama mam mało rentę i mieszkam sama

Napisał(a): ~Gość -

~Gość
~Gość
WednesdayTEN
~Gość To stare projekty, musiałbym poszukać. Jednakże było tam coś o zwiększeniu zasiłku rodzinnego, o ulgach dla rodzin wielodzietnych. Coś o dokładaniu na książki w szkole, urlopach macierzyńskich i przedszkolakach. dokładnie je jestem w stanie ci tego teraz opisać w podpunktach i szczerze nie chce mi się nawet tego robić. Nie jestem jasnowidzem, ale przewiduję, że żadnego rezultatu w twoim przypadku to nie przyniesie.
Nie chce ci się? Hahahahahahahahaha... kto tu coś pisał o jajach? :>

Siemandero! :P
Ok. Jeśli ty wymienisz 5 projektów PO co do polityki prorodzinnej, ja wymienię 5 PiS. Z dokładnością co do daty. Stoi?
Będziesz miał z tym spory problem, tak sądzę, ale możemy się pobawić. :P
1.Projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
Celem nowelizacji było podwyższenie kwoty odliczenia od podatku na każde dziecko. Podwyższenie kwoty odliczenia spowoduje, iż w portfelach rodzin pozostanie więcej środków finansowych, które będą mogły być wydatkowane na potrzeby wychowanych dzieci. 27.06.2007

2. Wydłużył urlopy macierzyńskie.
3. Wprowadził też tzw. „becikowe”, czyli zapomogę z tytułu urodzenia dziecka.
4. Oraz na dożywianie dzieci przeznaczył 500 mln zł rocznie.
5. Tacierzyńskie.

Wszystko w latach 2006- 2007. A ile projektów odrzuconych? U lala... chyba jesteś w kropce. PO palcem nie kiwnęło w tej sprawie. Nic a nic. :P

Napisał(a): ~Gość -

~Gość
WednesdayTEN
~Gość To stare projekty, musiałbym poszukać. Jednakże było tam coś o zwiększeniu zasiłku rodzinnego, o ulgach dla rodzin wielodzietnych. Coś o dokładaniu na książki w szkole, urlopach macierzyńskich i przedszkolakach. dokładnie je jestem w stanie ci tego teraz opisać w podpunktach i szczerze nie chce mi się nawet tego robić. Nie jestem jasnowidzem, ale przewiduję, że żadnego rezultatu w twoim przypadku to nie przyniesie.
Nie chce ci się? Hahahahahahahahaha... kto tu coś pisał o jajach? :>

Siemandero! :P
Ok. Jeśli ty wymienisz 5 projektów PO co do polityki prorodzinnej, ja wymienię 5 PiS. Z dokładnością co do daty. Stoi?
Będziesz miał z tym spory problem, tak sądzę, ale możemy się pobawić. :P