92
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń815
  • Odpowiedzi84
  • Ocen na +-5
92 ppt ?

Odpowiedni prezent na dzień kobiet ? (85)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Odpowiedni prezent na dzień kobiet ?

Napisał(a): ~metkas -

Bardzo dobrym prezentem są kosmetyki - może oklepanym, ale przynajmniej sprawdzonym. Mówią wam coś kosmetyki Hildegard Braukmann? Są w promocji na ten czas, a przy niskiej cenie dają dużo więcej, niż produkty znanych marek, więc wydaje mi się, że zdecydowanie lepiej uderzać po prostu w tym kierunku...
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): ~Romek -

Ja mojej kobiecie kupiłem taki zegarek: domczasu.pl/zegarki-lorus/19049-zegarek-lorus-damski-rg280lx9.html, jest bardzo ładny, elegancki myślę, że jako prezent na Dzień Kobiet okaże się idealny i moja dziewczyna będzie nim zachwycona!

Napisał(a): ~olgierd -

Myślę, że w Dzień Kobiet wspólny wyjazd do spa to będzie świetny pomysł! W tym roku dzień Kobiet wypada w czwartek więc można zrobić sobie jakiś przyjemny weekendowy wypad. Moja ukochana bardzo lubi spa w Ustce w Hotelu Lubicz: hotel-lubicz.pl, więc najczęściej tam zabieram ją na różne ważne okazje :)

Reklama

Napisał(a): ~uksana -

W tym roku hit będzie raczej dosyć oczywisty, będzie nim - Mroczniej. Ciemniejsza strona Greya oczami Jamesa. Zresztą - sama płaciłam za niego ponad 20 zł na Livro, więc przy takiej cenie wiadomo, że po prostu sami faceci będą to kupować - bo najłatwiej. Ale akurat ksiażkowe przenty w przypadku zdecydowanej większości kobiet fajnie się sprawdzają. W moim otoczeniu przynajmniej takie prezenty są całkowitą normalnością.

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/odpowiedni-prezent-na-dzien-kobiet-tematy,dId,2582600,strona,6
Do góry strony: Odpowiedni prezent na dzień kobiet ?