286
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi197
  • Ocen na +0
286 ppt ?

odzież/bielizna termoaktywna (198)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: odzież/bielizna termoaktywna

Napisał(a): gość -

subaruSTI widzieliscie nowy look militarii? fajnie ,przejrzyście;]
layout pierwsza klasa. lepszy niż stary.

subaruSTI
gość nikwax mam ale do butów jakis preparat , to są jeszcze jakieś?
https://www.militaria.pl/szukaj.xml?search-clause=nikwax no sporo i jeszcze troche:P
niestety tutaj sie nie da kupić jednego płyny do wszytskiego. jak się chce dbać to w pielęgnacje też trzeba zainwestować.

gość producent nawet poleca stosować takie detergenty
no jasne, bo skoro materiał specjalny to i pranie specjalne. chociaż by te jony srebra wymagają specjalnej troski

gość Trzeba zwrócić przy kupnie odzieży termoaktywnej na jakość, ale na są same dobre marki więc problem z głowy. Polecam , bo teraz dodatkowo są wyprzedaże, wiec można okazjonalnie kupić
jak zalezy nam na jakości to problem dopiero się zaczyna... np. wybór pomiędzy tervel a brubeck...

Reklama

Bielizna i koszulki termoaktywne śmierdzą niemiłosiernie gdy chwilę pochodzisz. Nie kupuj tego syfu, kup bawełniane bokserki i bawełnianą koszulkę. Do bokserek ewentualnie może być dodane do bawełny z 5% elastanu, czy czegoś tam. Koszulki są 100% bawełna.
Będziesz zadowolony. Nie wierz w te "termoaktywne" bajeczki, bo ludzie będą Cię mijać w odległości 5 m żeby się nie zadusić od smrodu.

Napisał(a): Gość -

Jasne, bawełniana bielizna jest fajna jak nosisz ja na co dzień, ale nie jak masz przejść kilkanaście km z plecakiem, albo jeżdzić cały dzień na nartach. Wtedy czujesz się jakbyś miał mokrego kota na plecach... Mi tam nic nie śmierdzi, a mam tą koszulkęhttp://www.ne(...)3.html. Może ten brzydki zapach to kwestia złego materiału?

Reklama

Napisał(a): amalane -

Ja takie ubrania odkryłam stosunkowo niedawno i żałuję,ze nie kupiłam sobie wcześniej. Dopiero w zeszłum roku nauczyłam się jeździć na nartach. W kurtce czy w bluzie aktywnej jest zdecydowanie wygodniej bo jest ciepła i jednocześnie przewiewna. Gdyby ktoś szukał to spory wybór takich aktywnych bluz jest w Supersklepie: http://supers(...)aktywne - zamawiałam tam bluzę dla siebie ( akurat udało mi sie upolować promocję).

widzę, ze mówicie o odzieży militarnej. to w takim razie ja od siebie mogę polecić internetowy sklep CQB - bardzo dobrej jakości odzież ale i sprzęt oferują z szybką dostawą do domu. sam teraz własnie ise zaopatruję w kilka rzeczy

Jezu nie wyobrazam sobie wypadu na narty bez odziezy termoaktywnej. To cos co mnie ratuje w te mrozy :D Ja zamawiałem ostatnio z www.bikershop.pl, maja duzy wybor i spoko ceny :) i wysoką jakosc, bardzo mi spasowały te ubrania

Witam serdecznie. Mam małe pytanie do Was stoję przed wyborem koszulki z długim rękawem termoaktywnej lecz nie wiem jaką wybrać podobają mi się koszulki firmy "Surge Polonia" mają świetni design ale nie wiem czy spełnią swoją rolę w 100%, znalazłem również koszulkę od NIKE "NIKE PRO COMBAT HYPERCOOL" jak dla mnie jest to już pewniejsza firma. Co Wy myślicie o moich propozycjach a może Wy macie jakieś swoje propozycje?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • bielizna termoaktywna opinie
  • odzież termoaktywna opinie
  • odzież termoaktywna forum
  • koszulki termoaktywne opinie
  • bielizna termoaktywna forum
  • bluza termoaktywna opinie
  • zimowa bielizna termoaktywna opinie
  • opinie bielizna termoaktywna
  • brytyjska bielizna termoaktywna
  • campus koszulka oddychająca opinie