286
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi197
  • Ocen na +0
286 ppt ?

odzież/bielizna termoaktywna (198)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: odzież/bielizna termoaktywna

Napisał(a): Gość -

~fred00
Pentagon?
Gdzie to dostępne?
Pentagon na pewno jest dostępny w militaria.pl. Kupiłem od nich kilka par spodni
~fred00
to jakie odradzasz? jakies konkretne marki?
Ja może bardzie doradzę, a mianowicie under armour. Niby uchodzą za drogie ciuchy ale jak się poszuka to można znaleźć spore obniżki militaria.pl/under_armour/koszulka_termoaktywna_under_armour_heatgear_compression_dark_grey_k_r_1257468-090_p44725.xml
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

[cytat kogo=~fred00]
Pentagon?
Gdzie to dostępne?
Na pewno w militaria.pl jest dostępny pentagon. Sam kupowałem kilka razy już spodnie od nich.

~fred00
to jakie odradzasz? jakies konkretne marki?
Ja może bardziej coś doradzę, a mianowicie under armour. Niby droga marka, ale jak się poszuka to można i dobre przeceny znaleźć jak tu militaria.pl/under_armour/koszulka_termoaktywna_under_armour_heatgear_compression_dark_grey_k_r_1257468-090_p44725.xml

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~TomekLoa -

~Pionko Ważna jest jakość materiału a nie marka ja kupuje na stronie domenasportowa i jestem bardzo zadowolony. Kupiłem już tam sporo bielizny termoaktywnej i nadal będę tam kupować
Domenasportowa.pl ma akurat odzież dobrych marek ;) cenowo w dodatku przystępnie. Z takich tańszych, ale dobrych jakościowo ciuchów termoaktywnych to polecam markę Hi-Tec , poszukaj wśród tych modeli (akurat mnóstwo na wyprzedazy)https://www.d(...)50.html

Reklama

Napisał(a): ~Butonierka -

Ja od siebie mogę polecić leginsy under armour, naprawdę się świetnie sprawdzają przy ćwiczeniach i nie mam prawa narzekać. Chociaż zależy, czy ktoś lubi tę markę, bo wiadomo, nie wszyscy przepadają. Ogólnie te ubrania chociaż markowe, można znaleźć o wiele taniej, na przykład tutajhttps://pitbu(...)ur.html kupowałam tam raz i wszystko było tip top
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • bielizna termoaktywna opinie
  • odzież termoaktywna opinie
  • odzież termoaktywna forum
  • koszulki termoaktywne opinie
  • bielizna termoaktywna forum
  • bluza termoaktywna opinie
  • zimowa bielizna termoaktywna opinie
  • opinie bielizna termoaktywna
  • brytyjska bielizna termoaktywna
  • campus koszulka oddychająca opinie