107
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +0
107 ppt ?

Odkurzacze pionowe - czy warto? (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Odkurzacze pionowe - czy warto?

Napisał(a): ~niuńka -

To może robot sprzątający ? Teraz są bardzo na czasie ;) Ja zamówiłam swój Electrolux pure i9 na media expert, sam odkurza i jak się rozładuje to wraca do stacji ładowania, można też nim sterować samemu. Myślę że taki sprzęt to fajne ułątwienie codzienności.

Reklama

Napisał(a): ~Agata -

My kilka miesięcy temu szukaliśmy odkurzacza i nadal wybraliśmy tradycyjny workowy. Zamawiamy worki i filtry z pureventfilters i jak dla mnie taki odkurzacz jest najlepszy. Moja mama ma bezworkowy, ale jest średnio zadowolona.

Napisał(a): ~Taskana -

miałam taki i u nas jakoś był on nieużywany jednak, wymieniliśmy go na roombę 896 bo to o wiele lepsze rozwiązanie. ja nie zawsze mam czas na sprzątanie w domu, a tak taki automatyczny odkurzacz sobie sam będzie sprzątał. i nie zajmuje tyle miejsca co normalne, czy nawet pionowe odkurzacze

Reklama

Napisał(a): ~Lilijka1 -

centralne odkurzacze są niezawodne , z tej strony mam akurat dobry odkurzacz https://centralne-odkurzacze.net/45-jednostki-centralne ,którego instalacja była prosta i wygodna. Sprzątanie nie jest już męczace bo nie obciążam kręgosłupa nosząc ciężki odkurzacz.

Napisał(a): Elabarbara -

Tak, prawdę mówiąc, to nie znam się na odkurzaczach, ale gdy dostałam od rodziców w prezencie Athen marki Hoover zaskoczyła mnie przyjemność sprzątania z jego pomocą. Nie wiedziałam, że istnieją takie automaty o tak dużej ilości funkcji. Jest wyjątkowo wydajny i posiada dużą zwrotność, dzięki czemu wszędzie nim mogę dotrzeć. Musicie sami się przekonać, jak działa.

Reklama

Napisał(a): ~Filip56 -

Andrju91 Sprawdza się, to duża oszczędność czasu. Raz że nie ma kabla więc szybciutko sobie nim manewrujesz, a dwa - jest tak cichy, ze odkurzasz kiedy chcesz. Sprawdź sobie model Electrolux pure f9 - chyba ktoś tu już o nim mówił
Tak, zdecydowanie ten model się sprawdza ;)

Napisał(a): ~Zigi -

~niuńka To może robot sprzątający ? Teraz są bardzo na czasie ;) Ja zamówiłam swój Electrolux pure i9 na media expert, sam odkurza i jak się rozładuje to wraca do stacji ładowania, można też nim sterować samemu. Myślę że taki sprzęt to fajne ułątwienie codzienności.
Cena z Kosmosu za taki Badziew , 2 szt Xiaomi kupie za tego Elektrozloma

Napisał(a): ~Kowka -

Nie ma sensu przepłacać i wydawać po 2-3 tysiące. Ja mam tańszy odpowiednik z mamibot.tech
Jeździ codziennie, odkurza i mopuje oraz wyznacza sobie dokladną trasę sprzątania.https://mamib(...)01.html ten model jest super!
Po zakupie uzyskałam też rabat dla innych moich znajomych na 5%
kod: paukowMamKod5
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy warto odkurzacz puonowy
  • odkurzacze pionowe forum
Do góry strony: Odkurzacze pionowe - czy warto?