Odpowiadasz na:
Odpowiedni prezent na dzień kobiet ?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Wiem, że do dnia kobiet zostało jeszcze dużo czasu, trochę ponad miesiąc. Jednak z racji tego, że nie lubię załatwiać niczego na ostatnią chwilę, to postanowiłem już zacząć myśleć nad prezentem z okazji Dnia Kobiet dla mojej żony. Chciałbym, aby był to prezent niecodzienny, bardzo odbiegający od pończoch i goździka, kupionych przeze mnie już niejednokrotnie ;) Jeśli macie jakieś sprawdzone pomysły na prezenty z okazji marcowego święta, to proszę o propozycje ;)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Odpowiedni prezent na dzień kobiet ?

Napisał(a): ~Edek -

Dobrym prezentem jest biżuteria. Narzeczonej na dzień kobiet kupiłem srebrną bransoletkę z serduszkami Nomination Italy z www.labizu.pl Teraz przy każdej okazji ją zakłada, więc musi jej się podobać. Na inne okazje taki prezent też się nada

Reklama

Napisał(a): ~Gościówa -

Ja w tym roku dostałam smartwatcha jkactive i jeszcze się nie mogę nadziwić w jaki sposób mój to przede mną ukrył tak, ze nic nie zauważyłam, a mam nosa...

Napisał(a): ~uksana -

W tym roku hit będzie raczej dosyć oczywisty, będzie nim - Mroczniej. Ciemniejsza strona Greya oczami Jamesa. Zresztą - sama płaciłam za niego ponad 20 zł na Livro, więc przy takiej cenie wiadomo, że po prostu sami faceci będą to kupować - bo najłatwiej. Ale akurat ksiażkowe przenty w przypadku zdecydowanej większości kobiet fajnie się sprawdzają. W moim otoczeniu przynajmniej takie prezenty są całkowitą normalnością.

Reklama