92
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń815
  • Odpowiedzi84
  • Ocen na +-5
92 ppt ?

Odpowiedni prezent na dzień kobiet ? (85)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Odpowiedni prezent na dzień kobiet ?

Napisał(a): sAnna93 -

Mój mąż woli nie kupować niepotrzebnych prezentów, więc zawsze pyta co bym chciała dostać.. W tym roku sam zasugerował czy nie mam ochoty pojechać z przyjaciółką zrelaksować się do SPA. Głupie pytanie.. :P Aby oszczędzić mu czytania babskich forum lub szperania w internecie i zastanawiania się czy dana oferta jest atrakcyjna dla kobiety sama się za to zabrałam i znalazłam ofertę właśnie na Dzień Kobiet- http://www.pr(...)-morzem. Moim zdaniem ciekawa propozycja. ;)

Reklama

Napisał(a): gość -

ja w tym roku chcę zaskoczyć moją Gosię i oprócz dużego bukietu jej ulubionych tulipanów podaruję jej nasze wspólne zdjęcie z początku naszej znajomości. Znalazłem świetne ramki na Limiq.pl Jeszcze nie wiem jaki kolor wybrać bo tyle tego jest, ale widzę że dużą wagę kładą na wykonanie i materiały więc będzie to pamiątka na dlugo na pewno!

Reklama

Napisał(a): Gość -

Nie ma co samemu kombinować, trzeba zrobić małe rozeznanie. Osobiście nie polecam kupowania ciuchów. Jeśli nie wiesz, jaki kobieta ma rozmiar, lepiej o to nie pytaj, poda Ci taki, że kupisz za mały ciuch i afera gotowa. Lepiej samemu pogrzebać w szafie i poszukać na metkach. Kwiaty działają zawsze, warto je mieć w takie święto. Ja dodam od siebie sprawdzony patent - karnet do jakiegoś salonu piękności, który kobieta zna lub słyszała o nim, ale jeszcze w nim nie była. Sama wybierze, co jej w jego ramach zrobią.

Napisał(a): ~gosc -

Nie lepiej podpytać co chce sobie kupic i dać jej kasę niech ma frajdę z świadomego wyboru jak nie trafisz w gust dostaniesz taki krzywy uśmiech od niej a po co ci to lepiej zapytaj i daj jej kasę na pewno będzie wiedziec co sobie kupić nie ma kobiety co nie lubi mieć coś pod swój gust nie prezent co nie wie co z nim zrobic każda lubi sama sobie coś wybrać a nie to co jej dają potem trzyma w szafie aż okazja napatoczy sie aby coś z tym zrobic nie oszukuj się nie ma kobiety co utrafisz w to co jej pasuje zawsze woli sama sobie kupic jedynie kwiaty i czekoldki każdej pasują ale reszta juz nie bardzo..............w/w/o kiedys 1 pan KUPIŁ ŻONIE TOREBKĘ OJ CO TA WYPRAWIAŁA tak długo zbywała z jej noszeniem aż ta stara sie zrobiła i na śmietnik z nią mimo że droga dobrej jakości wywaliła bo nie podobała sie jej takie SA KOBIETY.

Napisał(a): ~cicho -

Ja zawsze dokładnie wybieram prezenty, nie kupuję ich w kiosku. Teraz znalazłem DCN Gallery i na pewno zamówię żonie obraz na płótnie. Przynajmniej będzie miała wyszukany, oryginalny prezent i to dobrej jakości. Można tutaj pooglądać sobie ich kolekcje i zamawiać online jakby ktoś chciał http://www.dc(...)plotnie. Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/odpowiedni-prezent-na-dzien-kobiet-tematy,dId,2582600,strona,6
Do góry strony: Odpowiedni prezent na dzień kobiet ?